Końska rewia mody cz. VIII (2014)

emptyline   Big Milk Straciatella
11 stycznia 2014 09:47
Ej, a ja bym taką koszulkę 'floral print' mogła mieć. 🙂 Ale chyba nie będzie dla nas koloru w tej kolekcji, będę kupować odpady z poprzednich. 🙂
wątek zamknięty
widziałam bryczesy i są paskudne. Piękny za to jest kolor toffi, już wyobrażam sobie dralon  😍
wątek zamknięty
Ale piękne kolory się zapowiadają, nie mogę się doczekać! 😜
wątek zamknięty
Hibiscus był w poprzedniej kolekcji... ciekawe czy nowy Hibiscus Red będzie się od niego różnił, bo jak dla mnie na zdjęciu nie bardzo.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 stycznia 2014 13:20
Ale Hibiscus był w Anky nie Eskadronie/Pikeurze.
wątek zamknięty
Tak wiem, piszę w odniesieniu do nowej Anky z poprzedniej strony
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 stycznia 2014 13:33
Ale na poprzedniej stronie jest Pikeur? W Anky będzie Fire Red, który też się pewnie nie będzie niczym różnił. 🙂
wątek zamknięty
Przepraszam, prezentacja niemal identyczna jak Anky, nie zwróciłam uwagi  😡
wątek zamknięty
Mogliby dać jakieś ładne stonowane kolorki. Nie żadne żarówy.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2014 14:14
faith, dobry wybór, ciemny fiolet będzie na twojej arabce przepiękny 🙂

protoniasta, wiem, to tylko jedna z 2-3 kolekcji, ale zawsze to jedna mniej do martwienia się o kolory 😁

quanta, okropne te bryczesy floral 😂 Ale kolor Night shadow przepiękny 🙂

Mam lepsze foto brillanta Blackberry:



I gratisowo - stary i dobry melange Aubergine 🙂



wątek zamknięty
Livia przepięknie mu w fioletach !

Podrzucam siwą w derkach nici 2012 i kantarze coffee/berry :





I black z tegorocznej kolekcji na siwej 🙂


wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
11 stycznia 2014 16:10
Livia obłęd w ciapki w obu  😜

-mal- w brązowej derce dla mnie bomba 😀

Eskadron zapowiada się całkiem ciekawie, ale jeśli wkręcę się w Caballe to czuję że nie będzie mnie kusił  🤣

I mam dzisiejszą Czekoladkę w oceanie. Jak dla mnie to wygląda do świetnie  😁


wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny, juz nie nie moge doczekac Jarpolka 😀
wątek zamknięty
sacramentia pasuje! ja się zastanawiałam jak vs będzie wyglądał i przyznam, że całkiem fajnie! ale wybrałam jednak sr 🙂

Podrzucam więc Liberię również w oceanie 🙂
wątek zamknięty
sacramentia ocean ma piękny odcień! Mam nadzieje,  że uda mi się go jeszcze na wyprzedażach upolowac 🙂
Livia o dziwo bardziej mi się podoba w aubergine niż w blackberry, ale fiolety jak zwykle super!
-mal- przeuroczo w derkach 😉

Pokażę derkę na koniu,  jestem w niej zakochana  😍 co do grubości,  to jest podszyta stosunkowo lekkim polarem,  ale jersey zatrzymuje ciepło i całkiem fajnie osusza.
Aramis w bicolorze maritim i derce jersey :

I w kantarze apricot i samej derce:

Koń aktualnie bez mięśni i zafutrzony, ale powoli to zmieniamy 🙂
wątek zamknięty
Livia , Huzaowa pięknie wasze koniki wyglądają.
Jeśli by zrobili powtórkę dralona toffe/gelb to by było super.
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
11 stycznia 2014 18:04
Livia super w blueberry i gratis też szałowy 😉

-mal- bardzo ładnie w tych derkach niciakowych!

sacramentia pasuje mu kolor ale wszystko takie pomieszane, brązowe siodło, ciemne ogłowie i jeszcze ta masć... 😁

lib... właśnie przekonałąś mnie, że ta łezka jest jednak świetna i musi się zanleźć w mojej kolekcji  😜

huzarova też czaiłam się na tego jerseya a teraz jeszcze jak widzę zdjęcia to jestem zachwycona... wygląda naprawdę fajnie!

a ja miałam dziś bardzo smutny dzień, wybrałam się do sklepu, zeby zrealizować urodzinowy voucher z zamiarem kupienia kantara z najnowszej kolekcji. Ale nie mieli żadnego coba! 😕 Ani z mauve z futerkiem, ani ocean bez, ani nawet niciak... wszystko full i pony.
dlatego ostatecznie zdecydowałam się na ten poniżej, nawet nie wiem co to za kolekcja.
Ktoś, coś podpowie? :kwiatek: kantar jest w odcieniach brązu.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
11 stycznia 2014 18:14
lib no bo ten ocean to piękny kolor po prostu i w każdej formie wygląda dobrze 😀

huzarova Twojemu kopytnemu pięknie by było w tym odcieniu  😀

maison mam tego świadomość, ale niestety nie są to ani moje konie ani mój sprzęt, więc nie mam na to wpływu, a nie stać mnie żeby na każdego innego konia kupować własny, prywatny sprzęt. Muszę się ograniczyć jedynie do czapraków i ochraniaczy/owijek, bo nawet derka nie pasuje rozmiarowo na każdego konia  🙁
wątek zamknięty
maison ten kantar wygląda mi na kolekcję Deepblue / nougat / marzipan z 2008r. Ale mogę się mylić.
Livia Pięknie mu w tych fioletach 🙂 jednak melange bardziej mi się podoba odcieniem od Blackberry
huzarova ta derka pasuje do tego czapraka 🙂 ładnie mu w tych odcieniach
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
11 stycznia 2014 20:51
To ja dla odmiany wrzucam Sameriusza w czapraczu berry z coffee/berry/apricot (jakość komórkowa)  🏇
wątek zamknięty
huzarova, co ty masz za derkę, że jest "podszyta polarem"  🤔? Jersey Eskadrona nie jest podszyty żadnym polarem. To porządna dzianina "z puszkiem", czesana - jak zwykłe dresy.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: dawno tak się nie cieszyłam z kawałka szmatki  😁
halo, dla mnie wszystko co milutkie i trochę puszyste to polar, więc może i być tak jak mówisz 🙂
wątek zamknięty
maison w takim razie cieszę się że przekonałam i teraz czekamy na twojego oceana!  😉
Budlejowe_love co ja widzę  👀 cóż to za ochraniacze? bo chyba muszę je dopisać do mojej listy zakupów haha  😍 poza tym idealnie wpasowane w czapraczek!
wątek zamknięty
Klasyczna nuda czyli maciupki Szokmol waniliowy

Jak to możliwe, że dalej żaden designer z Szokmola nie zauważył, że te czapraki są poniakowe? 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2014 09:55
mal, dziękuję 🙂 Fajne te Niciakowe dery na siwkach 🙂

sacramentia, dzięki 🙂 Ocean bardzo mi się podoba, choć do takiej niesamowitej maści chyba brałabym raczej Mauve 🙂

huzarova, dziękuję 🙂 Też wolę oberżynę, ale jakby Blackberry miał np. grafitową lamówkę (a nie czarną, która ginie), to myślę że też byłby szałowy 🙂 Aramis wygląda super i w polopadzie, i w derze 🙂

etosha, dzięki 🙂

maison, dzięki 🙂 Mnie ten kantar też wygląda na Deepblue-Nougat.

Ratina, dziękuję 🙂

Burza, wyglądacie mega elegancko! Nawet jeśli czaprak ciut mały 🙂
wątek zamknięty
Maison, a mnie ten kantar wygląda na kolekcję podstawową  😉 Kolory choco-creme-nougat.
wątek zamknięty
Burza, dla mnie super, choć osobiście wolałabym czekoladowe owijki... jakoś nijak toffi kolor do mnie nie przemawia 😉 Czaprak śliczny.
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
12 stycznia 2014 11:59
Livia, Ratina dzięki za podpowiedź ale chyba Protoniasta ma rację, środek jest ciemnobrązowy i kolory się zgadzają. Dzięki wielkie  🙇

lib no to sobie jeszcze poczekacie... 😉

Burza mimo, ze jest maleńki wygląda bardzo fajnie, i owijki też jak najbardziej mi pasują 🙂
wątek zamknięty
Livia, ciut 😁

Dzięki laski- żeby nie było wątpliwości- też chcę czekoladowe tylko fundusz na razie zamknięty 😉
wątek zamknięty
To ja wstawiam obiecane fotki.
C. gnaide i gniade w derce eskadron dralon Royalbalu/ marien.
Niestety w stajni bo pogoda nie dopisała  .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.