Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Katharina   "Be patient and trust in the process"
30 grudnia 2014 17:17
faith jakie piękne zdjęcia !!  😜
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
30 grudnia 2014 17:41
Faith jak zwykle pięknie🙂

my dziś leśnie-sesjowo🙂
A dziekuje, nalezy sie Xymenie, mam po prostu teraz w stajni talent  😜
faith, ja jak tylko zobaczyłam, że spadło więcej śniegu, to od razu zamarzyłam, że zaprzęgniemy Siwego 😉
Piękne zdjęcia twojej siwuni 🙂
harja O jaaaa też bym go zaprzęgła  😜 Sprawiłaś, że szaleje za nim jeszcze bardziej!
faith Naprawdę piękne foty, choć Siwa mogła bardziej emocjonalnie podejść do zdjęć  😂 Przytulasy chyba nie bardzo  😁
derby Aż mnie zakuło z zazdrości. Brakuje mi towarzystwa w terenie baaaardzo. Czasem z małżem przy zaprzęgu jadę, ale ograniczenia drogowe mnie wkurzają  🤣
Atea ahahahhahaha, najsmieszniejsze jest, ze 2 dni wczesniej sama za mna jedza lazila zeby ja drapa, glaskac i cudowac, za babami nie nadazysz  😁
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
30 grudnia 2014 18:47
faith - Pusz jak czarna kula xD
A Manti jak każda baba- zmienny humor ma 😀 Wstała lewą nogą 😀

derby- cudnie spędzony, mega pozytywny dzień! 🙂😉

Mam dzisiejszego Kucyka 😀



No i Puszak 😀

faith, siwki to są chyba teraz nieszczęśliwe, bo błoto zamarzło i nie mają gdzie się tarzać 😁
asds   Life goes on...
30 grudnia 2014 19:37
Pozdrawiamy 🙂

Jak zwykle piękne miny mamy 😉.

Podłączam się  🙂, w końcu śnieg spadł to udało się coś cyknąć.  🤣
dzisiejsza sesja <3
Libeerte, siwkom pozostaje jeszcze boks 😁
Atea, hihi, przekażę mu, jaki ma "fanklub" 😉
edit: specjalnie dla ciebie jeszcze jedno 😉
KLIK
faith <3

wiatraczkowa ufo tak kucyka porwało, aż Ci głowę ucięło 😁
wiatraczkowa, a gdzie kask? 🤬
srokate, dziękuję 🙂

derby, ależ ona się świeci, jest w świetnej kondycji 🙂 no i jakie pozytywne foty z terenu 🙂

harja, biedny zmęczony konik 😁
harja zakochałam się w Twoim siwku, przepiękny jest!  💘
Burza, to prawda 🙁
był tak zmęczony, że nawet się nie zgrzał 😀
Świetne macie koniska 🙂 Dawno nic nie wstawiałam,pora przypomnieć grubasy
patid1220 przecudowne są!  😜 Za każdym razem tak samo się nimi zachwycam.  😍
patid1220, jakie brodate!!! Pękam ze śmiechu, o rany! 😀
patid1220, ale wąsy ogolone!  😂
patid1220, ależ cudny jest Twój zwierzak 😍

A ja dzisiaj dorobiłam się kilku fotek ( mimo fatalnej pogody). Noworoczny Vimto (Pimpuś 😉 ):
czeggra1 już jest nowe ZNK 🙂 fajny Pimpuś 🙂
Hihi, no właśnie 😁. Zaraz tam się przeniosę z fotkami.
czeggra1 dziękuje  🙂
Sonkowa dzięki  🙂
Burza naturalna ochrona przed zimnem  😀
harja wąsy goliłam jakoś na początku października, no i niestety nie są teraz takie bujne, ale bródką nadganiają braki  😁
czeggra1, fajny koń, fajna maść, fajna szmata- wszystko oczy cieszy 🙂 szok, że możesz po dworzu jeździć, tutaj na zmianę super gruda z morzem błota..

patid1220, a jak 😀 daj więcej!
Burza, dzięki 🙂! Miło, że mój wątrabiany kasztanek się podoba 🙂.  A czapraczek to Premier Equine brązowy ze złotym sznurkiem Upolowany na Black Friday 🙂. Wydaje mi się, że brązy pasują do brudnego, wątrobianego kasztana 🙂.

Lekka gruda była w tym roku dopiero raz, czy dwa. Temperatura w ciągu dnia ostatnio jest około 7-10 stopni, w nocy koło 0. W zasadzie tutaj, zimą problem jest głównie z deszczem. Jak siąpi to cały dniami i placyk jest podtopiony ( mimo codziennego bronowania). Całe szczęście w tej stajni jest hala, ale wiadomo - zawsze przyjemniej pojeździć na dworzu. No i wtedy, kiedy mamy basen na placu, tęsknię za śniegiem po kolana po którym mogłabym pojeździć 😜.
Naturalne podłoże to glina, więc po deszczu jest niezłe błocko na pastwiskach i padokach. Konie po codziennym padokowaniu wymagają odgruzowywania, no i trzeba pilnować czystości, suchości nóg ( gruda).

Mam jeszcze kilka zdjęć Pimpusia, więc  przenoszę się do ZNK 2015 😁.
Tresc przeniesiona do nowego ZNK
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się