Końska rewia mody cz. VIII (2014)

emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2014 12:13
Precelek, jeśli to prawdziwe zdjęcie, to chyba nic dla nas nie ma, chyba, że brąz będzie fajny.
wątek zamknięty
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
30 stycznia 2014 12:31
emptyline no właśnie z nim ten problem że on jest przecież dwu kolorowy  😀
Livia na sto procent, zdjęcie przekłamuje kolor, na żywo jest taki bardzo mocno i ciemno różowy  🙂
Ratana dziękuje bardzo  :kwiatek:

Strasznie brzydkie te nowości Eskadrona  👿
wątek zamknięty
Słuchajcie, czy jakaś zorientowana na e-bayu osoba mogłaby spróbować mi coś wylicytować?  👀
Oczywiście pokryję wszelkie koszty  :kwiatek:

...a co do nowej kolekcji to mnie się podoba jasny brąz i żółty.
Ciekawa jestem jak wyglądać będą nowe brillanty  😍
wątek zamknięty
Cos takiego, nie ma rozu 😂
Na zdjeciu nie ma brillantow. Wycofali?
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
30 stycznia 2014 14:13
podstawowa kolekcja jedno wielkie  FUUUUJ , ale może jeszcze uratują to NG ?  😅
wątek zamknięty
Ej, no, naprawdę wam się ten żółty nie podoba? 😀
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
30 stycznia 2014 14:29
Ech, znowu taki niefajny dralon. 🙄 Żółty mi się podoba, ale do konia mi nijak pasuje.
Jestem ciekawa euro-star'a, może zrobię kolekcję na miarę tej z cherry red. 🙂
wątek zamknięty
Mi z nowego sie czerwony I niebieski podoba  🙂
wątek zamknięty
Okropna kolekcja, dralon nieciekawy... może ten polo pad brązowy i derka brązowa z bananem będą fajne  🤔
wątek zamknięty
Mi się po prostu wydaje, że kolekcja wygląda okropnie, bo kolory na zdjęciu ze sobą nie współgrają 😉 Zobaczycie, jak będziecie cykac foty na koniach ;D
wątek zamknięty
Dziwne, że żadnych brillantów na zdjęciu nie ma...
wątek zamknięty
lalasatan, ładnemu we wszystkim ładnie!
Gru, w madeirze, sangrii i sandzie bosko, Twój koń wygląda w nich naj 🙂
Muchozol, bardziej podoba mi się w czarnej wersji 😉
z nowego eskadrona niebieski całkiem całkiem, ale ja lubię niebieskości wszelakie 😉 poza tym kolekcja jakoś specjalnie nie powala na kolana
wątek zamknięty
harja dla tego, że klasycznie, czy po prostu ładniej 😉?
wątek zamknięty
Muchozol, nie, nie chodzi o to, czy klasycznie, czy nie 🙂 w brązie źle nie jest, ale jakoś tak bardziej pasowałaby mi do niej czarna westówka i ogłowie 😉 ale to tylko moje zdanie  :kwiatek:
wątek zamknięty
harja nawet mam dla porównania zdjęcie w czarnym siodle westowym i ogłowiu (ale pad kolorowy). Rozumiem, że może Ci się Mucha podobać w innej wersji - w końcu po to tu wstawiam zdjęcia, żeby się tego dowiedzieć 😁.
wątek zamknięty
Muchozol, oooo! tak bardzo! 🙂😉
wątek zamknięty
harja dzięki 😉. Tego siodła ze zdjęcia już nie mam. I tak na koniu było kilka razy, bo jakością się nie umywało do obecnego. Zresztą obecne na początku było jasne, ale je przerobiłam na ciemne, bo takie chciałam - zagmatwałam, ale chyba da się zrozumieć o co chodzi 😉.
wątek zamknięty
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
30 stycznia 2014 17:23
Muchozol na ostatnim zdjęciu jest super 🙂 Takie czarno-czarne zestawy nie fajne 🙂
wątek zamknięty
Precelek czekam na fotki z koniem.  👀
Dołączyli do niego maskotkę czy długopisy? Powinna być chyba maskotka w koszulce "Eskadron" czy teraz dają te z gwiazdką?
wątek zamknięty
Nieeeeee..... a spis kolorów zapowiadał sie tak obiecująco. 🙁
wątek zamknięty
mam swojego w brillancie choco/petrol.
zostawić, czy puścić w świat?  🏇
wątek zamknięty
puścić w świat. 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2014 22:31
Puścić. 🙂
wątek zamknięty
Ja bym zostawiła 😀
wątek zamknięty
Zostawić.  🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 stycznia 2014 00:02
kociarnia puszczaj 🙂 przez ten brąz mam wrażenie że Eviano jest brudniejszy niż jest w rzeczywistości  😉 -ale to przy większości brązów na siwych koniach tak jest.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
31 stycznia 2014 06:02
kociarnia , puszczaj jak to powiedziały by moje stajenne koleżanki podkreśla to jaki siwe ma "kupny" kolor  😁
wątek zamknięty
Właśnie mnie natchnęło, że kupno kantarka z futrem mogę w domu uargumentować temperaturą, sese...
wątek zamknięty
Z brązem zasugerowałam się tym co było niejednokrotnie pisane na forum, że siwym w brązach jest ok i nie raz zdjęcia były dobrze komentowane. Cóż, może faktycznie mojemu w brązowym koszmarnie, jak z resztą we wszystkim 😉 ja osobiście zdania nie mam, bo brązowego nie lubię od dziecka.
- co do brudu i koloru kupy, hmmm, nienajmilsze są takie komentarze, z gniadymi (i innymi maściami) to tak jak np założyć czyste spodnie na brudne majty...może nie widać, ale napewno czuć...a jaki siwy koń jest każdy widzi (szczególnie ten który jeszcze nie wysiwiał i ma brązową sierść na zadzie).
wątek zamknięty
Gru dzięki 😉. Też mi się czarny znudził, ale przy ciemnych kolorach nadal zostaję.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.