Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Czy wie ktoś, co to za kolekcja?


Mam taki, to rost 😉

wątek zamknięty
Czy ktoras z Was widziala gdzies porownanie owijek
Eskadron sky z tymi nowymi ice? Albo owijek sky
w porownaniu do cottona ice.

I czy dorwe gdzies jeszcze cottona ice vs w promocyjnej cenie?
Ktos mi go z equi shopu spod nosa zgarnal... 😉
Z tej kolekcji musze go jeszcze dorwac!
wątek zamknięty
z okazji skompletowania reszty niciakowej kolekcji wrzucam szmatofoto zbiorowe 🙂 i stwierdzam że jestem spełnionym "szmatoholikiem". Liczę też na to, że nie tylko najnowsza ale kolejna kolekcja także będzie brzydka i nic mnie więcej nie skusi  😉





i jak dla mnie bardzo udany: Eurostar excellent Basil, ma bardzo ładny ocień, w końcu kolor którego jeszcze wcześniej nie było/był w małych ilościach

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lutego 2014 22:47
Precelek, o mamo, oszalałaś! 🙂 Ale super, zdjęcia no modelu poproszę! 🙂
wątek zamknięty
modelka nieco utyła- ze względu na moje egzaminy mało się ruszała  😁 jeszcze tydzień dwa i będzie można focić  😎
wątek zamknięty
Mnie w tych ESach nie podoba sie ta 'lamowka'. Przez to
mimo, ze kolory ujda, to czaprakow przegryzc nie moge.

Precelek wyjatkowo nie zazdroszcze Ci kolekcji  😉
wątek zamknięty
emptyline, ale to czaprak/pad. Pierze się przed reklamacją? Koszta wysyłki ponosi się w obie strony? Bo teoretycznie mogłabym odpalić maszynę i "przychycić". Dobrze by nie było - bo tam materiału za mało obrzucili, ale kłopotu dużo mniej 🤔 Chodzi o petrol z NG. "Łatka" z silikonowym "eskadron" wyrwała się z obszycia, brzeg paskudnie zsiepany. Śliczny - a bubel.
wątek zamknięty
halo - chyba najłatwiej zadzwonić/napisać do sklepu. Coby ci potem nie wmówili, że np. wyprałaś i przez to zniszczyłaś, albo, że nie wyprałaś i brudny jest  😁
Swoją drogą jakość czapraków i derek (!) ostatnio jest tragiczna.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lutego 2014 23:57
halo, ja swojego poprutego Eskadrona uprałam i przyniosłam do reklamacji. Panie przyjęły, nie wiem czy wysłały do Niemiec czy co z nim robiły dobry miesiąc, ale dostałam z powrotem ten sam czaprak, tylko na nowo przeszyty - widać było naprawę. Miałam o tyle lepiej, że zanosiłam do sklepu stacjonarnego, także co do kosztów wysyłki Ci nie powiem. U mnie w sklepie za wysyłkę z naprawy do siebie byś nie zapłaciła.
wątek zamknięty
Dzięki!
wątek zamknięty
Precelek  genialna kolekcja *.*
A tak w temacie gwiazdek
wątek zamknięty
Precelek super.Na koniach będzie szał.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2014 07:50
Precelek, super kolekcja Niciakowa - to najładniejsze Niciaki zaraz po kolekcji z 2010 🙂

wabankowa, o kurcze, jakie fajne! W jakim sklepie można takie dostać? 🙂
wątek zamknięty
Na fejsie, dziewczyna daje ogłoszenia w grupie "Wokół sprzętu jeździeckiego" 😉
Czekam na wiadomość od niej po ile są, bo są genialne 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 lutego 2014 08:55
I tak moim numerem jeden są "czojsiki" w gwiazdki  😍
wątek zamknięty
wabankowa koniecznie muszę Cię prosić o namiary do tej dziewczyny bo gwiazdki są świetne ❗
wątek zamknięty
Precelek, ty to jesteś 😉 Super kolekcja. IMO przerażająca i na konia bym tego nie założyła, niemniej robi wrażenie 😀
wątek zamknięty
wabankowa też poproszę o takie namiary, cudowne te gwiazdeczki 😀

Precelek zazdroszczę ! kolekcja idealna 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny poszły PW 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2014 13:22
wabankowa, ja też poproszę info na PW 🙂
wątek zamknięty
Precelek WOW  😍 imponująca kolekcja !
wątek zamknięty
Marcelin, wabankowa, xxagaxx, azzu93 dziękuję, gwiazdki wyjątkowo mi się spodobały, to dobry pomysł na odmłodzenie klaczy lat 20  😀iabeł:

wabankowa śliczne! dobrze że ja nigdy nie jeżdżę w ochraniaczach więc mam wydatek z głowy 🙂

Livia dzięki zgadzam się że eskadron miał fajny pomysł

przy okazji fioletowa myśl kolorystyczna  😁

wątek zamknięty
Precelek, MUSISZ mieć te kontakty w gwiazdki!! I pęknę, na wiosnę musi być sesja w polopadzie!
wątek zamknięty
halo W przypadku uznania reklamacji sklep ma obowiązek zwrócić koszty wysyłki
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lutego 2014 21:59
Przyszło do mnie zamówienie, jestem zachwycona, jak to niewiele potrzeba, żeby babie poprawić humor.


Taki mamy zestaw, do tego jest jeszcze dralon z navy-grey i granatowy komplet z navy-green. 🙂
wątek zamknięty
Ja zaś ostatnio celuję w klasykę,ponieważ eskadron przestał mi się podobać,przerzuciłam się na euro-stara i schockemohle,tak więc drogą DHL z Niemcolandii przybywa:


Do tego wyczaiłam:

I dla siebie,żeby nie było że tylko koń wiecznie coś dostaje:



Zaszalałam  😁
wątek zamknięty
emptyline, komplet bardzo mi się podoba. Też muszę dorwać cottona grey, Twoje foto jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziło 😉) Czekam na prezentację w całości na Całusiaku 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lutego 2014 22:15
harja, grey jest super, serio, przepiękny czaprak i to nawet na Całku dobrze wygląda. 🙂 A zdjęcie w całości będzie, jak tylko się dotelepię do stajni. 🙂
wątek zamknięty
Precelek jak się nazywa kolor tego eskadrona z NG? To jest light-viola?  bo poluje na taki 👀
wątek zamknięty
emptyline, piękne! Zachorowałam teraz na cottona z Twojego zdjęcia! Poszalałyśmy 😁
DressageLife, to piękny czaprak! Będziesz zadowolona - ja mam takie dwa, granatowy właśnie i kremowy/beżowy (vanilla?), są super.

Ja przed chwilką wróciłam od empty, odebrałam moją część zamówienia. 💘

Eskadronowe Niciaki - derka, czaprak i kaloszki:



Oraz Ocean - czaprak i kantar:


Do tego dojdzie derka, wprawdzie nie dokładnie z tej kolekcji, aczkolwiek udało mi się upolować jakąś z Next Generation, oby pasowała  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.