Końska rewia mody cz. VII (2013)

Ja dziś nowego niciaka cottona navy widziałam na żywo - jak dla mnie wtopa, lamówka zupełnie nie gra z kolorem reszty, choć kolor sam w bardzo sobie fajny, na szczęście dla mojego portfela zupełnie nie dla nas  😎 Ale myślę, ze super prezentowałby się z tymi kaloszkami w gwiazdki z kolekcji.
Przejdę się chyba w tygodniu do cavalloshopu pooglądać resztę, choć pewnie i tak poczekam z zakupem na wyprzedaże, albo chociaż mikołajki (biedny tata) 😁

wątek zamknięty
Gazellasta, harja, Livia, dzięki za rady :kwiatek: Właśnie najbardziej zastanawiam się między atramentem a burgundem.
Thymos, scarlet red to jeden z moich sześciu całkowicie niesprzedawalnych szmatek. Każdą inną nie ma sprawy, ale scarlet ma u mnie dożywocie 😁
wątek zamknięty
karusioowa, bardzo ładny kolor. Na karym koniu będzie idealnie 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 października 2013 21:48


Schockemohle na gniadym kucyku od nas ze stajni. 🙂
wątek zamknięty
Thymos, scarlet red to jeden z moich sześciu całkowicie niesprzedawalnych szmatek. Każdą inną nie ma sprawy, ale scarlet ma u mnie dożywocie 😁


O nie!  😵

Kto ma to jeszcze u siebie w szafie...?  👀
wątek zamknięty
emptyline grantowy komplet boski

a ja spełniłam swoje derkowe marzenie 🙂
dralon lavender stone  🙂  fioletowa wizja kolorystyczna ukończona  😁


wątek zamknięty
[quote author=kittajka link=topic=90284.msg1901674#msg1901674 date=1382039862]
Thymos, scarlet red to jeden z moich sześciu całkowicie niesprzedawalnych szmatek. Każdą inną nie ma sprawy, ale scarlet ma u mnie dożywocie 😁


O nie!  😵

Kto ma to jeszcze u siebie w szafie...?  👀
[/quote]

Ja! I mimo, że nie komponuje się idealnie z brązowym siodłem, i  tak go kocham:
wątek zamknięty
[quote author=Thymos link=topic=90284.msg1901885#msg1901885 date=1382082074]
[quote author=kittajka link=topic=90284.msg1901674#msg1901674 date=1382039862]
Thymos, scarlet red to jeden z moich sześciu całkowicie niesprzedawalnych szmatek. Każdą inną nie ma sprawy, ale scarlet ma u mnie dożywocie 😁


O nie!  😵

Kto ma to jeszcze u siebie w szafie...?  👀
[/quote]

Ja! I mimo, że nie komponuje się idealnie z brązowym siodłem, i  tak go kocham:

[/quote]

anai, chyba Ci nie pasuje kolorystycznie do konia...  😎
Precelek gdzie Ci się udało dorwać owije do tego ES'a? t
wątek zamknięty
Thymos raz od Juliadny, sprowadzałam też ten komplet raz z Holandii, w każdym razie już na pewno zostaje u mnie w serii tych "niesprzedawalnych" 🙂
wątek zamknięty
niestety przez dzisiejszą pogode nie dało sie zrobić ładnych zdjeć;/
Kare i Mauve


Kare i derka w romby  z letniej kolekcji
wątek zamknięty
anai, co Ty gadasz, pod takim ciemnym brązem fajnie wygląda 🙂 No i na koniu super wygląda 😜
karusioowa, fajnie w tym różu, w słoneczne dni może pięknie wyglądać
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 października 2013 19:20
Dziewczyny, ratunku! Zdołałam uskrobać na jeden komplet, no i mam zagwozdkę prawdziwą....  🙇



A po za tym lecą do mnie caballe  😍  leśna zieleń i gołębi  😜 Więc oficjalnie 22 i 23 czaprak  😁
wątek zamknięty
lizzy wydaje mi się że na pierwszym zdjęciu bardziej pasuje 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 października 2013 19:24
Kurcze, ale mam już aubergine 🙁
wątek zamknięty
lizzy, mimo, że ten róż jest bardzo ladny, na twoim koniu chyba bardziej fiolet 🙂 ale zawsze możesz zrobić sobie przyjemność i kupić róż, przecież nie każdy czaprak musi idealnie pasować do konia  😁
a'propos caballi, wiem, ze ktoś kiedyś miał podobny problem, ale nie pamiętam kto i czy udało się rozwiązać. Otóż po ostatnim praniu w miejscach pikowania na padzie pojawiły się szare plamy, jakby kurz  😲 co ciekawe prałam go wcześniej już tyle razy i wszystko było bez zarzutu - nadal jest puchaty, nie jest wygnieciony, "kurzu" też nie było. Reszta Caballi po wczorajszym praniu ma się zupełnie dobrze, nic się z nimi nie stało, żaden kurz nie wylazł (piorę pojedynczo, max po 2szt). Nie wiem, czego to może być przyczyna? Ktoś coś wie na ten temat?
Swoją drogą już się nie mogę doczekać kolejnego padu, a już udało mi się bardzo mocno uszczuplić kolekcję czapraków... 😡 😉
wątek zamknięty
lizzy, róż i nie daj sobie wmówić inaczej, poza tym będzie lepiej sprzedawalny jak coś 😉

harja nie dopłukałaś. W mojej pralce to normalka na przykład przy koszmarnie grubych i sztywnych padach ES.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 października 2013 20:23
emptyline, super gniadkowi!  💘

karusioowa, Mauve ładny, ale ta derka trochę okropna 😁

lizzy, też jestem za różem! Sama się mocno zastanawiam, czy nie wziąć go na mojego, ale mam Alt rosę, która jest bardzo podobna 😉
wątek zamknięty
Burza, dzięki za informację, teraz wiem co z tym robić jeśli jeszcze się kiedyś zdarzy 🙂 po przeczochraniu szczotką z wodą faktycznie zeszło 😉
wątek zamknięty
lizzy róż!  😍
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 października 2013 21:27
Decyzja podjęta, biorę róż  😍 Aubergine mam, więc fiolet jest. A skoro ten róż do alt rosy podobny to go biorę, bo w alt rosie zakochana po uszy jestem 😀
wątek zamknięty
Łezka Ice na Siwej:

wątek zamknięty
lizzy bierz oba!!! piękne

emptyline śliczny granat!

Fufu super kolor do siwego
mnie całkowicie załatwiła nowa kolekcja eskadrona  😵 czekam do pierwszych promocji świątecznych minus 20 i pójdę z torbami  😅
wątek zamknięty
pomacałam dziś te lśniące eskadrony platinum w Końskim Świecie...
Śliczne są, szczególnie srebrny 🙂
nie widział ich ktoś na przecenie? 😉 jednak 280zł za szmatę to zbrodnia 😉
wątek zamknięty
Anaa ja szukam od dluższego czasu :P co prawda nie derki ale czapraka, ale jak wypatrzysz to podziel się proszę informacją  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dino w cukierkowej derce (Jarpol):
wątek zamknięty
anai, derka fantastyczna 😍

A ja dziś skorzystałam z pogody i wolnego czasu, więc mam zdjęcia 🙂

Eskadron cotton carbon + derka jakiejś mało znanej firmy:




Kantar i uwiąz York:


Szokmol navy:


wątek zamknięty
Ja zrobiłam fotki nowym padom Anky ...( dwa kolejne + cotton lecą już pocztą  😀iabeł: )
Oraz korzystając z pogody przymierzyłam nowiutką dereczkę aubergine ,która leżała w pokoju z 4 miesiące ukryta  😜



wątek zamknięty
anai, słodka dera 😉
wymodelowana, siweczce we wszystkim ładnie, a w granacie szczególnie elegancko 🙂

ja mam dzisiejszego siwego w różu... 😉 fuksja z bloom
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
19 października 2013 20:01
offtop ale harja ten warkoczyk dodaje mu strasznie uroku !  😀 i mam wrażenie, że jemu we wszystkim ładnie  😀
wątek zamknięty
Niestety ani burgund ani atrament/ trufel nie zdążyły wyschnąć, więc poratowałam się anky ruby. W sumie wyszło całkiem fajnie 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.