NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ja jak ktoś nie chce podać swoich danych to odpuszczam od razu, nawet jak ma jakiś pozytyw.  Jak ktoś jest uczciwy to nie ukrywa swojego adresu i nazwiska przy przelewie.
willow w takim razie mialaś szczęście, że trafiłaś na nieogarniętą, z tego co wiem banki nie weryfikują poprawności danych posiadacza konta, tylko po prostu pole z danymi nie może pozostać puste i można wpisać tam cokolwiek, dziewczyna mogłaby Ci podać jakikolwiek adres, nawet nieistniejący i przelew by przeszedł

edit: zjadło mi "nie"
Teraz już w większości banków nie jest potrzebne nic innego niż numer konta do zrobienia przelewu.
Ja niestety wierzę w ludzi :/ Także ostrzegam przed takimi sytuacjami!
Gdyby użytkowniczka Czarna155 wystawiła na aukcję sztyblety prosiłabym o szybki kontakt, ponieważ zostałam przez nią osobiście okradziona.
Sprawa jest już załatwiona🙂 :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta! tak nie robimy- jeśli sprawa się wyjaśniła edytujemy dodając dopisek, a nie usuwając całą treść. można ją jeszcze np przekreślić.
ikarina robie w tej chwili liste nieuczciwych w dokumentach google (arkusz kalkulacyjny) i tam bede ja aktualizowac, link do niej caly czas bedzie ten sam i mysle ze tak bedzie lepiej niz wklejac tutaj takie wielkie posty. w weekend podesle Ci linka do niej  :kwiatek:
Małgonia, na policję idź bo to już pod kradzież podchodzi...
Swoją ścieżką korysindex4 jest na liście nieuczciwych... warto tam zaglądać przed transakcją
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 października 2014 16:42
W razie czego mogę pomóc się z nim skontaktować, nie znam go osobiście, ale kiedyś przypadkiem natrafiłam na niego na FB i wiem jak go szybko znaleźć.
Małgoonia korys normalnie udziela się na forum swiatkoni, może tam zawitaj
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
08 października 2014 21:22
dokładnie, opisz całą sytuację i napisz, że cię po prostu okradł, bo inaczej nazwać tego się nie da
Jedna z oszukanych ma jego numer telefonu.
Pisała o tym wcześniej.
Dodaję użytkowniczkę Agatta - kupiłam od niej trzy tygodnie temu komplet czaprak + owijki za pośrednictwem allegro i nadal nic nie dostałam. Odpisała mi na pw z pytaniem co jest, tłumacząc się że była chora i że teraz już paczkę na pewno dostanę. Na prośbę o potwierdzenie nadania paczki już nie odpisała  👿

Jej mail to agata_rozycka@interia.pl, nick na allegro agarozycka
Dodałam listę nieuczciwych revoltowiczów w przyklejonym wątku "NIEUCZCIWI REVOLTOWICZE" w dziale "konie"
To przerażające jak długa jest ta lista  😵
Orzeszkowa na allegro przynajmniej masz realne szanse na odzyskanie pieniędzy, oni na szczęście zabezpieczają się przed tym.

Prośba o wystawienie czegoś na allegro jeśli chodzi o kupno od niepewnej osoby jest dobrym pomysłem, mniejsze szanse oszustwa i większe na odzyskania swojego.

edit: literówka
agnesix, jakoś słabo w to wierzę, laska loguje się na re-volcie ale nadal uparcie milczy 🙄
Już prędzej poproszę przyjaciół z Warszawy żeby złożyli jej wizytę - o ile dane do przelewu były prawdziwe 😁
Orzeszkowa, Moze napisz do niej na fb, albo do jej znajomych, z tego co widziałam jak wpiszesz maila w wyszukiwarkę, to wyszukuje profil
Jesli transakcja była dokonana przez allegro to nie ma się czym martwić na zapas.  Ja pieniądze za telefon, który nie przyszedł odzyskałam, sprawa szybko na policji wylądowała i od razu się koleś ogarnął.
agnesix, a mnie na allegro gość wystawił na 1000 zł .Sporzedał mi laptopa z uszkodzoną płytą głowną i alegro g... z tym zrobiło. Zamkneli mu konto i pewnie otworzył sobie drugie a ja mam tysiąc w plecy.
gorsja   Siwe szczęście :)
10 października 2014 18:59
Witam. Chcę Was przestrzec przed jedną dziewczyna która mnie oszukała i nie tylko mnie. Miałyśmy się najzwyczajniej w świecie wymienić napierśnikiem za popręg. Ona dostała napierśnik a ja zostałam z niczym... Dane jakie mi podała do wysyłki to : Patrycja Matlewicz,ul.Witosa10e/2,Świnoujście 72-600 adre e-mail :
stajnia84@interia.pl

Ja nie jestem pierwszą(i pewnie nie ostatnią) osobom którą oszukała. Oszukać również chciała użytkowniczkę " kingatk " pisząc do niej z meila : kocham-konie99@o2.pl

Raz się przedstawia jako Paulina a raz jako Patrycja. Uważajcie na nią i nie wymieniajcie się niczym ! To zwykła oszustka !

Swoją drogą pierwszy(ale ostatni) raz się zawiodłam tak na drugiej osobie. Człowiek stara się być uczciwy,a tu proszę,znajdzie się jakaś zapewne gówniara,bo może starsza osba miałaby trochę więcej rozumu,która żywi sie ludzkim nieszcześciem..
Gdybym mieszkała bliżej to na pewno bym poszła pod dany adres,ale że mieszkam z 600km od Świnoujscia to biedna ja... 🙁
gorsja lepiej chyba by było gdybyś zatrzymała się na imieniu i nazwisku, adres można zainteresowanym na priv przesłać. A podawanie tak otwarcie adresu osoby prywatnej bez jej wiedzy, nawet jeśli Cię oszukała to chyba średnio zgodne z prawem.

Angela Skoro oszukał Cię na 1000zł i allegro nie zareagowało, dlaczego nic z tym nie zrobiłaś?
Dla mnie kupowanie w ciemno czegoś droższego od niepewnych osób w ogóle nie wchodzi w grę. Wolę pojeździć i zobaczyć (zwłaszcza jeśli chodzi o laptopa, zawsze trzeba chociażby sprawdzić czy podane przez sprzedającego dane są zgodne z tym co komputer ma naprawdę w środku, poza tym sprawdza się podstawowe rzeczy jak to czy ma wszystkie śrubki pod spodem itp... żeby nie kupić bubla. Co i tak wyjdzie po kilku dniach użytkowania).
Ja spór na allegro założyłam od razu po dwóch tygodniach gdy telefon nie przyszedł. Najpierw spór, sprawa do allegro, sprawa na policje itd. Przy czym samemu też trzeba działać, uruchomić kontakty w danym mieście, poszukać ludzi na fejsie... No i nigdy nie kupować w ciemno bez adresu. Nawet jeśli przelew idzie na konto jakiegoś tam znajomego, to już jest bardzo duży ślad. Ja zanim zamówiłam telefon przeszukałam pół internetu na temat danej osoby. Miałam punkt zaczepienia, a 800zł piechotą nie chodzi. Allegro zadziałało ładnie, chociaż wymaga to cierpliwości, obeznania się z postępowaniem allegro itp. Gdyby oni nie zadziałali to bym wsiadła w samochód z paroma kolegami i pojechała te 400km chociażby po to, żeby nauczyć kolesia uczciwości.

Ale tak już mam, dlatego studiuję to co studiuję i przyszłość wiążę między innymi z takimi sprawami.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 października 2014 19:38
gorsja, możesz podać nick?
agnesix jest zgodne z prawem i może ta Patrycja czy Paulina cmoknąć w tyłek 😉
gorsja   Siwe szczęście :)
10 października 2014 19:55
Lepiej podac niz zeby inne osoby mialy sie naciac. Nicku niestety nie znam poniewaz pisala do mnie na poczcie, dlatego tutaj wazny jest adres, bo dziewczyna nawet swoje imie zmienia dla potrzeb wlasnych 😉
gorsja niezgodne z prawem byłoby zatajenie przestępcy (współudział). Także spokojnie 😉
gorsja   Siwe szczęście :)
10 października 2014 20:16
Okazało się,że oszukała kolejną osobę..
Pozew zbiorczy zrobić i tyle w tym temacie.

Angela Skoro oszukał Cię na 1000zł i allegro nie zareagowało, dlaczego nic z tym nie zrobiłaś?

A co niby miałam zrobić ?
Spuścić mu lanie przez 500 kilometrów? Policja ma gdzieś zajmowanie się odzyskiwaniem kasy za zakupy.Zwodzą bo nie chce im się zgłoszeń pisać. Laptop dostalam a że uszkodzony to kogo to obchodzi.Syn sprzedał go na części za pół ceny. Miałam pecha tak samo jak kupując puśliska od trener.Olała mnie i nadal wystawia ogłoszenia. Miałam ochotę zaproponowac jej to co chce kupić i przed wysyłką pociąć na kawałki a potem śmiać się z kawału w podzięce za to co ona mi wywineła. Ale odpuściłam. Wierzę ,że i Ona za swoje czyny kiedyś się przejedzie na kimś innym. Nic nawet revolta nie pomogła bo nikt panny nie zna. Ale któregoś dnia może się zdziwić jak zapukam do jej drzwi  😤
Angela, trzeba było skorzystać z Programu Ochrony Kupujących... Próbowałaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się