UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

plusik dla quantanamera jako sprzedającej 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 czerwca 2014 15:55
Ogromny PLUS dla Ceffyl jako sprzedającej. Wszystko odbyło się profesjonalnie i fachowo. Dziękuję  :kwiatek:
Ode mnie wędruje MEGA plusik dla nefryt jako sprzedającej; bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka (na czym najbardziej mi zależało), wszystko w jak najlepszym porządku, polecam! 🙂
Plus dla użytkownika "maronkas" za szybka wysyłkę , czaprak zgodny z opisem chociaż miał być prany przed wysyłką a raczej nie był. Ale plus bo rzeczywiście minimalne ślady użycia.

Druga opinia dotyczy użytkownika "stajenna". Pomimo wielu obaw- zaufałam, wpłaciłam i czekałam. Po tygodniu doczekałam się pięknego czapraka z sakwami. Byłoby idealnie gdyby (tak jak zapewniała stajenna) czaprak miał paski do mocowania do puślisk i popręgu. Jest gładki, nie ma nic. Trzeba udać się do krawcowej i dopłacić  by doszyła... Ale sakwy porządnie uszyte, mają dwa rodzaje zamocowań do siodła. Całość bardzo ładna i solidnie wykonana. Cena też super, więc nie ma co narzekać...
darolga - dobry kontakt, dobra cena, towar zgodny z opisem.
Plus dla meggi2905  jako sprzedającej🙂 Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka  :kwiatek:
oraz dla klaaaudiax jako kupującej 🙂
dopisuję quantanamera, polin12, escada, stajenna🙂
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2014 15:40
Wielki plus dla Dzionki jako kupującej - miło, szybko, mega konkret 🙂
Wielki + dla monikimiki jako sprzedającej.
Miłe zaskoczenie ładnie zapakowaną paczuszką  :kwiatek: - takie zakupy to sama przyjemność
Polecam kupującą donusiowa7. Dobry kontakt, szybka decyzja i wpłata 🙂
Ogromny plus dla Moona jako kupującej .
Konkretnie i rzeczowo, bardzo miły kontakt, szybka wpłata - baardzo polecam, oby sami tacy kupujący!  👍
Ogromny [font=Verdana]+[/font] dla użytkowniczki Sucha jako sprzedającej.... świetny kontakt, ekspresowa dostawa a wysłany sprzęt b. dobrze zapakowany czysty i jak nowy  :kwiatek: :kwiatek:
MonikaM (sprzedający)
plus dla sprzedającej En :kwiatek:
dopisuję figaro2046 i iggu354, miło, szybko, sprawnie :-)
Ogromy plus dla Hajduczek jako sprzedającej! Bardzo dobry kontakt, ekspresowa wysyłka, wszystko miło i sprawnie. Szczerze polecam 🙂
Podziękowania dl BaŚ - bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, towar taki jak trzeba.
pozdrawiam
+ dla Petra4x4 jako kupującej - szybka wpłata, dobry kontakt, polecam 🙂
+ dla Juluu, siwa300, Kluska jako kupujących
oraz + dla Antenka jako sprzedającej
Plus dla Agatti994 za wymianę.  Wszystko szybko,  sprawnie i miło  :kwiatek:
Polecam OK. jako sprzedawce - super kontakt, towar w świetnym stanie. Miła i sprawna transakcja 😀 :kwiatek:
Łaciata   Forever in my heart ♥
04 lipca 2014 10:39
Salamanka - Duży plus dla sprzedającej. Przedmiot zgodny z opisem i szybka wysyłka. Polecam
Duży plus dla Łaciata jako kupującej 😉 Ekspresowa wpłata pieniążków na konto,bardzo dobry kontakt 🙂
Wielki + dla użytkowniczki anna_h83, dobry kontakt i szybka wysyłka, polecam! 🏇
Duzy plus dla  palomino95 🙂 Super kontakt, przedmiot zgodny z opisem a nawet lepszy niż na zdjęciach, szybka wysyłka, POLECAM 🙂
Plus dla Tolcio.
Szybka wysyłka, kontakt. Bardzo miła współpraca
+ dla kupującej Julita
Ja również polecam użytkowniczkę Klami jako sprzedająca i daje +  :kwiatek:
equum   Niech koń będzie z tobą.
08 lipca 2014 10:02
wielki + dla jultomte jako sprzedającej 🙂
Szybka transakcja, nie było problemu z wysyłką za pobraniem, przedmiot zgodny z opisem 🙂
Bardzo duży plus dla alicja746  bardzo szybka wysyłka i dobry kontakt 🙂 Pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się