Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Witaj kąciku w nowym roku! 😉
Dawno mnie nie było, a tymczasem mam piękne zdjęcia od emptyline z poniedziałkowego treningu to coś wrzucę. 😉 Może nas tu ktoś jeszcze pamięta?  👀 A dziś jadę w odwiedziny do synusia i już się nie mogę doczekać jak go zobaczę.  😜

Koniczyna super Matadorek wygląda!!!
kolebka genialne zdjęcie! szalone Wy!  😁
Ramires bardzo fajnie się prezentują! i super Twój koń wygląda!
maison jestem w szoku jak się Twoja kobyłka zmieniła! wygląda genialnie!!! fajnie popatrzeć, jak dobrze prowadzony koń tak szybko progresuje nie? 😉
Ava ależ śliczny on jest!
ententa wooooooow! jaki to już mężczyzna z niego się zrobił! super!
Baffinka turbokulka pierwsza klasa!!! A skaczecie coś teraz, czy przerwa na razie? 😉
lenka1z Twój fryz jest genialny! a planujecie jakieś starty?
rewir i gdzie te zdjęcia?! ;D śliczna jest ta Twoja laleczka! taka dziewczęca!
milusia więcej Rudości!!! a czy Ty pracujesz jeszcze w Janowie? jeździsz jeszcze tego Siwego?
robakt piękne zdjęcia!

Kłusik.

[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/v/1558682_10203000481398418_391691556_n.jpg?oh=9584de0f6d296839fb23984801515153&oe=52D03B77[/img]
Doooobry koń!

I takie o my:
[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1598193_10203000485478520_646915376_n.jpg?oh=f0fcb3c69839677d418a93ce4748f40b&oe=52D0186D[/img]
ententa no niestety nie można mi oń super to chociaż imię zepsuli 😉 nie skracam go, nie "umilam go", wołam do niego czasem tak jak stajenny - Gajzer
aneta dziękujemy, pozdrów Tatę od nas. Ten czas tak szybko zleciał, mi cały czas się wydaje, że wciąż mam nieogarniętego trzylatka a tu kilka lat już minęło 🙂 Dobrze wiedzieć, że Donek ma się dobrze, koniska miały szczęście 🙂
gryglodor  :kwiatek: Dobrze Wam z oczu patrzy, super jest ten ostatni portret 🙂
gryglodor, ale fajnie znajome kąty na zdjęciach oglądać... podłoże wygląda super 🙂 siwa urocza.
kolebka, u nas wszystko w porządku, dzięki, że pytasz🙂 Ja ostatnio mało re-voltowa jestem😉
Ostatnio trochę poczytywałam wątek, ale nie za bardzo miałam czas się udzielać.
Wpadam tylko pochwalić się fotką, którą dostałam wczoraj od flygirl  😜
Młoda  🙂
Ramires, dzięki 😉 a mentalnie to i ja i on byliśmy wtedy szczypiorami, jak czasem poczytam sobie moje stare posty i poprzeglądam stare zdjęcia to  😁

Dżastin, MonioRek, maison, grażynkowa, dzięki  :kwiatek:

My wracamy do roboty - ostatnio się troszkę obijaliśmy, bo cały czas coś (a to oczko, a to zerwane podkowy, na koniec jeszcze obtarta buzia po zmianie wędzidła  🤔wirek: ), ale już wszystko hula jak trzeba.
maiiaF Na szczęście obydwie mamy takie konie, które ze stoickim spokojem przyjmują nasze wygibasy  😂 Zreszta juliadna ma nosa do ogarnietych koni, tutaj jej poprzednia trenerka na Latino i my, wakacje 2012:



gryglodor Prześliczne konisko i uroczo razem wyglądacie!

Frania Aleeee kochane zdjęcie Co to masz za młodzież 😉 ?
Niedługo 2 lata będzie miała 🙂 Matka kłusaczka, ojciec Willemoes http://www.oakhillranch.com/stallions_willemoes.php
Mam nadzieję, że wyrośnie wkkwistka  😀
kolebka, świetne i te malownicze krajobrazy w tle. 😍
Frania, niech rośnie zdrowo 🙂
gryglodor, zazdroszczę możliwości jazdy na hali.  😜 Ja tylko czekam na weekend i oby pogoda nadal była łaskawa to coś pośmigamy.
A tymczasem jeszcze świąteczno-noworoczne rude.  🙂





Alice, jak siwy?

kolebka, fajne zdjęcia 🙂
kolebka jak Wy tam macie pięknie  💘
Siwy ma częste wakacje, czasem jednak zdarza nam się jeździć😉 Ale skoro już pytacie to może podeprę się jakąś fotką:
brzezinka Rude w pomarańczu to mój koszmar senny, ale o dziwo u Was wygląda to przyjemnie  :kwiatek:

espana Tyle że my juz tam nie stoimy  😁 Ja sie przeniosłam w czerwcu do Łężkowic i w październiku dołączyła do nas juliadna z Fuerte 😉

Teraz mamy takie widoki  głównie remontowe, bo stajnia się buduje 😉 :


Kocham naszą nową stajnię  😍

Alice ale on super wygląda, taki okrąglutki 🙂 Wyjaśniał chyba bardzo ?
Alice, wow jaki gruby! Czemu częste wakacje? 🙂
kolebka nadal cudowne widoczki mimo remontów (jestem w Bochni średnio raz w miesiącu więc wiem co mówię  :kocham🙂
espana O proszę! To zapraszamy kiedyś na herbatkę  :kwiatek:  Aktualnie jest u nas błoto wszędzie, ale ponoć ma się ochłodzić, wiec dojazd do stajni nie będzie już przypominał przygody off road  😁
kolebka, tak, jest teraz w 100% siwy w hreczce
Burza, wakacje z wielu powodów, ale głównie chodzi o to, ze regularna jazda na tym koniu to już nie mój priorytet. No gruby jest, chociaż na tym zdjęciu wyjątkowo monstrualnie wyszedł😉 Na żywo monstrualny ma tylko brzuszek  😁
brzezinka to ogłowie od hacka to może rurkowy fairplay czy sama spięłaś paski? 🙂 Pytam, bo od dawna mi się to ogłowie podoba i nie mogę nigdzie znaleźć 🙁 I pomarańcz super!

A ja po ciągu kontuzji mojego konia zdążyłam pojeździć 2x i ba dum tss, zwichnęłam kostke biegnąc na busa do stajni! o ironio!!  😵
brzezinka dzięki  :kwiatek:
Dżastin zdrówka, niech się kostka szybko goi  :kwiatek: Tak to niestety czasem bywa, ja kiedyś idąc prostym chodnikiem do stajni naderwałam więzadło  🥂
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 stycznia 2014 17:58
gryglodorr masz na myśli od wakacji, czy od tego chucherka?  :kwiatek:
[img]https://lh6.googleusercontent.com/6CqyXH1y4hL4duN6KAMbs0lpqK1AYNu1EjZvPWzR5Pw=w510-h340-no[/img]
aż wstyd wstawiać...

Alice jaki fajny siw! I rzeczywiście wyszedł jak ciasteczko na tym zdjęciu  😁

brzezinka bardzo ładne zdjęcia i super pogoda! Jak zaglądałam ostatnio na fbl to widziałam same fotki pod trenerem, miło Cię widzieć na koniu 🙂

jeszcze 11 dni i zobaczę się z Grandi... 💘 Dziś był wet i zrobił ząbki, prawdopodobnie też ją zmierzył, jestem bardzo ciekawa ile ma wzrostu!
maison a ja pamietam, jak sie zarzekałaś, że ona na tym zdjęciu ma mięśnie i to golenie sierści przekłamuje  😁  wtedy a teraz to niebo a ziemia - zmiana stajni chyba Wam wyszła na dobre, nie 😉 ?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 stycznia 2014 18:30
kolebka wiedziałam, że się uczepisz 😉
Choć wtedy nie wiedziałam, że może być tak cudownie jak teraz,to i tak uważam, że to, jak wygląda u góry po trzech miesiącach u mnie, spowodowane jest rozpoczęciem regularnej pracy.
Nie wiem, czy zauważyłaś, jak wyglądała 3 miesiące później,też nie ten sam koń i zupełna zmiana na + 🙂

W to, co dzieje się teraz nigdy bym nie uwierzyła, zmiana wyszła na dobre ale nigdy by się to nie stało, gdyby nie operacja i parę innych kwestii. Gdyby to ode mnie zależało, przeprowadzałabym się od razu, ale to nie ja płacę.
Więc nie będę miała sobie nic do zarzucenia. Ale i tak kocham to, że dostaje owies+ lucernę i "mało siana" a wygląda bombowo  😜
gryglodor mam zwidy? czy to Wyręba? 😀
Frania dzięki  🙂 a i prosta droga też potrafi być niebezpieczna, ja to mam wybitnego pecha do uszkadzania siebie, to już moja czwarta kontuzja kostki  😜
maison Chillout, ja się nie czepiam, tylko po prostu przypomniałam sobie tamtą sytuację. I nic Ci nie zarzucam - punkt widzenia zalezy od punku siedzenia 😉 Widać, że teraz idziecie we właściwym kierunku, sezon przed Wami - tylko trenować!
emptyline portret śliczny  💘
brzezinka rudy w pomarańczu - odważnie!   😉
maison duża zmiana na + między tym  co było, a co teraz...i oby tylko do przodu🙂


pozdrawiamy!  😀
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 stycznia 2014 19:25
kolebka chill jest bo nic się nie dzieje, zastanawiałam się czy wrzucać to foto a pierwszą osobą, o której pomyślałam, że może się odezwać byłaś Ty 😉 Tak czy siak wyglądała niefajnie ale krzywda jej się nie działa, była zdrowa i nadal jest 🙂 A zdjęcie chyba musiało być niefortunne bo przeglądałam teraz foty chociażby na fb i te z marca/ kwietnia nie są już jakieś tragiczne 🙂

wichrowelove dziękujemy  :kwiatek: ładny pyszczek! 🙂
wichrowelove Konio cudny, ale jaka stajnia klimatyczna w tle!
Koniczyna jejku ta mina niewiniątka na zdjęciu 😉))
milusia dzięki !!!
Ava podziwiam cię jechac po konia na drugi koniec polski, Sama ostatnio kupowałam i wiem ile to dylematów.

Ramirespoza podziwianiem to cudowny koń do jazdy. Dawno nie trafiłam na takiego konia co by ,tak bardzo chętnie pracował pod siodłem
a twój koń wygląda profi ! taka maszynka
Rogalosz każdy z nas od tego zaczynał jako trzynastolatka też myślałam że nigdy nie będę miała swojego konia ale jak tylko skończyłam 18 lat rozbiłam świnkę skarbonkę i witaj koniu !

gryglodoreh chciałabym ale u nas w łódzkim zero zawodów ujeżdżeniowych , to straszne. Najbliżej mam warszawę albo wyjazd do Michalina ale to już koszta. No i trzeba jeszcze nauczyć się jeździć😉
a wy macie cudowną hale u nas taka ciasna i z słupami ale chociaż na głowę nie pada nooo i przyzwoicie wyglądacie 🙂 konisko chyba w dobrej formie
brzezinka ale ty schudłaś🙂 ale w tym pomarańczu fajnie rudzince

a ja wrzucam moje dziecko z którego jestem bardzo dumna 😉 pięknie ostatnio pracuje i nawet nie pędzi a jak na niego to duży plus 😉 coś drgnęło w naszej pracy i spowodowane jest to elementem dodatkowym jakim jest opieka doświadczonej osoby, która mówi co i jak.  Jestem strasznie zadowolona bo po długich poszukiwaniach znalazłam kogoś naprawdę sensownego z kim mam nadzieję będę długo współpracować o teraz to takie trudne. Bo mam wrażenie że wiele osób zaczyna podchodzić do wielu spraw związanych z końmi na skróty

mils   ig: milen.ju
09 stycznia 2014 21:23
kolebka świetne zdjęcie! Zawsze chciałam takie zrobić. 😀
Frania a co u Ciebie słychać, tak w ogóle?
brzezinka bardzo fajnie się prezentujecie. 🙂
Ech, dopadł nasz ogromny kryzys. Mam nadzieję, że niedługo przejdzie, bo momentami aż brakuje mi siły. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się