Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Z tego co pamiętam to przy prywatnym tylko wybrane przez Ciebie osoby mogą obejrzeć film (osoby mające konto itp). Przy niepublicznym te które mają link.
Zagadkę mam. Co to za warzywo: z zewnątrz wygląda jak patat, w środku jest blade, w smaku niesłodkie?
Teodora może to yams czyli po polsku pochrzyn ?

edit. jeszcze mi cassava (maniok jadalny) przychodzi do głowy...
mam problem... jutro muszę z mężem jechać do Gliwic na weekend na kurs, a nie mamy noclegu, bo w PTSM nie ma miejsc na ten week... czy znacie jakieś niezadrogie miejsca do noclegu tam? :/
Czy punkty, które skupują używane telefony przyjmą telefon z popękanym ekranem ale działający i telefon z pękniętym ekranem niesprawny? Nawet za głupie 20zł?
Albo co z czymś takim zrobić?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 października 2013 19:51
infantil, w niektórych  marketach typu media markt można zostawić taki sprzęt. Mozna jeszcze oddać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów. Ale to wszystko bezpłatne opcje
Czy punkty, które skupują używane telefony przyjmą telefon z popękanym ekranem ale działający i telefon z pękniętym ekranem niesprawny? Nawet za głupie 20zł?
Albo co z czymś takim zrobić?

Jeżeli telefon nie jest modelem przedpotopowym spokojnie kupią na części.
http://www.mikolaj.org.pl/zbiorka-telefonow-2/  mozna w takie miejsca też oddać🙂
rochnar, dzięki.
Podrzuciłam koleżance. Bo w ogóle to było tak: nie używała wcześniej patatów. Spróbowała u mnie i się spodobały. Poszła, kupiła. A toto w środku było blade, nie pomarańczowe. I nie miało tego fajnego, słodkawego smaku. Nie mam pojęcia, co kupiła (poza tym, że podpisane było "patat"😉.
Teodora, a topinambur? to jest fajne, taka bulwa. w smaku troche jak... kalarepka?
coś sobie wcisnęłam i teraz nie wyświetla mi się ani dolny ani górny pasek w firefoxie, widzę tylko stronę, którą mam otwartą. można to jakoś odkręcić?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 października 2013 10:22
Spróbuj f11
dzięki! :kwiatek: podziałało  🙇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 października 2013 10:25
Magia 😀
Jak się nazywa pierwszy film z Minionkami?
Jak ukraść Księżyc.
Dzięki 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 października 2013 11:37
Despicable me =)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 października 2013 16:58
ma ktoś może artykuł Wilkonia o średniowieczu?
Czy z tej stronki, ściągając za pomocą sms'a (2,46zł  jak pokazuje po "pobraniu"😉 pobierze mi całą książkę w pdf'ie??
[url=http://chomikuj.pl/war.mar7/Farmacja/fizjologia/Traczyk+Wladyslaw+-+Fizjologia+czlowieka+z+elementami+fizjologii+stosowanej+i+klinicznej,673540708.pdf]klik[/url]

niestety nie mam chwili aby poszukać info.  🤔  A pilnie musze znależć mnóstwo książek  😤
siwaaa -  niektóre pliki to ściemy i jest w nich tylko wstęp  😤 Ja bym nie ryzykowała :/ Nie masz możliwości pożyczyć od kogoś lub z biblioteki tej książki?
Dzięki, dobrze wiedzieć.  :kwiatek: W takim razie będę kombinowała w inny sposób.  😉
jak poradzić sobie z utratą bliskiej osoby...?  🙁
jak poradzić sobie z utratą bliskiej osoby...?  🙁


Na to, chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi....

Współczuję.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 października 2013 11:42
Czy jest możliwe uzyskanie gdzieś darmowej porady prawnej? Jeśli nie to ile tak pi razy drzwi może kosztować jednorazowa porada? :kwiatek:
Pogrzeb w necie. Często w W-wie organizowane są takie spotkania z młodymi prawnikami, którzy w ramach praktyk (aplikantury? Nie wiem nie znam nazewnictwa), przyjmują na darmowych poradach. Nam kiedyś pomogli.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 października 2013 11:56
No właśnie grzebię i póki co nic znaleźć nie mogę 🙁 Ale jeszcze poszukam.
ovca   Per aspera donikąd
13 października 2013 12:26
Czy farmaceuta może wystawić receptę? google wypluwa tylko wyniki sprzed 2-3 lat, a mi zależy na aktualnej informacji.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
13 października 2013 14:13
CzarownicaSa, jest coś takiego jak studencka poradnia prawna, przy uniwersytetach. Jesteś z Warszawy, więc przy UW coś takiego powinno być.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się