sklepy internetowe

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 16:37
macie kartę Decathlona? mnie dzisiaj przyszedł bon o wartości 20 zł  😎
Cóż, ja mam...
Minus gigant dla okser.pl

Zamawiałam witaminy, na które wiedziałam, że trzeba będzie poczekać (14 dni widniał okres oczekiwania przy produkcie). Czekałam grzecznie, po przeszło 2 tygodniach napisałam maila z zapytaniem czy może już witaminy dojechały, Pani grzecznie odpowiedziała, że witaminy nie załapały się na zamówienie, które własnie do nich przyszło i że będą w kolejnym tygodniu. Ok, nie ma sprawy, napisałam że poczekam i że rozumiem.
Minął umówiony termin, pisze maila ponownie, zero odzewu, czekam dalej, po kolejnych 2 tygodniach wysyłam informację, że proszę o zwrot pieniędzy, zero odzewu, kasy nie ma, towaru nie ma  😵

Zamówienie 6.12.2012, zapłacone od razu - czyli minęło już 2,5 miesiąca

Jak mam odzyskać pieniądze lub wyegzekwować towar?  🙄 

Wcześniej nigdy nie miałam problemu z okserem, nawet jeżeli musiałam czekać, to wszystko było uzgodnione i terminy dotrzymane.
 


Z Okserem niestety mialam 2 podobne sytuacje. Raz czekalam na towar... ponad 8 miesiecy. Towar za szalone 9,99zl.
Innym razem czekalam na zwrot pieniedzy za derke, ktora okazala sie za duza. Derke odeslalam, na pieniazki czekalam 2 miesiace. Dzwonilam kilka razy, upominalam sie, bo maile juz nie skutkowaly. Podzialalo dopiero jak juz sie naprawde wkurzylam, powiedzialam zeby mnie polaczyli z kierownikiem i zrobilam delikatna awanture (aczkolwiek wszystko w granicach kultury i rozsadku 😉 ). Pieniadze mialam nastepnego dnia na koncie.

Teraz zreszta tez sie cos ociagaja, dostalam maila we wtorek, ze zamowienie zostalo zrealizowane, a dopiero teraz, ze je wyslano  😵

edit:

http://www.equestrian-equipment.pl/ zmienił adres na www.wkkw.eu 🙂


wkkw.eu to sklep Becker Sport. equestrian-equipment.pl to obecnie eq-eq.pl 😉
Chociaz logo Becker Sport to tez equestrian equipment, wiec juz nic nie rozumiem z tego  😵
duży plus dla KonieSklep zamówiona pasza -była, telefon z informacją, że wysyłają paszę - był, kurier w dniu następnym był -to lubię :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lutego 2014 18:53
Cóż, ja mam...


i dostałaś bon? 😉
Polecam sklep.bergo.pl przesyłka przyszła szybko, wszystko ok w środku 🙂 nawet pozytywnie zaskoczyli mnie tym, że wieszaki na siodła są rozkładane (powinno to być według mnie w opisie, to bym się tak długo nad nimi nie zastanawiała). Zadowolona jestem na pewno bardziej niż poprzednio. I jak ktoś szuka derek to te villa horse są niezniszczalne chyba. Co prawda tylko 150g wypełnienia, ale moje stado nadal się ze sobą dociera a derki nadal całe. 🙂
[quote author=Piaffeczka link=topic=81.msg2019060#msg2019060 date=1393003957]
Cóż, ja mam...


i dostałaś bon? 😉
[/quote]

Około miesiąca temu. Kupiłam łyżwy i uzbierałam wystarczająco dużo punktów 🙂
Plusy dla:
mksklep oraz x-horse
Minus dla sklepu dobry-koń może przesadzam, ale czekam już na paszę i żel pod siodło 4-5 tygodni, nie robiłabym afery gdyby to były jakieś mało wartościowe rzeczy, ale akurat tych dwóch rzeczy potrzebuje najbardziej, fakt derka przyszła w 24h jak było napisane  🏇
Ponoć wczoraj wysłali, więc w pon. powinno to być, zobaczymy  🙄

EDIT : Paczuszka dzisiaj przyszła(24.02), mam nadzieję że następnym razem (bo na pewno będzie następny raz 😀 ) przyjdzie szybciej, ale już nie wybrzydzam  🏇
Ogromy plus dla WKKW.eu, jednego dnia wysłałam kasę, następnego miałam już paczkę  👍

i jak zwykle + dla Brego, szybko, sprawnie, super kontakt
Minus dla sklepu dobry-koń może przesadzam, ale czekam już na paszę i żel pod siodło 4-5 tygodni, nie robiłabym afery gdyby to były jakieś mało wartościowe rzeczy, ale akurat tych dwóch rzeczy potrzebuje najbardziej, fakt derka przyszła w 24h jak było napisane  🏇
Ponoć wczoraj wysłali, więc w pon. powinno to być, zobaczymy  🙄


Lusiowata sprostuj jeśli jest inaczej niż piszę.
Zamówienie złożyłaś 22.1 i od razu zostałaś poinformowana co jest-czego nie ma, na co trzeba zaczekać. Zgodnie z ustaleniami rozdzieliliśmy na 2 części, informowaliśmy jak sprawa wygląda. Mogłaś zrezygnować, ale zgodziłaś się zaczekać. Mi jest bardzo przykro, że tyle musiałaś czekać, bo naprawdę staramy sie działać najszybciej jak się da. Jeśli zaś towaru chwilowo u producenta nie ma, musimy zaczekać, do tego podkładka idzie z Holandii, więc też na wysyłkę liczymy te kilka dni.. Bardzo przepraszam Cię w imieniu sklepu za taki czas oczekiwania, ale wierz mi, że dokładamy wszelkich starań by było jak najsprawniej, a jak się nie da zawsze informujemy. Mam nadzieję, że więcej nie będziesz musiała tyle czekać  :kwiatek:
Minerwa Może też taka niedoinformowana jestem, bo tą paczkę zamówiła mi koleżanka(ona zamawiała, to przy okazji zamówiła też mi) i też takie zamieszanie z tym wszystkim, bo jej rzeczy przyszły, a moich nie było to się trochę speszyłam. Tak jak pisałam wyżej, może przesadzam, miałam jednak nadzieję że wszystko przyjdzie szybciej, coś jedynie słyszałam że jakieś problemy na granicy były, to już sama nie wiem, ale cierpliwa jestem to jeszcze poczekam  😀 Ale za to derka przyszła na czas, za co bardzo dziękuje 🙂
Też mam nadzieję że więcej nie będzie takiego kłopotu, bo sklep fajny, z dużą ilością towaru co nie zmienia faktu, że już trochę czekam
I za to właśnie czekanie jeszcze raz  bardzo Cię przepraszam, choć wierz mi - nie wina sklepu.  :kwiatek:
na szczęście w pn kurier będzie już u Ciebie 🙂
Bardzo polecam sklep KONIK.COM.PL szybka wysyłka i dobry kontakt z obsługą ... ze trzy razy zmieniałam zamówienie, bezproblemowo odmówili niektóre rzeczy, a dołożyli inne. POLECAM! 🙂
Minerwa - Nie masz za co. To ja powinnam przeprosić, że zbyt pochopnie oceniłam. A na paczuszke czeekam z niedoczekaniem  😅
Czy w jakimś sklepie jeździeckim dostanę ładne portfele z jakimś końskim detalem?  👀
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
22 lutego 2014 20:23
Czy ktoś z was kupował coś w Aguares? www.kopyciak.pl? Czekam juz 3 tygodnie na derkę, a na meile nikt nie odpowiada 🙁 🙁
abbigail, Ja kupowałam w www.kopyciak.pl dawno temu, ale pamiętam, że długo czekałam. Ponad miesiąc na spersonalizowany czaprak. Czaprak jest OK.

anemo, Sprawdź stronę www.koniomaniacy.pl - są tam różne gadżety i drobiazgi z motywem jeździeckim i ogólnie końskim. Kilka portfeli też jest, teraz tylko Twoja kwestia w określeniu, czy "ładne" 🙂
LINK: http://koniomaniacy.home.pl/pl/c/Portfele/613
Kayra   Kucusiowy wariat :P
23 lutego 2014 04:35
anemo, polecam ten http://allegro.pl/skorzany-portfel-damski-torebka-kopertowka-kon-hit-i4001313783.html
koleżanka ma czerwony, jest na prawdę ładny i pojemny 🙂
Livia   ...z innego świata
23 lutego 2014 11:39
Wielki plus dla Cavalloshopu 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
24 lutego 2014 10:15
+ dla equishop.pl szybki czas realizacji zamówienia.

Olson, uważasz, że taki duży sklep jak gnl.pl jest w stanie co miesiąc sprawdzać to parę tysięcy produktów, które są na stronie? Chyba żartujesz.
Mam trochę doświadczenie w handlu, a więc wiem, że w takich sytuacjach to na sklep lecą największe baty, a nie na producentów.
Zdarza się tak, że produkt jednego dnia jest a za 2 tygodnie, ba, nawet za parę dni już go nie ma, bo go wycofali, albo muszą doprodukować i będzie za 4 miesiące.
Sklep jest tu zazwyczaj ostatnim ogniwem, na które spada cała odpowiedzialność.
Niemożliwością jest aby taki sklep w kółko i w kółko musiał sprawdzać dostępność wszystkich produktów.
Zakładam, że i bez tego mają dużo pracy.
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
24 lutego 2014 15:46
+ dla sklepu koński świat bardzo szybka realizacja zamówienia i bardzo dobry kontakt ze sklepem.
Witam, polecacie ten sklep ? 🙂
http://www.sprzetjezdziecki.com
PATRYCJA10822, Mustang to jeden z moich ulubionych sklepów. Zawsze dostaje wiadomość o aktualnym statusie paczki, dostępności produktów, czasie oczekiwania itd.

kittajka Dziękuje 🙂 ale właśnie zamówiłam w bergo B|
ale i tak tam zamówię w następnym miesiącu hackamore i eskadrona 😀
m00niska, Kayra dziękuję!  :kwiatek:
Wielki plus dla Mustanga - wczoraj złożyłam zamówienie dzisiaj rano przesyłka już była u mnie. Bardzo miła obsługa.
tradycyjnie ogromny plus dla animalii
oraz plus dla oksera, zakupy zrobione poprzez allegro przesyłka na drugi dzień u mnie  👀
+ dla equishop.pl szybki czas realizacji zamówienia.

Olson, uważasz, że taki duży sklep jak gnl.pl jest w stanie co miesiąc sprawdzać to parę tysięcy produktów, które są na stronie? Chyba żartujesz.
Mam trochę doświadczenie w handlu, a więc wiem, że w takich sytuacjach to na sklep lecą największe baty, a nie na producentów.
Zdarza się tak, że produkt jednego dnia jest a za 2 tygodnie, ba, nawet za parę dni już go nie ma, bo go wycofali, albo muszą doprodukować i będzie za 4 miesiące.
Sklep jest tu zazwyczaj ostatnim ogniwem, na które spada cała odpowiedzialność.
Niemożliwością jest aby taki sklep w kółko i w kółko musiał sprawdzać dostępność wszystkich produktów.
Zakładam, że i bez tego mają dużo pracy.


tak, bo sama mam ogromne magazyny, w której przechowuję duże ilości towaru i wszystko mam dokładnie skatalogowane, więc taka niekompetencja sklepu mnie bawi.

bardzo duży plus dla cavalloshop, już po raz drugi jestem pod wrażeniem szybkości ich działania i jakości obsługi. na ich przykładzie powiem jeszcze o gnl.pl - nie mają jednego z towarów na stanie, ale pozostałe 4 mają. więc wysyłają jedną paczkę dzisiaj, a drugą już na swój koszt jak tamten towar będzie. nie kłócą się o 20zł, jak to robi gnl.pl
i plus dla konik.com.pl - wszystko na stanie, paczka już dzisiaj wysłana.

zastanawiam się tylko jak z bergo? oni jedyni dzisiaj nie wysłali mojej paczki i napisali maila że czas oczekiwania 8-10 dni. czy zdarzało się Wam, że pomimo takiej informacji paczka była wcześniej ?
Mega plus i pączek z okazji tłustego czwartku dla www.konik.com.pl
Wczoraj zamówiłem derkę z najnowszej kolekcji ESKADRONA i właśnie trzymam ja na kolanach !!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się