kącik skoków

huzarova, ja 🙂 stoję tam ze swoim koniem i dzierżawię drugiego. Co będziesz jechać?
Czy jest ktoś w Warce, kto mógłby mi coś zakupić na stoisku Torpola  ? 😉 Odwdzięczę się  :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
05 lipca 2014 14:46
Widzieliście to?
Mistrz!

Btw. Piękny koń.
Widzieliśmy, hehe. Mistrzostwo, jezdność konia patrząc po filmiku w ogóle sie nie zmieniła po stracie ogłowia. 😉

A my z przyczyn organizacyjnych nie pojawimy się w BB. :/
Klami, co się stało, tylko Ty nie jedziesz czy cała ekipa?
anai, ekipa nie jedzie. Nie wyszlo rozwiazanie takiego "malego" (doslownie i w przenosni)problemu zeby mozna bylo wybyc na pelne 3 dni.Takze cala ekipa zawita w Polchowie.
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
05 lipca 2014 17:05
Mistrzostwo, a jak praca szują i grzbietem tego konia.
Klami, rozumiem. Znam tego typu problemy 😉 To miło będzie Was spotkać w Połchowie 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lipca 2014 20:02
a my próbujemy odstresować się przed jutrzejszymi finałami  :jogin:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2014 20:04
Kurcze, Miśkeiwicz nieźle ciśnie.
lusia722, trzymam bardzo mocno kciuki ! Ryżol sie chyba dobrze spisuje mimo przerwy ? Jakie wybory do finału ?

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lipca 2014 20:23
Misiek rewelacja 😀
koncepcje mamy taką, że idą dwa Aresy
Mała fotorelacja z dziś 🙂 Ale było emocji  😜

KLIK

sonatka, LL i 2x L 🙂 kary Aramis 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lipca 2014 21:25
armara emocje to dopiero będą jutro, już na samą myśl robi mi się słabo  😵, piękne zdjęcie tresera :kwiatek:
W końcu z dobrego serca ogarnęłam dzisiaj Aresia, żeby się jako tako prezentował  😁
Widzieliście to?



I tu się przydaje jazda bez ogłowia a także i bez siodła , bo puśliska czy popręgi też pękają  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lipca 2014 21:31
Smok10 No tak, bo pewnie w domu raz w tygodniu bez ogłowia jeżdżą, a bez siodła to minimum raz na dwa tygodnie 😜
Na pewno nie jeżdżą teraz ,ale przeszli swój etap w życiu kiedy to robili . U nas nic się nikomu nie podoba , jazda bez ogłowia i na oklep , trenowanie przez skoczków ujeżdżenia ,czy skoków przez ujeżdżeniowców , najlepiej kupić konia za kupę kasy i niech wozi nam dupę ,tylko jak długo ??? kilka parkurów i idzie do wymiany bo się popśuł . I tak to ze wszystkim jesteśmy w czarnej dupie . !!!  😉 Wstawiacie zdjęcia z MP w Warce ,a tam praktycznie po 4 konie na 0 we wszystkich kategoriach na najprostszych parkurach , aż się boję co będzie jutro .!!! Warto posłuchać wywiadu z Trenerem kadry Mrugałą . Wzmianka o 1 zawodniczce w kategorii dzieci i 5 minutowy wywód o pechu i niepowodzeniu jaie spotkało ostatnią zawodniczkę ,kto zgadnie jak się nazywa ???  🤣
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
05 lipca 2014 21:45
My jutro mamy trening, cieszę się bardzo 🙂 Może załapiemy się na jakieś zdjęcia. W poniedziałek jadę srebro, trzymać kciuki! 😉
eterowa, powodzenia! 🙂
A ja dzis oglądałam Paryż i Ehning miał takiego konia który 160 skakał i górował jakby to 70 cm było. Machina nie koń 🙂
A ja dzis oglądałam Paryż i Ehning miał takiego konia który 160 skakał i górował jakby to 70 cm było. Machina nie koń 🙂


No Cornado obłęd - widziałam na żywo w sierpniu 2013  😜 😜 😜

lusia722
Będę trzymać kciuki za Waszą ekipę 🙂  🏇
armara, masz coś z dodatkowego?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lipca 2014 22:05
Smok10 a widziałeś jakie parkury stały dzisiaj w Warce? W dzieciach był dzisiaj rów otwarty, szeroki, w juniorach rów otwarty na 3 i potrójny szereg na końcu.
Parkury są bardzo wymagające i postawione mocno, właśnie po to by nie było ponad połowy zerowych przejazdów. Każda kategoria jest bardzo mocno obsadzona, od x lat nie było tylu świetnych dzieci, juniorów czy młodych jeźdźców, a seniorzy walczą o miejsca do Normandii.
Jutro będzie jeszcze trudniej i wyżej, w końcu nie będzie takiej przepaści między MP a ME, przynajmniej w młodszych kategoriach wiekowych.

armara nie dziękuje, żeby nie zapeszyć
Widziałem wszystkie od 10 lat . 😉 I zapewniam cię że wcale nie były strasznie trudne , za to jutro zobaczysz co będzie  🤣 🤣 🤣 Poziom w dzieciach i juniorach nie za wysoki a p. Jankowski jutro da wszystkim mocno popalić . Tak jest zawsze i najgorszy i najtrudniejszy będzie 1 półfinał ,potem będzie o 5 cm wyżej ,ale już będzie łatwiej i troszkę  krócej  🤣 🤣 🤣 🤣

P.S Cieszę się że się dowartościowujesz ,ale popatrz sobie na wyniki z ubiegłych lat . Niektórzy na YT filmiki powstawiali to będziesz wiedzieć o czym mówisz i sobie porównasz. 😉
armara, masz coś z dodatkowego?

Nie mam 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lipca 2014 22:53
Smok10 ale to nie tylko moja opinia, z resztą sam pan Jankowski o tym mówił w wywiadzie dla świata koni.
Smok10
Stoi mega trudno ! Kto bywa regularnie w Sielance wie, że wyciągnięte są przeszkody, które zawsze sprawiają dużo problemów. Np płotki z konikami były dzisiaj "jedynką" w dzieciach - te płotki i stojaki zawsze są powodem wielu odmów.
Smok10
Stoi mega trudno ! 


A co w tym dziwnego , przecież to Mistrzostwa Kraju  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się