moda, ciuchy etc...

Szukam legginsów na siłownie i zajęcia grupowe typu zumba/stepy. Wszystkie jakie miałam zrobiły się na mnie za duże, zostawiłam jedne z Gym Glamour i wcześniej je lubiłam, a teraz rozpieszczona uczuciem wygody, jaką dają legginsy Maya Delorez, to nie mogę ich znieść, są takie jakby przyklejające sie do ciała, zamiast dopasowania sie. Polecacie jakies? Może Nike czy Adidas są warte ceny?
Zamówiłam Carpatree ostatnio takie cienkie czarne i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, właśnie wygodą i tym jak się dopasowują 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 stycznia 2024 23:57
flygirl, dostałam od teściowej legginsy z Tchibo, bo nie trafiła z rozmiarem, są mega wygodne, ale mają jeden drapiący szew, który doprowadza mnie do szału 🤣 może to kwestia egzemplarza, a że niedrogie, to warto spróbować.
flygirl, ja po poleceniu od fizjo uroginekologicznej kupiłam na promce 2 pary legginsów Nike Performance https://www.zalando.pl/nike-performance-one-legginsy-deep-junglewhite-n1241e18r-m19.html i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂 Ta fizjo je polecała, bo pas nie ściska brzucha, tylko jest miękki i to lepiej na organizm wpływa, ale nadal trzymają 🙂
Jeżdżę w nich na psie zawody, robię treningi kardio i jeżdżę na ściankę wspinaczkową, w żadnej z tych sytuacji nie zawiodły 😀 I mają super tę kieszonkę z tyłu, nawet telefon mi się tam mieści!
macbeth brzmi idealnie, spróbuje, dzięki wielkie 😃
Mi się bdb sprawdzają z boco wear, na takie właśnie luźne bieganie itp. wygodne i modelujące trochę, ale brak kieszeni niestety. Choć mojej koleżance pękły, ale ona je mocno eksploatowała, bo i siłowe robi i chodziła w nich tak o na co dzień.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
02 lutego 2024 23:23
flygirl, mi jedyne leginsy do silki jakie przypasowały to adidasy rajtuzy takie kompresyjne. Nie wiem czy je jeszcze sprzedają bo nie mogę znaleźć a kupiłam je kilka lat temu

No i tego, ja to w sumie chciałam powiedzieć na siłkę i chodzę w legginsach do jazdy tylko takich co mam nie silikonowe oczywiście. Mam ulubiona sprawdzona markę, co prawda z UK więc przesyłka itd. wiadomo kraj trzeciego świata ale kosztują tyle samo co polskie marki legginsów na siłownię i mogę ich używać i na siłkę i na konie. Może wygląda głupio ale nie znalazłam jeszcze dobrych legginsów z kieszonką które nie przebija 150-170zl bo tyle te leginsy jeździeckie mnie kosztują 🤣 a są mega komfortowe IMHO
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2024 08:34
donkeyboy, pokaż te legginsy bo mnie zainteresowałaś 😀
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
03 lutego 2024 10:59
Facella, proszę bardzo tu nie silikonowe https://equinesplendour.co.uk/collections/non-silicone-leggings w menu w zakładce są też silikonowe i część z tych niesilikonowych to zimowe też. Zwykle więcej kolorów "letnich" pojawia się bliżej lata bo to malutka firma.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2024 14:55
donkeyboy, dzięki, zapisuję sobie, a te z silikonem pewnie kupię
Kurtka przeciwdeszczowa, może być dłuższa. Taka która wytrzyma cały dzień deszczu a jednocześnie nie będę się w niej czuć jak w worku foliowym. Musi być dość wygodna. Wszystkie te jeździeckie Spooksy czy Pikeury są nic nie warte mimo prania w impregnacie
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 lutego 2024 20:12
somebody, a może być płaszcz? Bo mam zajefajny z Loesdau, jest mega, nie przemaka po kilku godzinach ulewy. No tylko, że to dlugi płaszcz jeździecki więc nie wiem czy tak do chodzenia wizualnie Ci będzie pasować. https://m.loesdau.de/black-forest-regenmantel-rainstormer-ii-16704.html Mam beżowy i jest na prawdę ładny. Mam też bardzo fajną kurtkę z 4F hardshell, ale to już typowa kurtka, cienka sama w sobie, bardzo wiatro i wodoszczelna, też mogę polecić z czystym sumieniem. https://4f.com.pl/kurtka-trekingowa-membrana-10-damska-4fs23tjaf094-20s.html
galopada_   małoPolskie ;)
26 lutego 2024 13:18
somebody, schmuddelwedda. Mam kilka, polecam. Najbardziej lubię taką o długości „za tyłek” z podpinką która jest polarem (takie 2 w 1, a właściwie 3 w 1 - bluza polarowa, kurtka p.deszczowa i ciepła wersja kurtki p.deszczowej). One są z takiego gumowatego (???) materiału.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 marca 2024 08:53
hej
szukam takiej sukienki: https://carry.pl/odziez-damska/sukienki/sukienka-mini-czarny-CF-28-012
ale bordowej. Google wyrzuca mi same bardziej eleganckie :< może mieć prosty dół
Dziewczyny jestem kiepska w kopaniu internetu, a szukam stroju kąpielowego ze spodenkami. I niby są, tylko ja potrzebuję mały rozmiar 😉 Góra chętnie mocno wycięta, ale koniecznie spodenki muszą być, nie majtki.
Któraś coś gdzieś widziała wartego uwagi?🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 kwietnia 2024 20:02
Evka, a patrzyłaś w decathlonie? Tam mozna sobie osobno złożyć komplet góra + dół.
Calzedonia też daje taką opcję 🙂 Plus podpowiem, że ja chyba nie mam ani jednego stroju, który był oryginalnie kompletem. Dobierałam sobie po prostu górę i dół, które fajnie ze sobą wyglądały, niekoniecznie nawet w tym samym kolorze/wzorze.
Dziękuję! Właśnie nazamawiałam w decathlonie, o którym wcześniej nawet nie pomyślałam😉 a w końcu spodenki to bardziej sportowe niż typowo bieliźniane.
Calzedonia też okazała się dobrym tropem, kiedyś bardzo lubiłam, ale po przeprowadzce nieco zdziczałam🙈 Mus mi wybrać się do miasta 😁
Dzień dobry. Dopiero niedawno zaczęłam jeździć konno i chciałabym poznać opinie bardziej doświadczonych osób. Nie mogę znaleźć odpowiednich spodni do jazdy konnej, chciałbym, żeby w ogóle nie ślizgały się po siodle i pomyślałem o zakupie w pełni skórzanych spodni. Możecie mi powiedzieć czy to dobry pomysł, czy będzie wygodnie, czy ktoś jeździ w takich ciuchach? Będę wdzięczna wszystkim za odpowiedzi🙂
A dlaczego nie bryczesy?
Nie zastanawiałem się nad tym zbyt długo. Ale jako opcja, myślę, że rozważyłbym to. Dzięki za wskazówkę. Jaki materiał najlepiej wybrać?
https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/topic/217/406/

406 stron rozważań na temat bryczesów 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się