Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 sierpnia 2014 12:56
Dziewczyny, gdzie dostanę owijki NEONPINK z eskadrona w dobrej cenie? Tam gdzie są przeceny to nie znalazłam tego koloru 🙁 może ktoś widział? Dzięki  :kwiatek:


nie wiem czy to dobra cena dla Ciebie, ale są w warszawskim Mustangu  😉
neonpink
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2014 13:01
Odpoczynek od fioletu - dzisiejszy Mauve 🙂



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 sierpnia 2014 13:06
Livia słodko  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata  dzięki  :kwiatek: zamówienie poszło  😅 
Livia ładnemu we wszystkim ładnie 😀
wątek zamknięty
hej dziewczyny, czy wiadomo jak z zimowakolekcja euro-stara?czy tez juz moze sa w sieci jakiesplotki?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2014 14:49
Nasturcja-Renata, Bacik, dziękuję bardzo 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 sierpnia 2014 15:21
avee eurostar 2014/2015  😉
wątek zamknięty
holenderska rewia mody, można fajne połączenia poogladać http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=117&t=834350
wątek zamknięty
keirashara, dzięki! Dokładnie tak - mazarine to obłęd. 😜
harja, dzięki. 🙂 Niebieski kocham! Pewnie masz rację, co do tej oberżyny, ale to już nie mój kolor, a śliwka mi się jeszcze podoba. 😁
Livia, ja wiem, ja wiem. 😡 No zobaczymy, może kiedyś się jeszcze przemogę do fioletów, ale jak na razie, to pierwszy i ostatni. 🤣 A mauve super na karym koniu!

Mam jeszcze szmato-anegdotkę na dziś!
Paczkę ze śliwkowym kompletem odebrała akurat moja mama. Daje mi ją i pyta (był zapakowany w folię, więc czuć było, że miękkie): "to znów ten taki KOCYCZEK"? Ja na to, że tak, a mama ze zdziwieniem: "TO ILE TY TEGO MASZ?" Mówię, że jeden... "No, ten niebieski! To po co ci DWA AŻ?"  🤣 🤣 🤣
Ten wątek chyba by ją załamał. 😀iabeł:
wątek zamknięty
anil22, oglądam sobie, z ciekawości kliknęłam, żeby przetłumaczyło stronę i z "eskadron big square blackberry" zrobiło mi "Dywizjon duży plac jeżyna" 🤣
Szał za to zrobiły na mnie te naczółki Frontriemen  😍 Coś pięknego.
wątek zamknięty
avee jeszcze nie za wiele, pod linkiem nie ma połowy 😉 Jak coś się pojawi postaram się wrzucić
wątek zamknięty
budyń  🙇 te translatory a ja znalazłam juz tam pare zdjec, których od jakiegos czasu szukałam. Moze i innym okaze sie pomocne
wątek zamknięty
SmalecTropikalny, mama by chyba faktycznie padła, jakby zobaczyła kolekcję niektórych dziewczyn z wątku hihi 😀
Livia, e tam, ładnemu we wszystkim ładnie, więc głupio się powtarzać, że super 😉))
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2014 07:31
SmalecTropikalny, dziękuję 🙂 A historia z kocykami urocza  😁

harja
, dziękuję 😉 (Ja stety/niestety łykam pochwały i pochlebstwa jak mój koń jabłka 😎 :wysmiewa🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 sierpnia 2014 09:05
SmalecTropikalny , wesoła anegdotka  😀 na pocieszenie powiem Ci że moja mama tak zaczęła reagować dopiero przy 20 :P
wątek zamknięty
Livia, haha, dobre 😀
Dziewczyny, niedługo chciałabym zamówić dla Suchego jakiś pad w innym kolorze, niż kolejny odcień niebieskiego 😉
I pomyślałam nad Caballowym - a jakże - mleczykiem, grafitem, wiśnią, leśną zielenią lub oberżyną. Co myślicie? Ja się jak zwykle zdecydować nie mogę 😉 Kusi mnie mleczyk, ale sama nie wiem... Siwki potrafią być żółte same z siebie 😁
wątek zamknięty
harja, wiśnia 💘
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 sierpnia 2014 15:20
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć z jakiej kolekcji itp jest czaprak ze zdjęcia ? :kwiatek:
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 sierpnia 2014 16:58
hajara , może to nie mlecyk ale siwe  w żółtym , dla mnie super

(zdjęcie z serii dawno temu i nieprawda )

Hermes , wybacz nie mam pojęcia 🙁 ale z jakiej kolekcji by nie był wiedź że jest cuuudny  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2014 20:33
harja, jeśli żółty to moim zdaniem tylko cytryna, inne mogą podkreślać żółte plamy. Grafit i leśna zieleń dla mnie trochę za smutne, oberżyna oczywiście boska (jakżeby inaczej :cool🙂, wiśnia też byłaby ładna. A może jakaś delikatna, jasna zieleń?
wątek zamknięty
harja - jak dla mnie wiśnia lub oberżyna, albo jak Livia pisze jasna zieleń  😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love, dzięki za foto podglądowe, podoba mi się 🙂
zawsze kupowałam szmatki takie "dla mnie", teraz czas na coś, co będzie faktycznie jemu pasowało :-P 😉
Livia, keirashara, właściwie to w ogóle jakoś specjalnie nie przepadam za zieleniami na nim, ale jeśli już, to własnie tą ciemną - leśną bym zniosła, jest ładna 😉
cytryna jednak zbyt żarówiasta... hmmm, to już mniejsze pole do wyboru, dzięki za opinie i pomoc dziewczyny, przemyślę tą wisienkę albo oberżynę 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
harja, moim zdaniem w leśnym będzie szał. 🙂 Siwe w żółtym - nieee.
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
27 sierpnia 2014 11:44
Kolejne zdjęcie nowych kolekcji Eskadrona, chyba jeszcze nie było. 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
27 sierpnia 2014 11:57
mniam, moja tarantka będzie pięknie wyglądać w tych brązach i turkusach. Na petrolowe eskadrony się nie załapałam to teraz poszalejemy  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 sierpnia 2014 12:30
Rudzik, ha, mój też! Wreszcie dostanie nowy kantar do Choco-Petrol. 🙂
wątek zamknięty
Na petrolowe eskadrony się nie załapałam to teraz poszalejemy  😍

Ja się już nie mogę doczekać! 😜 Mam ostatnio szał na niebieskie po tym jak kupiłam blue 💘
Jadę niedługo w końcu do kobyłki także zaprezentujemy się w szale banana, hibiscusa i blue ... i coś się jeszcze znajdzie 😜

harja oberżyna cudowna, nawet się nie zastanawiaj 😍
wątek zamknięty
Harja- dla mnie grafit albo leśna zieleń
wątek zamknięty
Dziewczyny, jakie owijki będą pasować do czapraka Harry's Horse Ottawa w kolorze taupe?





Nowa kolekcja Eskadrona?
wątek zamknięty
A ma ktoś może lody orzechowe albo wrzos Caballa na koniu?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.