ZABAWA URODZINOWA edycja V ROK 2014

asiowe   after a hurricane comes a rainbow
06 stycznia 2014 14:28
Ja niestety muszę się wypisać z zabawy. Nie wiem jak będzie z moją wypłacalnością, gdyż życie mi się pokomplikowało, a nie chce robić sobie i innym problemów.. 🙁
Przepraszam bardzo  😡
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 stycznia 2014 00:14
czy pieniazki dotarly? 👀
no wlasnie,jak tam wplaty ??
Kayra   Kucusiowy wariat :P
09 stycznia 2014 16:55
Jak tylko dostanę wypłatę to wpłacam na 3 kolejne raty 🙂
U mnie wszystko już uregulowane  😉 prezent też wybrany. Czekam tylko na wieści od Ciski czy wszystko dobrze napisałam  😅
kermit   Horses horses everywhere ..
09 stycznia 2014 20:25
sandi pochwal sie prezentam jak dostaniesz  😎
A ja sie zastanawiam nad prezentem. Zostalo do
urodzin 10dni a ja wyjatkowo nie wiem na co sie
zdecydowac... 🙄
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 stycznia 2014 21:26
akzzi, a o czym myślisz? Moze doradzimy 😉
ja mam w grudniu urodziny a już wiem , o co będę Was prosiła🙂🙂
bardzo pozytywny wątek/P🙂
Miałam problem z internetem ale dziś jako iż umieram w domu po kanałowym to nadrabiam 😉
Osoby które nie zapłaciły pierwszej raty :
Lockmittel
Czarownica
Hiacynta
Hellgirl

Obstawiam ze z tej listy zapłacą jeszcze tylko 2 osoby a reszta podziękuje 😉
albo nawet 1 osoba... 😉
Albo  😉
Chociaż Lockmittel zawsze sie bawiła , wiec teraz to chyba tylko kwestia przypomnienia  😉
Mój przelew poszedł dziś rano 🙂 Dzięki za wyrozumiałość  :kwiatek:
ciska i reszta: a chcemy az tak bardzo, zeby lockmittel się bawiła? przejrzałam edycje, ktore znalazlam i w KAŻDEJ jednej trzeba bylo jej przypominać o płaceniu...

A więc.
Mam przelewy od :
....
Czyli jeszcze czekamy na : Akkzi , Hanoverke, Lockmittel , Zairke , Ash , Pokemon , Aien, Kasije


Lockmittel, Zairka,Cierpienie i Ash wstydzić się!   😀iabeł:

przelewy:
Helcia  12 zł 20.08


Zaległe:
...
Lockmittel          lipiec 24 , sierpień 18 , wrzesień 18    ( 60 zł)
...
każdy dostał pw z ta informacją , nadal czekam na przelewy . To są naprawde duze zaległosci .
No coś w tym jest 🙂
Wy decydujecie ofkors.
Ja jestem za zamknięciem listy, już jest przecież totalnie po terminie! Hiacynty przelew był ostatni, reszta już z pierwszą ratą dała ciała, więc do widzenia. Takie moje zdanie.
Ja dziś załatwiłam 3 prezenty:
Alabamki , Opolanki i Sandi  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 stycznia 2014 16:43
Kto prosił o taryfę ulgową, to ją dostał.

Moim zdaniem, w poniedziałek jeśli nie będzie przelewów (a nóż ktoś zrobi w weekend), to powinniśmy zamknąć listę.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
10 stycznia 2014 17:08
Ode mnie poszedł wczoraj przelew za ostatnie 3 raty 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 stycznia 2014 19:25
Przypomnę, że mam wypłatę 15-tego i przelew pójdzie od razu :kwiatek:
Ode mnie pozostała część (tj za 3 i 4 ratę) powinna dotrzeć w poniedziałek 🙂
kujka   new better life mode: on
10 stycznia 2014 21:47
akzzi, przeciez to ponad 3 miesiace! na pewno cos wymyslisz.

zgadzam sie z Edytka, mery i Dzionka, bez przesady z ta dobrocia. Po cos sie umawialismy na konkretne terminy i zasady.
Mam przelew od Hiacynty 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 stycznia 2014 13:36
A mnie to juz po mału zaczyna drażnić, serio.

Ja też mogłabym prosić o przedłużenie terminu bo :
- rachunki,
- zaległe sprawy
- opłata za transport do pracy
- przez dwa dni żarłam ryż zeby tylko się wywiązać z danego słowa- a widać idąc przykłądem innych mogłam olać temat.

Ale umowa to umowa.
Kazdy z nas jest na tyle dorosły żeby  podejmowac dojrzałe decyzje.
Takie przekraczanie terminu budzi tylko moją niechęć... bo też mogłam ,,przedłużać".
Też mam ,, nagłe " sprawy i też mam różne WAŻNE wydatki, które nagle mi spadają na łeb.
Ale co z tego?  Mam się wywiązać z opłaty i koniec.

Jeszcze potrafię być tolerancyjna w temacie- max 3  dni.
Ale CzarownicaSa ( + reszta osób zalegajacych ) przepraszam ale nie podoba mi się to co robisz.
Odpukać nie spalił ci sie dom, nie wylądowałaś z dzieckiem ( lub sama)  w szpitalu, nie okradli was, nie wylądowałaś nagle na ulicy.
I to nie jest fair.  I wiesz czemu? Bo o daje furtke dla każdego z nas  żeby nie płacić w terminie.
Skoro tobie można było popuscić to czemu nie innym? Kazdy moze tutaj z bawiacych sie napisac- Wiesz mam strasznie duży rachunek za prąd, zapłacę za 2 tygodnie.
A ciska z czego ma niby kupować prezenty?  Zakładać z własnej kiesy?  Jeśli  istnieje taka możliwość to już sie z nią dogaduj.

Umowa to umowa.
Koniec i kropka.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 stycznia 2014 22:35
Żabeczka ale o co Ci chodzi? Spytałam na samym początku, czy mogę wpłacić ratę 15-tego jak dostanę wypłatę, dziewczyny się zgodziły, myślałam że jest ok. Jeśli nie jest to mogę się wypisać :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 stycznia 2014 22:38
Wiesz dziewczyny wyraziły swoje zdanie a ja wyrazam swoje. Do 10 rozumiem... ale poźniej przedłuzanie do 15 już nie.

ps. zreszta nie jest to kierowane tez w głownej mierze do ciebie ale jako przykład.
Zwyczajnie nie podobają mi się zaległości.  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 stycznia 2014 22:39
Od samego początku pisałam, że wypłatę mam 15-tego. Nie ja to ustalam, nie mogę pójść do kierowniczki z awanturą, że chcę wypłatę już, natychmiast.
Ok, jeśli nie ma zgody- jak piszę, mogę zrezygnować. Rozumiem.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 stycznia 2014 22:41
nie chodzi oto abys zrezygnowała- tylko wez proszę cie nauke na przyszłosć.
Kazdy z nas ma jakieś tam problemy finansowe, każdy z nas ma nagłe wydatki. i trzeba brac na to poprawkę.
W tej chwili ty jedna a za moment grono się powiększy.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 stycznia 2014 22:47
edit: a co ja się będę produkować. Najpierw dostałam zgodę, teraz nagle jest problem... przykro.
Nie wiem w końcu, czy mam wpłacać czy nie. Proszę o ustalenie tego między Wami i jednoznaczną odpowiedź :kwiatek:
Jak dla mnie ok - ale wiem, że sama jestem na cenzurowanym. Jednak widać chyba od razu, komu zależy, kto się udziela - a kto nagle znika.

Żabeczka - lajtowo potraktowałaś temat, powiem Ci tylko tyle - można zarabiać pięcio - albo i sześcio -cyfrowo i mimo wszystko nagle zostać ze stówą do końca miesiąca. Nieprzewidziane wydatki, choroby, przypadki, rachunki. Nie oceniaj  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się