Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 maja 2014 09:00
Mamy w małopolsce lub ogólnie w kraju jakiegoś dobrego fachowca od pleców/grzbietu?
ushia   It's a kind o'magic
06 maja 2014 10:10
Lee Hollen
Olga Kulesza
Maria Soroko

w naszym grajdołku to nie wiem, jest troche masażystów, ale pod wzdlędem diagnostyki / leczenia to trudno mi powiedziec
Darek Polakiewicz na pewno robi rtg kregoslupa i mezoterapie 😉
p. Maria Soroko będzie w ten weekend w Krakowie... mojemu bardzo służył masaż p. Moniki Tołkacz, ale na razie niestety nie da rady przyjechać w nasze okolice.
co do pleców korzystałam z usług pani Olgi Kuleszy. Na pewno jest bardzo dobrym fachowcem jednak u mojego konia z problem kulawizny sobie nie poradziła niestety. (nie ma też się jej co dziwić bo do tej pory nikt nie znalazł przyczyny dlaczego kulał)
u Lee Hollen byłam na kursie i śmiało mogę stwierdzić że jest niesamowita. Widzi na prawdę dużo i co najważniejsze - potrafi pomóc. Nie wiem tylko czy jest szansa żeby przyjechała do Krakowa no i tania też nie jest 😉
ushia   It's a kind o'magic
07 maja 2014 08:35
akurat w przypadku konia ktorego diagnozowalam Lee okazala sie duzo tansza od Olgi 😉

http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/EWAA-9JXA5R Jacek Soska po upadku z konia w stanie ciężkim w szpitalu
planuje jeszcze pod koniec miesiąca jechać do stajni do Lee Hollen razem z koniem na konsultację i mam jedno wolne miejsce w przyczepie. Może ktoś chętny żeby dołączyć? Więcej info na PW
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 maja 2014 18:00
Kto wpada do Michałowic na ujeżdżeniówki w ten weekend? 🙂
A kto był na Memoriale w KKJK i może robił jakieś zdjęcia ? 😉
A jest jakieś jedno miejsce z kalendarzem zawodów/imprez?
Na stronie: www.mzj.krakow.pl możesz pobrać kalendarz zawodów 2014
żaczkowa   gone with the wind
12 maja 2014 19:46
Piotrek, no nie wiem, może kalendarz? 😉 http://www.mzj.krakow.pl/news.php?cid=0&nid=4718
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 maja 2014 21:25
Kto wpada do Michałowic na ujeżdżeniówki w ten weekend? 🙂


ja do mojego dawnego domu wpadnę  😅  ale z aparatem 😀
Dzięki
[s]Pilna sprawa!
Szukam kogoś kto chciałby pracować w Decathlonie na Zakopiance, dział jeździecki i godnie mnie zastąpi 🙂
sprawa pilna, info na PW i uciekam z tym także do ogłoszeń na Towarzyskich 🙂

Moda proszę o wyrozumiałość, bo sprawa życia i śmierci 😉[/s]

NIEAKTUALNE
Halo Kraków! Czy ktoś może zna kogoś kto bylby w stanie pożyczyć 1 konna przyczepke 🙁 ? 30.05 do 1.06 🙂
Zorilla w Facimiechu właściciel Hippopralni na pewno ma taką przyczepę i przewozi konie, czy wypożycza nie wiem- trzeba dzwonić.
W połowie czerwca Lee Hollen planuje przyjechać do Krakowa. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na PW, tam też więcej informacji.
żaczkowa   gone with the wind
23 maja 2014 22:47
[s]Ma ktoś może nr do p. Tomka Włodarskiego? 🙂[/s]

edit: już mam 😉
Czy ktos z Was stoi/jezdzi w Wegrzcach w stajni tej z naturalem? Czy jest tam rekreacja?
Oczywiscie wstapie tam jak bede jechac znow na rowerze, ale chce tez zapytac tu.

Pozdrowienia dla pan, ktore dzis mijalismy  :-)
a Ty pika24 zdawałaś coś w Niepołomicach albo ktoś inny?? znajoma ostatnio chwaliła tą stajnię, można tam normalnie zdawac odznaki i klase ?
I jeszcze pytanko, czy gdzies w Krakowie i okolicach można zapisać na jazdę 8-letnią dziewczynkę? (nie jednorazowo na przejażdżkę, chodzi o naukę jazdy)
wistra, w Konarach, w Stajni na Zielonej prowadzą rekreację. 🙂
90% stajni ma rekreacje.
ChodI mi o cos naprawde fajnego.
Bo ja np jezdzilam 7 lat w Botoi i nigdy nikt nie nauczyl mnie galopu czy siodlania/czyszczenia
Dla takiego młodziaka, to polecam z całego serca Tabun- miejsce idealne!  🙂
Z lepszych zostaje Santos i Mustang (ale tu tylko ujeżdżenie).
W Konarach jazdy w zastępie i naprawdę sporo ludzi, ale instruktorka miła.

Tak naprawdę trzeba osobiście pojeździć i pooglądać jak wyglądają zajęcia- każdy ma  inne priorytety 😉 .
ushia   It's a kind o'magic
28 maja 2014 18:19
Wistra -na Wegrzcach prowadzi jazdy corka wlascicielki (instruktorka), na ich prywatnych koniach. Dzieciom tez, zwlaszcza ze od niedawna kucorke maja 🙂

O, a 'na Węgrzcach' to znaczy gdzie dokładnie? 🙂
A, to ta dziewczyna ze mna do szkoly chodzila, mlodsza ode mnie bedzie mnie uczyc, ale co tam 😉

To podjade dopytac, dzieki Ushia 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 maja 2014 22:51
Nie chce być złośliwa czy coś, ale byłam we wszystkich trzech stajniach w Węgrzcach i nie wiem jakim sposobem takie stajnie istnieją 🙄
Ujeżdżalnie to jedno wielkie klepisko, a w każdej stajni syf w boksach i kosmiczne stężenie amoniaku... Z tamtych okolic to najładniej i najlepiej było w Nowakówce.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
28 maja 2014 23:05
nie wiem jakim sposobem takie stajnie istnieją 🙄

Jak to mówią "jest popyt jest podaż..." Zawsze takie miejsca będą istniły dopóki są na nie chętni. Ja nie wiem, nie byłam we wszystkich w Węgrzcach, ale też czasem odwiedzając jakąś stajnie zastanawiam się kto tam trzyma konia, po czy okazuje się że stajnie pełne. Każdy ma inne wymagania, dla niektórych najważniejsza jest cena i odległość.
Takie samo pytanie zadawałam sobie wchodząc np. do Polsadu. Ani stajnia nie zachwyca- wręcz ręce opadają, padoków nie ma, szkapinki w masakrycznym sprzęcie w dodatku ogólno panujący syf, a jednak ludzie wybierają ten ośrodek do jazd...Każdy lubi coś innego😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się