Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Thymos - dziękuje  :kwiatek: Choć to raczej sprawa ujęcia  😁
Nirv, Livia - dziękuje za pomoc, głosy za big square, a kantarem głosy po równo, cóż, ten pierwszy został cob tylko, ale do cavalloshopu mam 5 minut piechotą, to jutro podejdę i wezmę na przymiarkę, jak zwierzak wejdzie to ten, jak nie, to ten z drugiego linka...

Najgorzej, że kusi mnie dera do kompletu, chociaż mam wine, którą jest niewiele tylko jaśniejsza... niech zginą wyprzedaże, za mocno kuszą, a mi się tryb na nowe szmaty załączył znowu  🤔wirek:
wątek zamknięty
dairoxroxi będzie ładnie  😉
wątek zamknięty
monia prześliczny! i faktycznie w super stanie!
vermouthowaczad!!!!!!!!!!!! absolutnie pięknie i jak tu nie lubić różowego!  😜

a ja wrzucę przy okazji fotki mojego platinum! Udało mi się też dorwać czaprak satin performance silver który już do mnie podróżuje, fartem bo chyba ostatni w PL  😅 nigdzie go już nie było. Poszałam i robię przerwę na dluższy czas  😉
aktualnie to mój nr 1 🙂



wątek zamknięty
Precelek i gdzie w końcu dorwałaś ten silver ? 🙂
wątek zamknięty
Precelek o ja  😜   będę Ci ogromnie wdzięczna za zdjęcie derki, tej całej srebrnej  😍   poszalałaś, ale warto było  😀 

edit. co to za czaprak na 3 zdjęciu, u Ciebie ten platinum wygląda obłędnie, lepiej nisz na fotach sprzedażowych .
wątek zamknięty
no no Precelek niezłe "łupy". Proszę o zdjęcia na modelu  🙂

Dziewczyny gdzie można już kupić nową kolekcję eskadrona? Podoba mi się ten hibiscus 😜
wątek zamknięty
Precelek, jesteś niemozliwa. 😉


A mnie się baaaardzo podoba nowe Platinium, zestaw z tego zdjęcia:
wątek zamknięty
bardzo dziękuję  :kwiatek: w realu zestaw jest dużo ładniejszy, to zdecydowanie mój aktualny nr 1  😅 

azazu93 platinum performance silver nigdzie w PL nie jest już dostępny. Trzy sklepy po kolei odmówiły sprowadzenia pisząc że nie ma możliwości zamówienia go. Jednak koński świat dał radę mi ściągnąć  🏇
monia dziękuję bardzo  :kwiatek: , w realu wyglądają jeszcze chyba fajniej. Od dawna chorowałam na tą kolekcję. Czaprak z 3ego zdjęcia nazywa się platinum waffle big square i na fotach katalogowych wyglądał niezachęcająco ale zaryzykowałam i myślę że rezultat wyszedł dość pozytywny  😅
lalbarson jak tylko zakończy się sezon halowy obiecuję zarzucić fotami  🙂
Klami tak było zawsze  😉 zgdzam się kolekcja navy platinum jest bardzo udana, ja jednak nie jestem fanką granatu.
monia srebrnej derki mam tylko takie:


wątek zamknięty
Precelek, ten garant to chyba sobie sprawię. 😉
Z czego właściwie jest ta srebrna derka ??
wątek zamknięty
Klami kupuj, nie będziesz żałować.
obie derki mają podwójną podszewkę i schowane pod spodem pasy (absolutnie nie są widoczne)
srebrna w dotyku jest jak satynka, delikatna i śliska. Pod spodem poszyta jest dziwnym materiałem w kolorze czarnym, przypomina on w dotyku mikrofibrę albo jakąś bawełenkę.
Obie są super wykonane. Jakościowo rewelacja.
wątek zamknięty
Precelek, dobrze wiedzieć, że ta część kolekcji jest porządna jakościowo. To pewnie sobie te granaty sprawię, acz ta satynkowa derka jakoś hmmm.... na dłuższa metę nie za bardzo mnie przekonuje. No, ale to czysto subiektywne odczucie.
Za to podoba mi sie ta derka: https://www.facebook.com/Equishoppl/photos/a.616659625054826.1073741858.357183674335757/616660098388112/?type=3&theater
wątek zamknięty
o rety, ta kolekcja to jakiś koszmarek..  :kwiatek:
wątek zamknięty
te bryczesy wyglądają dla mnie jak takie z ryniacza przez te cekinki 🤔
wątek zamknięty
Wszystko z tej kolekcji Precelkowej zyskuje na żywo zdecydowanie, czapraki najbardziej! Ale tej srebrnej derki nie mogę przeboleć  😁
Ubrać konia i wysłać do teledysku Verki Serduchki  😂



Oby służyła  :kwiatek:
wątek zamknięty
Puma mi się wydaje że jednak na koniu to troszkę inaczej wygląda o bardziej tak:   😁





ale widocznie mamy inne wyobrażenie, to w sumie dobrze, dzięki temu zdążyłam zamówić dla siebie  😎  :kwiatek:

Libertee faktycznie bryczesy paskudne!
wątek zamknięty
Precelek, czapraki jak dla mnie są na prawdę super z tej kolekcji!
Ale tam masz dwie derki? Ta czarna z wstawką też mi się bardzo podoba. Ja miałam na myśli tą całą sreberkową 😉
wątek zamknięty
Bajerancki ten eskadronowy zestaw!
wątek zamknięty
Precelek cudowny zestaw ! Teraz zdjęcia na modelu musisz szybko dodac ! 🙂 ja mam też biały platinum, dokładnie taki jak Ty masz 🙂 ale przy popręgu dosyc mocno się zmechacił 🙁
wątek zamknięty
Jak patrzę na tę kolekcje eskadrona platinum to chyba będę miała w nocy koszmary 😁 😁
Ale to dobrze że są inne gusta, przynajmniej wszyscy nie mają tego samego :P
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 lutego 2014 09:44
Wyglądają trochę jak skafandry z "Seksmisji"  😁 😎
wątek zamknięty
Precelek kolekcja marzenie 😍  dołączam się do prośby o fotki na modelu :kwiatek:
W związku z tym, iż nowa kolekcja eskadrona nie do końca przypadła mi do gustu, to się zastanawiam nad białym czaprakiem z platinum..

A tak a propos kolekcji platinum, czy ma ktos nauszniki navy? zastanawiam się czy by pasowały do ES'a super shiny navy..
wątek zamknięty
Puma, :kwiatek: dwie derki. Cała srebrna jest faktycznie trochę kontrowersyjna  😁 jeszcze nie przekonałam się do niej na tyle by ją na konia zarzucić, w ruch poszła czarna

pokemon dzięki, mi też się podoba  :kwiatek:

Bacik90 dobry wybór! a czy masz może jakieś fotki?  :kwiatek: jak często go używałaś? Liczę na to że przy rzadkim używaniu starczy na długo 🙂

Monia_lol chyba będę musiała z fotami zaczekać do wyjścia z hali. Na hali foty wychodzą niestety mocno marne. Kupuj, jestem przekonana że będziesz bardzo zadowolona  🙂
w realu wyglądają jeszcze fajniej
wątek zamknięty
jedna z re-voltowiczek pokazywała kiedyś czaprak z tej kolekcji, silver bodajże, na siwku - wyglądał całkiem fajnie! Precelku, czekam na fotki, też nie jestem przekonana do tego przepychu, ale na koniu może zyskać!
wątek zamknięty
jak myślicie warto czekać do końca marca na nowego eskadrona czy raczej nie ?  🙂
wątek zamknięty
Mam to samo pytanie co arika00, oraz czy sklepy przeceniają sprzęt na Dzień Kobiet? Jeśli tak to jak sądzicie, dużo stanieje nowa kolekcja, czy niewiele?
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
19 lutego 2014 16:34
Precelek chyba jednak nie udałoby mi się przekonać samej siebie że taka satynka nie rozpadnie się od razu jak ją założę na konia  😁
vermouthowa pięknie wyglądają!  💘
anai świetne zeberki! 😀

dzisiejsze futrzaki:

Gruby (tak wygląda po półgodzinie czyszczenia, już nic więcej z nim nie mogę zrobić  😡 ) w trufelku



i Kucynka w oberżynie (z góry wybaczcie niedopasowanie kolorystyczne sprzętu, ale nie mam możliwości wyboru  😉 )

wątek zamknięty
sacramentia, chciałabym, żeby mój siwy wyglądał tak chociaż po godzinie czyszczenia 👍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lutego 2014 18:13
anai szałowe transportery  😜

A propos transporterów. Podoba się? 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 lutego 2014 18:15
sacramentia w trufelku ładnie, ale gdybyś zamieniła czapraki było by lepiej  😎

jeżeli już o Caballu mowa, to Fuerczi dostał nową derkę , z podpinką 200g, golfikiem i klapą pod brzuchol zapinaną od wewnątrz ( wyrywa zapięcia) - pełen luksus 😀
a jakość wykonania  💘  więcej zdjęć w mojej galerii klik






Nasturcja-Renata oghhh, fuj!  😲
wątek zamknięty
juliadna, mnie zawsze zastanawiały derki z podpinką. Powiedz mi jak to działa że zewnętrzna część ma rozcięcia na łopatki a podpinka juz nie?

A ogólnie to bombiaszczo to wygląda 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.