Kącik Małolata...:D

Gniadata rozumiem że ci smutno , ale nie dasz rady przygarniać każdego , biednego burka...
Gniadata   my own true love
23 listopada 2013 22:46
ale tego mogłam...
Gniadata, też dzisiaj byłam świadkiem przejechania psa  🤔

Wszystko się popieprzyło. Dlaczego nigdy nie może być dobrze? Choć odrobinę? I jak już czegoś chcę, to los mi to zabiera? Mam już wszystkiego po dziurki w nosie, chciałabym odpocząć... od wszystkiego.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 listopada 2013 08:56
Widać, że madmaddie, postrachu kącika nie znacie  😀

nie wiem o co chodzi.
Gniadata eh. trzymaj się jakoś, myśl o tym że już nie cierpi.

Co do matmy to się nie wypowiem. Mamy fajną babkę i pogadać można, i się pośmiać, matmę fajnie tłumaczy, ale.. niektórych rzeczy nie ogarniam.
Gniadata   my own true love
24 listopada 2013 12:48
Matu to jest pocieszajace..

Koncze z jazdą. Mam juz dosyc non stop klod pod nogami, mojego wkurzenia, braku umiejetnosci, zgrania. Mam dosyc tego, ze nawet, kuzwa, nie moge miec nawet dopasowanego do konia siodla. Zostajemy na ziemi, jakos mi z tym dobrze. Brakuje mi pojechania, wymiziania mojego zwierza bez wozenia dupy, wiem, ze jej jazda nie sprawia przyjemnosci, w zwiazku z czym mi takze. I tak cos mi sie zdaje, ze wreszcie podjelam wlasciwa decyzje. Przepraszam za zawalanie kacika moimi 'problemami'. Juz skonczylam. :P
Gniadata-mów, przecież jesteśmy tu od tego, żeby sobie nawzajem pomagać 😲 Bedzie dobrze, trzymam kciuki :kwiatek:

Tak pięknie zostać olanym, no kocham po prostu... 🙄
Zabijcie mnie. Poznałam wczoraj na imprezie fajnego chłopaka i w ogóle było fajnie... i jak zwykle sobie za dużo wyobrażam  🤦
infantil, trochę nieregulaminowo, ale heheheheh 😎
Gniadata   my own true love
24 listopada 2013 19:16
infantil, do boju 8) i ciesz sie, ze nie w druga strone.

Windziakowa, ale wiecej juz nie ma co mowic 🙂 po prostu na chwile obecna tkwie w postanowieniu, ze wiecej nie wsiade na mojego konia, chyba ze na spacerek na oklep do lasu, bo to nie ma sensu jesli i mi i jej nie sprawia to przyjemnosci 🙂
infantil działaj! Trzymam kciuki.

Dziewczyny jakie znacie piosenki świąteczne/ kolędy / cokolwiek świątecznego po angielsku?
Znalazłam tylko takie coś, ale nie wiem czy się nadają na konkurs.
The Polar Express - When Christmas Comes to Town
Aly & AJ - Let It Snow
Aly & AJ - Jingle Bell Rock
Ashanti: We Wish You A Merry Christmas (chociaż to by mi bardziej na duet pasowało)

Jak zobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę.

Edit: usunęłam kilka piosenek.
Last Christmas 😀
w sumie, wgl nie o świętach ale jakoś tak..  😍
Ola własnie brałam to pod uwagę, ale dużo osób już to wzięło, a wiem że na takich konkursach nie ma nic gorszego jak 1/3 uczestników śpiewająca jedną piosenkę  😁 (raz zostałam opieprzona za takie coś).
Gniadata   my own true love
25 listopada 2013 14:56
All I want for christmas is you?
Dzięki laski, działam, działam...

Matu, Merry Christmas Everyone ?
Gniadata zawsze możesz się nam wygadać  😀
infantil dziaałaj  😉
Matu A "walking in a winter wonderland"? śpiewałam to kiedyś z chórem  😁
no i moja ulubiona świąteczna, ale taka bardziej zbitna  - Grandma got run over by a reindeer  😍
hmm jeszcze "Oh Christmas tree" , 12 days of Christmas, powiem jak mi sie coś przypomni , bo znałam tego mnóstwo. Aaa i taka cicha prośba odemnie - spiewajac cokolwiek w obcym języku, ogarnij mniej-wiecej wymowę poszczególnych wyrazów bo np. dla mnie nie ma nic gorszego niż osoba pięknie śpiewająca ale kalecząca słowa..
Błagam Was, powiedźcie mi jak spławić koleżankę.  😤 Nic do niej nie dociera, wszędzie mnie ciągnie albo łazi za mną, śmieje się z głupot, zachowuje się okropnie szczególnie jak gdzieś w pobliżu jest M. Niby chce pomoc, a tylko szkodzi. Odpychasz ją rękami i nogami a ona nic. Nawtykasz na nią, każesz jej się odwalić - obrazi się na 5 minut i znowu zaczyna od nowa.
Nie mam siły do niej, a naprawdę wszystko mi psuje szczególnie dzisiaj.  🙁
Dzięki dziewczyny coś wybiorę 🙂

Karino - uwierz że nie brałabym się za to gdyby nikt nie miał zamiaru ze mną poćwiczyć wymowę.

Odżizasmamuniuniechmniektośzabijebotegoniewytrzymię. Znalazłam filmik z konkursu anglojęzycznego, nie umiem go słuchać, nie umiem patrzeć na to jak tam wyglądam (NIGDY NIE UFAJ DZIEWCZYNOM Z KLASY KTÓRE CIĘ UBIERAJĄ JAK IDZIESZ DO LUDZI).
Matu poooka  😀iabeł: I bardzo się ciesze ze masz takie podejście, bo mało kto zwraca na to uwagę.
vero miałam tak samo, tylko ze z siostrą cioteczną  😤 Nie wiem jaka jesteś osobą, ale ja bym jej bardzo dobitnie wygarneła i ją totalnie ignrowała, nawet słowem się nei odezwała a jak to by nie podziałało to zachowywałabym się w stosunku do niej okropnie. Ale ja jestem z natury złosliwa więc...  🤣
Karino nie każ mi tego robić, proszę. Weź wiocha totalna że już mnie ludzie TAKĄ widzieli, aż cud że nie uciekli  😁

Edit: Dopisuję.

Vero porozmawiaj z nią. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
Jestem wściekła, jest mi smutno i zimno. Miło usłyszeć, że się wszystkiego czepiam... Tak bardzo szczera przyjaźń, boże, jaki On jest wredny... 🙁
a Ty delikatna...
Wiesz, trochę to boli, jeśli słyszy się od przyjaciela, że jeśli nie chcę, mogę się z Nim nie przyjaźnić. To cholernie boli. Ale owszem. Jestem słaba, bo już nie daję sobie rady. Każdy człowiek ma jakiś kres wytrzymałości, a mój już chyba nadszedł. Szkoda.
widać jaki to 'przyjaciel', lepiej, że teraz niż później.
Gniadata   my own true love
25 listopada 2013 19:34
widać jaki to 'przyjaciel', lepiej, że teraz niż później.


dokładnie.

nanana, znowu mi odwala...
infantil dziaaałaaaj!
Matu poookaż 😀
vero  nienawidzę takich ludzi! Sama mam taki ogon, który zawsze jak wchodzę na fb to wypisuje mi litanie o sobie itp. Wygarnianie nic nie pomoga, bo takie osoby właśnie sie obrażają i zabawa sie zaczyna od nowa. Lej na nią, nie gadaj z nią, ogranicz kontakty, zeby nie wiedziała co się z Tobą dzieje 😉
Windziakowa trzymaj się! :przytul:
Gniadata co Ci odwala? :p
Gniadata   my own true love
25 listopada 2013 20:07
odwala mi bo widzę za dużo, czuję za dużo, wyobrażam sobie za dużo, a potem jest ała, chyba jednak coś pochrzaniłam  😵
ale udało mi sie przekonać rodziców do mojej wymarzonej bezterlicówki, także, no cóż, jaram się jak norweskie kościoły.
to ja mam tak codziennie :/ . Ostatnio częściej przesiaduje w swoim małym światku, niż w tym realnym.  😜 .W tym moim o tyle dobre jest to, że nie ma tam zła, chamstwa i innych tego typu rzeczy, a głupie przemyślenia nad życiem, co by było gdyby ,itp.
Matu daj znać jak się zdecydujesz na jakąś piosenkę. Z Last Christmas może tak być  😁
No i potwierdzam słowa KarinowejOli 🙂

Windziakowa trzymaj się cieplutko !  💘

Gniadata aa  😅 chwal się zakupem w kąciku (jak się jeździć w bezterlicowym? Nigdy nie jeździłam - jestem ciekawe, ale  na pewno wygodniej się nosi  😁 )  pod wpływem śmiechu traci się 120 kcal, tak ostatnio wyczytałam :emota2006092:

Dzisiaj miałam poprawę matmy (grr.. sprawdzianu) 3majcie kciuki, żebym miała 4 jeśli można 😉
O 17.30 mam jeden z ważniejszych angielskich testów półsemestralnych, a ja co? Facebook i Re-Volta, no tak  🤬
Wygońcie mnie  🙄  🍴
W środę próbna jazda w nowej stajni Fideliusie (info dla KarinoOli bo chyba nikogo więcej z lubelskiego nie ma?)
Jeśli tam nie wypali to Wieża (znowu dla Karinkowej..🙂😉) - Ola, wiesz u kogo lepiej podejść do brązu i startów?

Jakie macie życzenia na Mikołaja ? 😀

- kosmetyki czapka i rękawiczki 😁
nie mam ciepłych akcesorii do nowej kurtki i wgl nie moge nic sensownego znaleźć 😕 
Także ten... hope so, że znajdę coś wyjątkowego 😀



Haha. No dobra pokażę wam, ale uprzedzam że wyglądam.. źle, a nawet gorzej  😁

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się