Końska rewia mody cz. VIII (2014)

emptyline, no i padłam, oba te komplety biją na głowe wszystkie Twoje róże. Czerń jest boska!
wątek zamknięty
emptyline, w 100% zgadzam się z Burzą, czerń wygląda na nim po prostu powalająco, atlantic green przepięknie pasuje  😍
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 kwietnia 2014 06:18
emptyline, teraz z czystym sumieniem moge powiedzieć że Twój koń pięknie wygląda we wszystkich zestawach. Pod warunkiem że są czarne 😉 mega elegancko!
wątek zamknięty
emptyline CUDNIE!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 kwietnia 2014 07:53
Gru, łączę się w bólu - dlatego ja poszłam w łezki póki co, pod małą ujeżdżeniówkę są perfekt 😉

dairoxroxi, fajnie w tym dralonie 🙂

Donia, to zależy od konia - na małym wielkie DLki będą jak płachty, na dużym pewnie w miarę ok 😉

emptyline, black wymiata! Bardzo elegancko 🙂

wątek zamknięty
emptyline doszłaś do perfekcji w robieniu zdjęć  😜
Całus we wszystkich dobieranych przez Ciebie kompletach wygląda obłędnie  😍
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 08:15
emptyline tak sobie śledzę twojego Całuska na forum i jesteś moją muzą, nigdy nie wiedziałam jaki kolor pasuje do mojej tarantki, zawsze tak bezpiecznie, w czarnym chodziła, a tu mam źródło inspiracji

Całuśni jesteście
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
17 kwietnia 2014 08:17
ej_anka ja też mam jaśniejsze siodło ale dobrałam do niego ogłowie i napierśńik z horze i komponują się naprawdę fajnie.
Może fota nie najlepsza ale coś zobaczysz:


emptyline umarłam! Całus wygląda przecdownie w obydwu tych kompletach!
wątek zamknięty
emptyline, w blacku elegancja-francja, a atlantic to w ogóle moje szmatoholickie marzenie 😍
maison, :kwiatek: Czyli da się, tylko trzeba poszukać dobrze 😁
wątek zamknięty
emptyline cudnie po prostu w tej czerni, chyba rzeczywiście się skuszę na zakup blacka dla mojego siwka.
wątek zamknięty
emptyline super ! przez Ciebie czarny czaprak to teraz dla mnie must have  😁
wątek zamknięty
emptyline przebosko!  😍 A ten atlantic green na Całusku... jejku, jakbyś chciała się go kiedyś pozbyć, to wiesz, gdzie pisać  😉 Od niedawna to moje szmatoholiczne marzenie, ale teraz to już zupełnie!  😂

Spodobał mi się neongreen z ostatniej kolekcji, w necie wyglądał odrobinkę jak Nici kiwi, ale jak go zobaczyłam na żywo to... ahh, oczy bolą aż, taka żarówa 😉 Za to dorobiłam się baltica, jak się uda to za tydzień będą fotki 😉
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
17 kwietnia 2014 11:00
Do mnie dzisiaj zawitał kurier z Eskadronową przesyłką :> Fotki na modelu będą po świętach.

wątek zamknięty
emptyline, no i padłam, oba te komplety biją na głowe wszystkie Twoje róże. Czerń jest boska!


Dokładnie, mogę się pod tym wszystkimi odnóżami podpisać 🙂 W tych różykach, no sweet kucyk, takie tam. I czarny i atlantic wyglądają kapitalnie, elegancko, ale wcale nie nudno. Ten czarny to z której jest kolekcji? A atlantic greena to można zagarnąć tylko od klawundego? Dla kasztana też by wyglądały super 😎
wątek zamknięty
Emptyline, zgadzam sie z przedmowczyniami, nic dodac nic dodac nic ujac 🙂
wątek zamknięty
quanta odpowiem za emptyline. 😉  ten czarny jest z najnowszej kolekcji black-mauve-blackberry. 😉 a atlantic tylko zagranicą... ;c
wątek zamknięty
eskadron banana  🙂
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
17 kwietnia 2014 19:09
jeszcze tylko 3 tygodnie do moich urodzin, a potem czarny czaprak będzie mój  😀iabeł:

emptyline totalny kosmos! zdjęcie, Całus, Całus w komplecie... potwierdzam, róże się nie umywają  😜

xxagaxx brąz na siwym absolutnie jest boski! a i fiolet do tego pasuje moim zdaniem  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 kwietnia 2014 19:21
Wow, dzięki dziewczyny. Oba czapraki niestety nie moje, należą do gryglodor, ale już jestem na etapie zakupowania blacka. Tyle, że na żywo, aż takiego szału nie robi, serio, kwestia foty. 🙂

monsun, czekam na foty na kucysiu, bo grey melange jest cudowny.

No i na deser Nadir, zdaje się, że w ANKY petrol
wątek zamknięty
emptyline gdzie dorwałaś atlantic greena?  :kwiatek:
wątek zamknięty
No i moja Siwa tym razem w różu. 😉 Anky Fuksja
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 kwietnia 2014 20:50
gryglodor, fuksja, fuksja, na bank.
Gazellasta, to nie mój, to gryglodor. 🙂
wątek zamknięty
deborah, haha jak Ford- każdy kolor byle czarny! Zgadzam się! 🙂
wątek zamknięty
gryglodor, ślicznie, bardzo kobieco 😉
wątek zamknięty
Gryglodor w takim razie pytanie o atlantica kieruję do Ciebie 🙂
I przepięknie w różu!
wątek zamknięty
gryglodor, ślicznie 😉

emptyline, zdecydowanie czerń to jest to.

sacramentia, :kwiatek: to chyba przy najbliższej okazji obfocimy sobie Lavenderka 😉
wątek zamknięty
xxagaxx - do Ciebie tez sie tyczy to, co pisalam anai - siwy w brazie to jest to! Nie probuj nawet sprzetu na czarny zmieniac!  🤬
wątek zamknięty
Znalazłam na wyszukiwarce google taki ono brillant (niebieski) wie ktoś może jaka to kolekcja i gdzie można jeszcze dostać takie DL?
wątek zamknięty
Angeel, haha, za ok 4 tygodnie odbieram niby nowe siodło, brązowe 😉 Ja kocham brązy, muszę teraz nauczyć się kochać Siwki w brązach  :P
Z radości że mój głupi koń się jednak nie urwał kupiłam dralon banana/toffe 😀 Była promocja -20% to skorzystałam  🤔wirek: Więc Siwek będzie nawet w brązowych szmatach chodził.  🤬

stówka obstawiam ze to z tej kolekcji: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/113, wątpię żeby się jeszcze gdzieś w sklepach ostał, moze ebay niemiecki?
wątek zamknięty
Maniula w next Baltic  😍 😍 😍    Zdjęcie lekko głupawe, ale kolor boski  🤣

edit: dodałam jeszcze jedno zdjęcie
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.