TRANSPORT- szukam, oferuje

21.02.2017 2 wolne miejsca w koniowozie Rzeszów - Warszawa Zapraszamy
kontakt 508558022
Szukam transportu dla kobyłki: Świętokrzyskie ( okolice Ożarowa) - Warmińsko-Mazurskie (Olecko). Przeprowadzkę planuję na marzec, Magda tel: 696-74-75-71
Mamy wolne miejsce w przyczepie około 3 Marca na trasie Gdynia- Warszawa i Warszawa - Gdynia. Tel 781 702 774
Szukam transportu Rzeszów -Biłgoraj  i z powrotem dla jednego konia.
flisnapisze ci na fejsie
[s]Szukam transport dla jednego wałacha z Mikorowa (Pomorskie) do Poznania (wlkp)   [/s]
Edit. nieaktualne
Wolne miejsca w koniowozie  na 2 konie na trasach:
Wrocław - Rzeszów - Wrocław
Poznań - Wrocław - Poznań
Wrocław - Warszawa - Białystok i powrót
Wrocław - Pomorze przez Poznań i powrót
Poznań - Kielce - Poznań
Poznań - Kraków - Poznań
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2014 15:12
[s]Potrzebuję przewieźć odsadka na trasie Mazury-Śląsk, taniej mi wychodzi wziąć pana Obiegłego z Wrocławia (koniowóz 3 miejsca, doświadczony przewoźnik) niż lokalny transport. W związku z tym szukam chętnych na transport na trasie:

Wrocław - Wydminy (okolice Mrągowa-Giżycka)
Wydminy - Chotebuz (Czechy, tuż za granicą z Cieszynem) - zajęte jedno miejsce
Chotebuz-Wrocław

Interesuje mnie termin za dwa-trzy tygodnie, dokładne dni do ustalenia. Proszę o pw lub e-mail.[/s]

Nieaktualne
A może jedzie ktoś w najbliższą sobotę 01.03.14 z okolic Janek w okolice Mińska Mazowieckiego i ma jedno wolne miejsce?
Witam
Pilnie poszukuję transportu dla konia na trasie Gdańsk Warszawa.
Każdy termin mi odpowiada.
A.
szukam małej przyczepy na 1 konia w Krakowie do wypożyczenia na 1 dzień. ktoś coś wie  :kwiatek:
ok 17.03.2014 wolne miejsca w koniowozie na trasie Warszawa-Kraków-Tarnów.

Dokładniejsze info na priva.
Szukam transportu dla wałacha z Radziejowic pod Mszczonowem do Radzymina (ok. 60 km), dn. 8.03
Witam.

Jadę z Gdańska do Łodzi z dwoma wolnymi miejscami w koniowozie. Mogę jechać przez Warszawę. Chętnych zapraszam na pw.

Pozdrawiam!
Mam dwa wolne miejsca z Pomorza (dokładnie Gdańsk) do Wrocławia. Mogę zboczyć z trasy lub podjechać kawałek jeśli trzeba.

Pozdrawiam
Dziękuję 🙂 znalazłam i potwierdziłam już transport, własnie dzięki re-volcie.
Pozdrawiam serdecznie
28.02.2014 Wolne 2 miejsca w koniowozie z Poznania do Warszawy 508558022
08.03.2014 transport po konie do Hiszpanii: Kraków - Valladolid -  w stronę Hiszpanii wolne miejsca w koniowozie
Szukam transportu łączonego na trasie Warszawa - Dąbrówka Mała (KJ Ekwador "U Robsonów"😉 w terminie 21.03.2014 i Dąbrówka Mała - Warszawa 23.03.2014.
17-21/03/2014 termon do uzgodnienia
2 wolne miejsca koniowóz Warszawa -Poznań
2 wolne miejsca Hannover- Poznań- Warszawa
Zapraszam 508558022
[quote author=aga1361 link=topic=69548.msg2035998#msg2035998 date=1394524592]
17-21/03/2014 termon do uzgodnienia
2 wolne miejsca koniowóz Warszawa -Poznań
2 wolne miejsca Hannover- Poznań- Warszawa
Zapraszam 508558022
www.transportkonia.pl
2 wolne miejsca Hamburg - Polska (nieistotne gdzie dokładnie, bo w najbliższym czasie mam trochę kursów po Polsce więc połączę i dowiozę wszędzie)  535 360 318
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
11 marca 2014 15:07
Witam. Poszukuję do wypożyczenia przyczepę jedno/ dwu konną. Warszawa.
Szukam kogoś kto przewiezie moją klacz 15 lub 16 marca. Trasa: Świętokrzyskie- Warmińsko-Mazurskie. Magda: 696747571
Witam
prosze o podanie miejsca załaudku i rozładunku, moze uda mi sie cos połączyć . Pozdrawiam Agnieszka
www.transportkonia.pl
Start: 27-530 Ożarów, rozładunek: Czukty 19-420
Witam.
Przyszły tydzień 4 wolne miejsca z Filnalndii przez Estonie, Łotwe , Ltwe

Zapraszam

www.taxidlakoni.pl
Wolne miejsce w przyczepie w najbliższych dniach na trasie Gdynia- Poznań i powrót . Tel 781 702 774
Podpowiedziały mi ktoś, jak może się dokładnie nazywać firma transportująca konie np do Francji - działająca na terenie kujawsko-pomorskiego?
pamiętam tylko, że to była spółka akcyjna  🤔
Kiedyś konie- w jedną stronę- woził Animex SA
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się