Płońsk

Witam,
jestem nowy na forum.
Czy jest tu ktoś z okolic Płońska?
czy możecie mi polecić jakieś fajne stajnie z tych rejonów?
Przeprowadzam się w te okolice z Krakowa w październiku i totalnie nie wiem gdzie postawić swojego konia?
Za wszelkie info z góry dziękuję 🙂
Pozdrawiam
Adam

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
25 maja 2009 12:25
Pod Płońskiem masz stajnię w Poczerninie.
Bardzo dobre warunki, kryta ujeżdżalnia, lonżownik i takie tam.
Profesjonalnie, dostęp do trenera...
tak, o Poczerninie słyszałem, że to świetna stajnia. Widziałem też stronę internetową. Robi wrażenie🙂

a może ktoś zna coś bardziej kameralnego i trochę tańszego?
Widzę, że w okolicach Warszawy jest multum stajni i można odnieść wrażenie, że wszyscy forumowicze są ze stolicy🙂 (cały wielki wątek na volcie)
a jak ma się sprawa z okolicami Płońska?
gdzie trzymacie swoje konie? jak wygląda to cenowo? Dużo jest tam stajni?
Powiem szczerze, że nie zależy mi obecnie na "sportowych warunkach".
Oczywiście wiadomo- dobra pasza i opieka to podstawa.
Zależy mi też na padokach, jakimś terenie na spacerowe wypady i żeby stajnia była czysta, dobrze wentylowana.
Mój koń jest już dość wiekowy, więc czworobok, parkur czy karuzela nie są dla mnie obecnie najważniejsze.

Pozdrawiam i liczę na Wasze odpowiedzi 🙂
Witam
W miejscowości Pruszkowo pod Płońskiem jest mała kameralna stajnia z arabkami pana Tomasza Bogdanowicza.
Nie wiem czy jest tam jakieś miejsce ale warunki są dobre, miejsce piękne, ludzie kochają konie!!!
Na priwa wyślę link z numerem
*Bohdanowicz
jazdy prowadzi jego zona, w razie czego mniej wiecej w kazdy weekend do pomocy jestem tez  i ja

z miejscami jest roznie, najlepiej zadzwonic i sie dogadac, pastwiska sa duze i jest lonzownik, dokola tez masa lasow, pól, jest gdzie pojezdzic w kazdym razie, wiecej wiad. moge udzielic na prv
http://www.msg.org.pl/,STAJNIA+CAVALETTO++AGROTURYSTYKA+KOZIO%C5%81EK--M54,L1,B3,S9,F97315_MSG.html

chcialam tam kiedys swoje konie wstawic , jezdzilam ogladac,

calkem fajnie  nowa stajnia,i hala nawet jest. nie pamietam ceny dokladnie ale na pewno nie bardzo drogo . 
450 zl miesiecznie z tego co p[amietam w Cavaletto
Jeśli chodzi o Poczernin to jeśli zależy Ci na padokach to na pewno nie tam, bo są malutnie i głównie bez trawy. Kojarzę też, że jest mała stajnia pod Płońskiem, ale nie wiem gdzie i jakie warunki, ale przejeżdżałam kiedyś i duże padoki były..
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 maja 2009 09:09
z tego co mi wiadomo to jest jeszcze stajnia w miejscowości Wrona - taki wysoki płot, a z ulicy widać ujeżdżalnie ( nie wiem czy prowadzą pensjonat - bo za każdym razem kiedy tamtędy przejeżdżam wszystko jest szczelnie pozamykane  😉) , a druga jest w miejscowości Błędowo ok. Pomiechówka - ale to już zdecydowanie dalej no i tam prowadzą jazdy konne.., next ; za wroną jedzie się prosto a później odbija się w prawo ( chyba za mostkiem ) i po lewej stronie jest bardzo fajna stajni - ale nie powiem Ci jaka to miejscowość bo nie pamiętam, byłam tam raz przez chwilkę, zwróciłam uwagę na to że jest tam czyściutko i ogólnie dużo  dokoła było padoków.

z drugiej strony jadąc z Płońska na Baboszewo mija się po lewej stronie padoki - nie wiem co tam dokładnie jest ,bo nie zaglądałam  🙂.

aaa i podobno przy samiutkiej trasie gdańskiej - jak się odbija na płońsk w lewo to tam gdzieś po prawej stronie  też jest stajnia .. ale głowy nie dam sobie za to uciąć  🤣

kiedyś zrobiłam sobie taką rundkę samochodową po wszystkich stajniach w okolicy Płońska, więc jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać. i od razu mówię, że to było kilka lat temu, więc co nieco mogło ulec zmianie  🙂
Jeśli chodzi o Poczernin to jeśli zależy Ci na padokach to na pewno nie tam, bo są malutnie i głównie bez trawy. Kojarzę też, że jest mała stajnia pod Płońskiem, ale nie wiem gdzie i jakie warunki, ale przejeżdżałam kiedyś i duże padoki były..


Są i trochę większe padoki, choć na pewno nie są to pastwiska. Trawa jest na większości padoków, takie stricte piaskowe są raptem dwa.
Mousie82, przez 5 lat z hakiem mogło się wiele zmienić - sobacz sobie może z kiedy jest ten wątek...
famka   hrabia Monte Kopytko
21 lipca 2014 13:19
na Wronie to stadnina Pegaz i tam pensjonatu nie ma, tam jest przychówek folblutów na Służewiec 😉
druga stajnia o której piszesz to Stajnia Borkowo 800 zł
stajnia u Koziołka Cavaletto to teraz chyba cena 600 zł  też daleko
nowi właściciele stajni w Wiktorowie chyba 700 zł ale to już daleko
Poczernin tak jak dziewczyny mówią mało padoków trawiastych 1200 zł
Szinuk Ranch 600 zł
Stajnia "marzenie" w Kondrajcu ale 1300 zł
😉


ps. faktycznie stary temat  😀
[quote author=_Gaga link=topic=6186.msg2143713#msg2143713 date=1405945027]
Mousie82, przez 5 lat z hakiem mogło się wiele zmienić - sobacz sobie może z kiedy jest ten wątek...
[/quote]

Wiem, że wątek jest stary, ale stajnia dalej istnieje i ma się dobrze, więc specjalnie chciałam sprostować. 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się