Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

znowu to samo i to jeszcze na narodowym i to za duze pieniadze. Dla mnie nie, mimo ze jestem fanka metallici.
Jeżeli w ogóle kupię bilet (bo prawdopodobnie lipiec spędzę w pracy, bez możliwości wolnego), to na sektor siedzący...Jakoś chyba odechciało mi się wiecznego robienia sobie krzywdy na koncertach :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2013 16:34
DeJotka, ja miałam siedzącą trybunę na SOAD i powiem Ci, że siedziałam tylko przez kilka minut, zanim zaczęli grać (dojechałyśmy po supporcie, weszłyśmy tuż przed rozpoczęciem). Na takich koncertach nie da się siedzieć  😁
Trybuny? Niiiiiiiiiiiiiigdy  🤣 Dla mnie pojęcie miejsca na trybunach na koncercie nie istnieje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2013 16:50
Chciałam płytę, ale się nie załapałam, wszystko zeszło niemal natychmiast. A że trybuny były w tej samej cenie, to wolałam wziąć trybuny i pojechać, niż nie wziąć i nie pojechać wcale. Po czym na miejscu okazało się, że można było u koników kupić droższe trybuny czy nawet GC (!) o wiele taniej niż te tanie, które ja miałam  😁
Ja zazwyczaj kupuję bilety z drugiej ręki, wolę wydać 2 razy więcej i mieć  bilet na gc  😁
Jeden jedyny raz byłam na trybunach na koncercie Watersa, ale tam i płyta była siedząca, więc to się nie liczy.
Bischa   TAFC Polska :)
04 grudnia 2013 17:00
Ja o zgrozo od roku nie wyobrażam sobie koncertu gdzieś indziej niż pod sceną 😵
Ja też długo sobie nie wyobrażałam, ale z drugiej strony...płyta oznacza walkę o przeżycie przez cały koncert (a wariactwo na Slayerze raz przeżyłam...cudem). Nie chodzi mi o to by siedzieć na koncercie, tylko by mieć większą szansę że wyjdę z niego bez większych uszkodzeń ciała, bo jestem specjalistką od robienia sobie krzywdy.
Wiadomo, najlepsze miejsca to te zaraz pod barierką - jak się człowiek barierki uczepi to krzywdy sobie wielkiej nie zrobi, jest świetny widok i powietrze z przodu, ale dopchać się do tej barierki...
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 grudnia 2013 16:44
Informacja jeszcze niepotwierdzona przez zespół, ale... Prezydent Rybnika ogłosił koncert 30 Seconds to Mars latem 2014. Dokładna data nie jest jeszcze znana, czytałam plotki o 29.06.2014r.
Na stadion w Rybniku wejdzie 10 tyś. osób  😵
A to nie trochę za mało jak na taki koncert?
GnR tez grali w Rybniku i bylo ok pod wzgledem wielkosci stadionu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 grudnia 2013 17:08
DeJotka, dokładnie to samo sobie pomyślałam... Boję się, że bilety wejdą do sprzedaży w jakiejś nieludzkiej godzinie (10 rano w poniedziałek) i nie zdążę kupić, bo się rozejdą  😤 Ponadto jeśli miałby być to 29.06., to jest to niedziela i pojawia się problem z dojazdem... Wrrr aż mi się odechciało przez ten Rybnik  🍴
DeJotka, dokładnie to samo sobie pomyślałam... Boję się, że bilety wejdą do sprzedaży w jakiejś nieludzkiej godzinie (10 rano w poniedziałek) i nie zdążę kupić, bo się rozejdą 


Chciałabym mieć taki problem...ja to się boję, że mi koncert odwołają bo się nie sprzeda :/
Okolice Rybnika chyba są ogólnie problemayczne jeśli chodzi o dojazd, byłam w sierpniu na koncercie w Lyskach to musiałam brać samochód, bo inaczej bym raczej nie dotarła :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 grudnia 2013 17:25
Błagam Cię, nie strasz mnie - ja nawet prawka nie mam. A nawet gdybym miała, to wyszłoby mi za drogo jechać autem. I boję się ugadać z kimś obcym np. z Gliwic, żeby mnie zgarnął po drodze...
Tak teraz czytam, że stadion w moim mieście ma 16 tys. miejsc siedzących - no już by tutaj mogli przyjechać  😁
smieszna akcja z tym rybnikiem, dobrze ze mam tam duzo znajomych wiec zabawa bedzie dobra 😁

a'propos: 2 tygodnie temu bylam na 30stm + suport ymas (o marsach sie nie wypowiem bo zgubilam sie w liczeniu ktory to byl moj koncert) you me at six geniaaaaaaaaalni 😍

czyli przyszly rok zapowiada sie z ymas i bmth w czechach no i marsami gdzie oczy poniosa 😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 grudnia 2013 13:43
niemiłek, a widziałaś ceny biletów?  😂 Trybuny 175, płyta A 155, płyta GC 250, VIP 700 (nie zawiera Meet&Greet  😂 ), z tym że do 16.02.2014r. wszystkie bilety z wyjątkiem VIP są o 20 zł tańsze.
Jak kupię, to trybuny z miejscem gdzieś na wysokości GC  😁
I podobno ma to być jednak 22.06.2014r. Potwierdzenia ze strony zespołu nadal brak  😂 Parodia  😂
Facella, ja widzialam wszystko 😉 vip jest taki jak na kazdym koncercie narzucony przez organizatora, wiec nie dziwne ze nie ma nic wspólnego z zespolem

po kazdym koncercie powtarzam, ze nastepny na trybunach ale nieee to nie dla mnie

dla mnie 22 bomba 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 grudnia 2013 16:30
Ja bym chciała na płytę, z pewnych względów nie mogę  😕 dla mnie od 17 maja do końca sierpnia jest ok  😁
vip rzadko kiedy ma cokolwiek wspólnego z M&G. To po prostu najdroższa kolacja w ich życiu  🤣
chociaż jak kogoś stać na vip to pewnie nie najdroższa...
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 grudnia 2013 14:40
A zatem, oficjalnie:
22.06.2014r., Rybnik, 30 Seconds to Mars.
Bilety w sprzedaży od 16.12.2013r. z 20-złotową zniżką.
Bilet na Aerosmith jest gdzieś w drodze. Teraz jeszcze tylko na Metallicę i będę koncertowo usatysfakcjonowana 🙂
Na Black Sabbath się nie udało, troszkę szkoda, ale na szczęście aż tak mi nie zależało.
Black Sabbath się niesamowicie szybko rozszedł, ale liczę że dorwę w drugiej ręki w sensownej cenie 😉 Wtedy Łódź dwudniowa.
Dworcika, jaki w końcu wybrałaś bilet na Aero?
A zatem, oficjalnie:
22.06.2014r., Rybnik, 30 Seconds to Mars.
Bilety w sprzedaży od 16.12.2013r. z 20-złotową zniżką.

Laski, a jakie supporty?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 grudnia 2013 13:03
Nie wiadomo jeszcze.

Ruszyła przedsprzedaż, robię sobie rezerwację na upragnione, idealne miejsce na trybunie i... Nie mogę zapłacić. Zdechnij dotpayu!
[s]Oby do poniedziałku coś zostało z III trybuny, to kupię w Empiku... Ale rząd 1., miejsce 22, z samego brzegu blisko sceny posyłam już w niepamięć  😕[/s]

Edit: Dzięki mojej niezawodnej przyjaciółce, a właściwie jej mamie, udało mi się kupić bilet... Sektor III, rząd 1., miejsce 22  😍
Teraz tylko czekam na listonosza  😍 I powoli do mnie dociera, że, omójboże, jadę na MARSÓW, wreszcie jadę na MARSÓW!  😅
zaden support nie pobije juz dla mnie ymas ;<

ja tez mam 😅 od 3 lat mowilam sobie ze na 18 kupie goldena, ale przeliczajac ze za jego cene objade jeszcze slowacje i wieden... nie 😁

Facella szczesciara, masz 7 miesiecy na najlepsza czesc - jaranie sie pierwszym koncertem 😉
ja wlasnie sobie zdalam sprawe, ze rybnik bedzie dzien przed moja 3 rocznica pierwszego 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 grudnia 2013 19:33
Taaa ja sobie mówiłam, że na pierwszy koncert będzie Golden. Ba, nawet mnie na niego stać, po 18-nastce zostało trochę kasy. Tylko jakoś... Szkoda mi wywalić 400$ na 5 minut patrzenia na nich z bliska. Równie dobrze mogłabym się pokręcić przed koncertem po Rybniku - małe miasto, może bym kogoś z nich spotkała.
Nie dociera do mnie fakt koncertu. Będzie jak z SOAD - eee, to jeszcze dużo czasu. Potem: to już dziś, serio? A na koniec: koncert był sto lat temu, już nic nie pamiętam. Ledwo minęły 3 miesiące  😲 Dokładnie dzisiaj, co za dzień  😁
Facella zostaje w moim postanowieniu no-golden 😁 uliczne (albo hotelowe ;>😉 spotkania sa najlepsze! szkoda ze teraz juz nie mam takich kontaktow jak w poprzedniej trasie 🙁
u mnie troche magia koncertowa juz zniknela... ale mam nadzieje ze po takiej przerwie wroci ze zdwojona sila!

najdrozsze moje uzaleznienie 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 grudnia 2013 09:14
BOŻENKO. Pearl Jam na openerze, a ja bez hajsu. chyba się zapłaczę 🙁
Zrobię Ci zdjęcie, nie płacz.
Przepraszam, ale jak sie dowiedzialam... 😜 😜
Może jakaś kasa Ci na Święta wpadnie, albo do tego czasu sie uda coś wykombinować 😉
No i po koncertach Stevena...lekka depresja :P
Ogłosili Sonisphere...Metallica, Slayer, Gojira... pokopało ich wszystkich z koncertami w tym roku...

Ską masz info, że Slayer też będzie?
Nigdzie nie mogę tego znaleźć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się