Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
11 stycznia 2014 16:02
chyba nie chciał żeby właścicielka zapłakała się na śmierć dlatego głowę oszczędził 🤣 
bo ja ryczałabym jak bóbr gdyby codziennie mój był w takim stanie  😵

poza tematem panierek to dziś mieliśmy piękną wiosnę i słoneczko cudne  💃

edit: rozmiar zdjęcia poprawiony
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 stycznia 2014 17:19
niee - normalna cena tylko sie czeka na material, piszcie do deb bo ja tylko dostalam game, o ktora prosilam 🙂

Steficzek na L4. Dziś wróciła z klinik  💘 . Bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem, od jutra zaczynamy krótkie spacerki w ręku.  Szkoda tylko że to co wyrzeźbiła niknie w oczach 🙁 Schudła trochę i górą opada z mięśni, mam nadzieję że odbudujemy kiedy będzie można 🙂 Proszę o kciuki za Stefcię !



szuwar, co jest laleczce? Trzymam 🙂
Burza  - :kwiatek: rysik usunięty
Trochę mojego pamirowego "puszka-okruszka" 😉 Zrobiła się z niego w końcu kluseczka i nie mogę się napatrzeć, bo latem coś mi chłopak nieciekawie wyglądał.
P.S. Swoją drogą, zauważyłam, że mój Pamir to nie jedyny Pamir na tym forum 🙂 Fajnie, że ma swoich imienników tutaj  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
12 stycznia 2014 22:33
mirti2, dzięki
Być., dzięki. Twoja faktycznie piękną maseczkę nakłada sobie na głowę.
Strzałek, Time, dziękujemy.
harja, Twój przystojniacha jak zwykle. 🙂
faith, ile siwa ma w kłębie?
rati, jezu, nawet Całus tak nie umie. Masakra błotna.

Ja dziś wsiadałam. Jeździć dalej nie umiem, ale się nauczę, powolutku i tak jest lepiej, bo się ciutę mniej spinam. Zdecydowanie wszystkie problemy z tym koniem są w mojej głowie. Kucyk cudny, nie bał się świszczącej hali, znosił dzielnie moje rzuty w siodle, naprawdę fajny z niego kumpel.





A tu najlepsze, cały czas mi się gęba śmieje do tego zdjęcia. To moja mama, która boi się koni, Całusa też się boi. Rzadko kiedy go głaskała, a dzisiaj, proszę, pozowała do zdjęcia, drapała po chrapkach i jeszcze dała marchewki!
no w końcu widzę Was razem podczas pracy! 🙂
moja mama też się boi koni, odkąd kupiłam Chrupka jest jakoś bardziej przekonana ale oczywiście dystans jest  😁
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
12 stycznia 2014 23:32
emptyline powoli do przodu, zmagam się z podobnym problemem, więc trzymam kciuki za sukcesy 🏇

dorzucam stadko pastwiskowo 🙂

a ja wam wrzucę zdjęcia z sobotniego padokowania grubasa  💘

emptyline cudowny jest, zauroczyl mnie totalnie! Jak Ty to robisz, ze on taki czysty? Przypomnij proszę ile on ma w kłębie 🙂
szuwar co Wam się dzieje??
emptyline   Big Milk Straciatella
13 stycznia 2014 08:08
Time, ceffyl praca to szumna nazwa, ja się wożę, trenerka w kółko powtarza to samo, ale i tak się cieszę, bo widzę, że w mojej głowie z jazdy na jazdy jest ciutkę lepiej. Jak nie ma innych koni na hali, radzimy sobie w miarę, problem się zaczyna jak pojawiają się inni ludzie, chociaż wczoraj po małym fuckupie już i tak było lepiej niż zwykle. Z zewnątrz pewnie to mało widać, ale ja i tak wracam coraz szczęśliwsza ze stajni.
ceffyl, za Was też trzymam kciuki, jak się w głowie usunie problem, to magicznie znika też z konia. U mnie oczywiście całą pracę odwaliła trenerka, za co jestem strasznie wdzięczna, bo doszliśmy już do momentu, w którym bałam się wsiąść na konia.
mirti2, dziękuję. Mnie też zauroczył, dlatego go kupiłam - to jest jakaś klątwa, serio. 🙂 W kłębie ma jakieś 143cm. D-grupowy.
emptyline fajnie razem wygladacie, szkoda ze z kucykow się wyrasta. Ile masz lat?
Co robił ze balas się wsiąść??
lalasatan, śliczny kantar 🙂 Skąd go macie jeśli mogę zapytać?  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
13 stycznia 2014 11:20
mirti2, mi wyrastanie już nie grozi, lat mam 23, jestem dość niska, więc zdecydowałam się na kuca, jako, że jeżdżę czysto rekreacyjnie, chętnie w tereny, na zawody się nie wybieram. 🙂 A kucyk pokazał mi rogi, bo zwyczajnie nie dałam sobie z nim rady i go rozpuściłam. Kupiłam bardzo młodego konia, który w zasadzie nic nie umiał, więc to prędzej czy później musiało się tak skończyć, ale wychodzimy na prostą. 🙂
to ja pokaże się z moją młodą Pasją  😉
To i ja pokażę się z naszym grubaskami czyścioszkami  😀
emptyline no coś Ty! jesteś bardzo drobna, a na zdjęciach po twarzy dała bym Ci 16 😀 Nie wiem czy to dobrze czy źle. Hihi. W sumei fajnie, że nigdy z niego nie wyrośniesz.
A co do waszej jazdy - trzymam za Was kciuki, oczarowaliście mnie z Całuskiem całkowicie. I oby w nowym roku było tylko lepiej. Planujecie czysto rekreacyjnie czy może coś pod kątem ujeżdżenia/skoków? 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
13 stycznia 2014 18:24
Solaoke, Kacperka sprzedałaś już? Fajna mała, w jakim to to wieku? 🙂
mirti2, serio serio, 16 lat miałam daaawno temu, ale ciągle mnie proszą o dowód, nawet przy zdrapkach LOTTO! 😉 Nie mam zamiaru narzekać, wolę w tę stronę. Wiadomo, że mógłby być ciutę wyższy, ale za ciężka, ani za wysoka raczej na niego nie jestem.
Dziękujemy za kciuki, teraz wzięła się za nas trenerka więc musi być lepiej, niestety rzadko wsiadam, więc spektakularnych efektów się nie spodziewam. Plany mamy rekreacyjne, chciałabym tylko pojechać (wreszcie) brązową odznakę, ale to się jakoś cały czas przesuwa. Ja jestem raczej typem terenowca.
emptyline ooooo widze nie niezle juz zuzlujecie z Caluskiem, super, ciesze sie ze klopoty za wami🙂😉) a siwa cos kol0 152cm, dokladnie nie mierzylam😉 dla mnie jak ulal, wole male konie🙂 tak do 160cm max, mam wtedy poczucie ze ogarniam calosc😉
emptyline   z tym lotto to mnie rozbawiłaś 🙂 Ja mam 20, a też mi dają 16-17, aczkolwiek w ogóle mi to nie przeszkadza.
Ja tak samo odsuwam odznakę w czasie. miałam zdawać dawno temu, a do dzisiaj nie mam...
emptyline, warkocz 😍

emptyline to widzę że nie tylko ja mam ten "problem" 😀 jesteśmy rówieśniczkami, a ja na swój wiek też nie wyglądam ;p Chociaż tak jak mówi mirti2 mi to nie przeszkadza - jak będziemy mieć 30 na karku to będziemy wniebowzięte 😀
likeyou   Bez konia to jak bez serca .
13 stycznia 2014 19:34
Karina i ja! Na drugim planie rozmazany uciekinier Juhas 😉 .! Ucieka na pola bo on woli miec swoje własne tylko dla siebie 😉  👍
Z przed tygodnia więc ładna ta ciepła jesien tej zimy 😉
alnama ja mam niecały 170cm wiec niby normalnie, ale mam dosyć dziecięcą twarz i sama nie wierze, że już 20 na karku 😀 kiedy to minęło  🙄

a żeby nie robić off topa to wstawię zdjęcie księżniczki (współdzierżawie ją)
emptyline - zrobię mały  🚫
a myślałam że tylko mnie proszą o dowód wszędzie  😁 😁
witaj w klubie ja mam 152 w kapeluszu i moi znajomi śmieją się ze mnie, że kupuje ubrania w dziale kid's  😜
ale pamiętaj małe jest piękne i na wszystkich koniach można jeździć, a przede wszystkim na kucykach  💘 💘
na pewno kolejnym moim koniem będzie walijczyk który mi się marzy od dawna 😍, zazdroszczę małego konia  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
13 stycznia 2014 20:45
faith, ha ha, żużlujemy, niedługo będę śmigać GP! 😉 Dzięki! No właśnie, ja bym chciała takiego 150, ale udaję, że wcale mu nie brakuje tych kilku centymetrów.
mirti2, serio, nie chcą mi sprzedawać zdrapek! 🙂 A co do tej czystości kucykowej - piękne złudzenie optyczne. Mamy teraz sezon na żółtego konia.
Burza, takiego już go zastałam, urzekł mnie i moją mamę.
alnama, mi też nie przeszkadza, wręcz się cieszę, nie chciałabym wyglądać poważniej.
Time, ha ha, kupiła dużego wariatka i o małym marzy (tak tak, a ja marzę o ciutę wyższym). 🙂 Ja na walijczyki już jednak za duża jestem, chyba, że na te 140-kilka, ale mi się strasznie podobają B- i C-grupowe. 🙂 Dawaj Chrupka!
Burza, takiego już go zastałam, urzekł mnie i moją mamę.


emptyline "urzekł mnie" to zdecydowanie mój ulubiony tekst! Ostatnio u nas w stajni na imprezie opowiadali historie kto jak kupił konia i większość to zwykły przypadek zapowiadający się nieciekawie, gdzie koń na jeździe próbnej np zrzucił jeźdźca, przewiózł, albo wygalopował spod wkładanej nogi w strzemię - wszystkie opowieści o takich spontanicznych zakupach podsumowane były zdaniem "i tym mnie urzekł" 😀

a ile Całusek ma lat?

Wszyscy się chwalą to ja też 😀
Oto moja piękność Wiki, pracujemy razem od września.
Zdjęcia z listopada, teraz myszka przytyła bo je za dwoje  😀
emptyline - zawsze marzyłam o małym, a w walijczykach jestem zakochana, założę kiedyś hodowlę ich 😀
no a Chrupek to Chrupek, kupiony w sumie z przypadku, może i nie jest wymarzonym walijczykiem 130 kasztanem malowanym lub czystym siwkiem ale nadrabia łobuz charakterem i co prawda to prawda ale za oko łapie  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się