kącik skoków

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 sierpnia 2014 17:00
Pozdrawiamy z Krową
pleszew, licencja to licencja. Najniższy stopień to wstępna - czyli rejestracja w WZJ. Mogą jeździć towarzyskie - ale autoryzowane. Do L1 włącznie itd.
Czy był jakiś przypadek zawieszenia  - nie wiem.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 sierpnia 2014 18:20
wtorek, 20, maj 2014 19:10

Kolegium Sędziów ŚZJ przypomina, że zgodnie z Uchwałą PZJ z dnia 20.12.2013 uczestnictwo przez osoby oficjalne i zawodników licencjonowanych w zawodach nieautoryzowanych. tzn takich, które nie są wpisane do kalendarza imprez WZJ jest zagrożone karą 6 miesięcy zawieszenia.

Czy jest mi ktos z was w stanie wyjasnic. Kogo to dotyczy?
licencjonowanych czyli osob ktore posiadaja licencje zdana na styl i moga startowac wyzej niz L
czy osob ktore maja wykupione i wydane  licencje na starty na dany rok ?

bo w moim rozumieniu chodzi o osoby ktore otrzymaly licencje na dany rok.
czyli nie moga jezdzic Amatorek bo grozi to zawieszeniem na starty w zawodach z kalendarza imprez zwiazkow.




Dotyczy osób, które wykupiły licencję na dany rok. Można brać udział w konkursach towarzyskich zgłoszonych oficjalnie do OZJ. Często takie konkursy są przy zawodach regionalnych. Niektórzy zgłaszają zawody towarzyskie normalnie do OZJ, i wtedy są one oficjalnie wpisane do kalendarza.
Pozdrawiamy z Krową
Krowa przecudnej urody  😍
Czyli jesli sa nie zgloszone to nie mozna startowac tak bo grozi to zaqieszeniem?

Smok10, dziękuję bardzo :kwiatek:


Bo smok już taki jest , jak mu się coś nie podoba to mówi prawdę ,ale jak mu się podoba to też mówi prawdę . 🤣 A się podoba , poprawa znaczna . !!!
Równy rytm ,krótko , ogólnie fajnie , jeszcze troszkę pilnuj się na stacjonatkach ,ale to już bliżej jak dalej . Idzie ku dobremu  🤣
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 sierpnia 2014 20:46
Majowa o rety, dziękujemy.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 sierpnia 2014 21:27
Smok10, miło mi bardzo, będziemy pracować 😉
A ja mam dużą prośbę do facebookowiczów! Broń Boże nie jest to żadna reklama! Bardzo proszę, aby każdy kto tylko ma chwilkę czasu pozapraszał swoich "końskich" znajomych do wydarzenia dot. zawodów w Mosznej 23-24.08 i przekazał moją prośbę dalej. Walczymy, aby zawody wreszcie się odbyły!
https://www.facebook.com/events/1443973892550557/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49

------

Co tu taka cisza?
Ja załapałam się na kilka zdjęć i film z ostatniego treningu przed zawodami 😉 Jedziemy 2 dni w Mosznej N i N1. Koń miał trochę luźny tydzień przed skokami i na samym treningu strasznie był do przodu i na początku nieogarnięty, ale doszliśmy do porozumienia 🙂






eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 sierpnia 2014 20:45
Edit: post pod postem
desire   Druhu nieoceniony...
19 sierpnia 2014 12:42
eterowa, czyżbym widziała Pana Pawła?!  😍
Klami ja będę, jak co miesiąc zresztą 😉

Wichrowelove, mam dwie Twoje fotki z niedzielnej Nki: zdjęcia z BB
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
19 sierpnia 2014 19:22
desire, zgadza się 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
19 sierpnia 2014 19:47
eterowa, kazałabym pozdrowić, ale wątpie czy mnie pamięta 😉 od siebie jeszcze tylko powiem - good choice !  :kwiatek:
Czy ktos wie coś o zdjęciach z BB ?? Poza albumem anai ?? Widziałam kilka osób z aparatami, są jakieś galerie ?

wichrowelove, a Ty barwy zmieniłaś ??

_Gaga, dzięki za ratunek w niedzielę.  :kwiatek:
Klami, ja znalazłam aż jedną, ale jedyne Wasze sensowne zdjęcie Ci już z niej podesłałam.  Też byłabym wdzięczna za jakieś linki 😉
Ja jadąc ostatnio BB nie miałam żadnych zdjęć a Agnieszka miała tylko moje zrobione jak już skończyłam przejazdy :P
Niestety jest opcja, że fotek nikt więcej nie robił albo sie nie przyznaje...
Ale Aniu: mi Twoje w zupełności wystarczają! DZIĘKUJĘ :*
Obiecuje, że następnym razem jak będę bardziej wyspana wstanę rano i pofocę 🙂
anai, dziekuję. 😉

BlueHorse, z poprzedniego BB były foty na SK. http://www.swiatkoni.pl/gallery/2036,zr-b-bialy-bor-19-20072014.html
Ha:p Dzieki Klami 😀 Nawet się załapałam a nie wiedziałam o tym :P Fajnie wiedzieć po fakcie 🙂
Dla mnie robienie zdjęć to przyjemność 🙂 Myślę, że fotografowie byli w Ciekocinku 😉
No tak :P Wyższa liga do obfotografowania 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 sierpnia 2014 21:31
Moja ekipa(część) oficjalnie od tego tygodnia ma wakacje 💃




anai dziękuje bardzo :kwiatek:
Chociaż ja się w sumie w niedzielę nie naskakałam za bardzo bo wylądowałam w 6 🤬

Klami ja Czahary Pogorzelica jestem🙂 ale startuje w czapraku stajni w której stacjonuję na codzień  😉
wichrowelove, no właśnie ten granatowy czaprak mnie zmylił. Zawsze widziałam Cię jako Czahary a tu patrze i "zonk". Żeby nie pomarańczowe strzemiona to bym się zastanawiała czy "Ty" to "Ty". 😉
włączę się do wątku z moim nowym zwierzakiem 🙂
jesteśmy razem około miesiąc. Po dwóch latach pracy z szalonym, temperamentnym zwierzem, podjęłam decyzję by kupić profesora. Jak widać na przejazdach sporo jest u mnie do poprawienia, ale koń złoty. Ciekawe kiedy miną demony przeszłości i przestanę się na parkurze spodziewać "że coś się zaraz stanie" 😉 mam nadzieję, że z Kadetem uda nam się trochę potrenować...i postartować.  🏇

LL

L
wichrowelove, no fakt, upadek też mam na focie 🙂 Ale widziałam Twoje zdjęcia albo na PBWJ albo w drugiej odszukanej galerii. Widziałaś te zdjęcia czy ich poszukać?
kociarnia, fajnie, że masz możliwość pracy z profesorem, to bardzo cenne.  Napisz o nim coś więcej!
anai to doświadczony 14 letni wielkopolak, chodził konkursy do C, ostatni rok niewiele robił. Niejedną osobę przewiózł przez licnencję, egzaminy instruktoreskie etc. Jest dość wysoki ok. 172cm, na początku było mi z tym dziwnie 😉 nie płoszy się na wyjazdach, nie zagląda na podmurówki, to dla mnie ważne (bo dużo się z Eviano zadziało).
Jak każdy koń ma też swoje minusy, np trzeba mocno pilnować na zakrętach zeby zad nie wypadał na zewnątrz, mi to nie wychodzi :/ i zdarza mu się krzyżowanie. ale może jak się przestanę rzucac i zacznę lepiej siedzieć, to będzie lepiej.

ma jednak zupełnie inny ruch, inaczej jakoś w skoku ta parabola wygląda...i narazie mi się trudno przestawić. np tego samego dnia skacze w domu na Eviano i ide z ciałem i ręką za koniem, a na Kadecie zdarza mi się zostać...ale myślę że się wjeżdżę.
kociarnia, Eviano zostawisz czy sprzedasz? Spotkam Cię w Warezzo? 😉
Zuzu nam teraz oba i miejmy nadzieje ze tak bedzie mogło zostać . Hehe, możemy sie spotkac 😉 bede Ci luzakiwac :P
kociarnia, foteczki zrobisz? :kwiatek:
Warezzo, dobre  😁

lusia - zapytam, bo kiedys szukalam - co macie za pas (i moze wiesz skad kupiony?) na ostatniej fotce? Ten pod popreg.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się