Końska rewia mody cz. VIII (2014)

emptyline   Big Milk Straciatella
16 listopada 2014 11:19
Wojenka, zupełnie inne kolory. Desert Rose jest z nowych kolekcji, nie wiem czy ktoś ma, a jeśli ma to w galerii go nie am, bo nie jest aktualizowana od dawien dawna.

Quanta, pozostając w temacie, co ze szmataoholikami? Ruszy się się coś, czy nie masz już na to ochoty? Niebieskiego nie lubię, ale prezentujecie się tak elegancko, że mimo moich preferencji zawieszam oko na Twoich zdjęciach 🙂

aniaagre, świetny ten kolor. On wpada tak mocno w róż jak na fotce?

disco, też uważam, że powinny zostać oba.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 listopada 2014 13:03
Wojenka, jak pisze emptyline, to dwa różne kolory. Nie różnią się wiele, może kilkoma tonami, ale to w sumie u Anky normalne 😉
wątek zamknięty
quantanamera, maść twojego konia chyba dodatkowo uwydatnia kolor czapraka dzięki czemu efekt jest szałowy 💘 na ciemniejszych wyglądałby na bardziej stonowany.

A ja się pochwale izabelkiem w odcieniach różu. Nie wiem co to za kolekcja ale moim zdaniem super pasuje do tej maści. Kantar po przeróbkach krawcowej mimo że rozmiar to P1  😁




wątek zamknięty
miło, że się podoba  :kwiatek:
emptyline, w realu jest dokładnie taki jak na foto, wyrazisty róż 🙂
wątek zamknięty
A ktoś ma zdjęcie padu Jarpol - cyprys?
wątek zamknięty
disco, czaprak czaprakiem, ale Ty i koń! 😜
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 listopada 2014 17:35
Dzięki. Wygląda na pudrowy róż. Zastanawiam się dla ogra  😜
wątek zamknięty
aniara, jak mu ślicznie 🙂 a kolekcja to blackberry/mauve/grey/ocean/white jesień/zima 2013 🙂
wątek zamknięty
Moze dopasował ktos owijki to banany jakieś inne niż eskadronowe? Ewentualnie są gdzieś jeszcze w jakimś sklepie do kupienia? Jak zwykle za późno się zdecydowałam. 😵
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2014 00:08
aniara, cudnie!

Mam przystojniaka w Next Generation
wątek zamknięty
jak bardzo różnią się owijki eskadrona pony od full?
ile na długośc, na wysokość też jest różnica?

Quanta przez Ciebie skusiłam sie na niebieskiego eskadrona  🤬 tylko przez pomyłke zakupiłam owijki pony i sie zastanawiam czy choć na xx-a będą..
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2014 00:16
minerwa, bardzo. Przynajmniej te stare modele. Pony mają chyba 2m i są dużo węższe. Na mojego kucyka pony są moim zdaniem przymałe.
wątek zamknięty
cholera. muszę w takim razie toto odkręcić.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2014 00:19
minerwa, może ja mam wypaczoną estetykę i walor użytkowy, ale wolę długie, duże owijki. Z tym, że ja zawijam bez podkładek.
wątek zamknięty
ja też bez podkładek, ale jesli ty na kuca uważasz, ze przykrótkie to tymbardziej na konia 1,60 nawet na cienkiej nodze.
odkręcę to jakoś, poprosze o zamiane na cos innego. dzięki 🙂
wątek zamknięty
minerwa, ja zawijałam 2m na sporą nogę wlkp 170 w kłębie 😉 Dało radę.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2014 07:28
anai, ha ha, mieszamy jej teraz w głowie. 🤣 Też mi się zdarzyło, owszem, ale sensu to większego nie miało. 🙂
wątek zamknięty
emptyline, no fakt 😉 Niestety te moje owijki w kwiatki i cętki gepardzie są z przeznaczeniem dla AQH i są tylko 2m. Zawijanie było trudne. I jak ktoś lubi taką grubą warstwę, to zdecydowanie 2m to za mało. Ale jakby się nie dało odkręcić zakupu, to też tragedii być nie powinno. Tak to wyglądało:
wątek zamknięty
zobaczymy. w razie czego doszyje sobie kawałek, pod spodem nie będzie widać 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 listopada 2014 09:45
aniara, jak słodko 🙂

emptyline, nie tak źle to wygląda, chociaż wolę mniej "paciate" wzory 🙂

anai, jakie świetne są te owijki! Mega wesołe 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2014 10:05
Livia, ja też, ale akurat na Patku mi się ta pstrokacizna podoba, no ale on cały śliczny. 🙂
wątek zamknięty
emptyline, ooo jak nie lubię tej kolekcji, tak to mi się podoba. Żeby popreg byl czarny to już lux 😉
anai, jakie cetki? Pokazuj!
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 listopada 2014 11:06
Ja też zawijałam kucykowe eskadrony na kucykowe chude nóżki i poległam 😁
Dać się da, ale IMO bez podkładek to w ogóle nie ma sensu, jeśli chodzi o ochronę, bo jest jedna, cienka warstwa owijki na nodze.
Ja najbardziej lubię zawijać 3,5m owijki polarowe + podkładki 😉
wątek zamknięty
Empty fajnie! W ogóle strasznie mi się podoba ta kolekcja i nie mogę przeboleć, że nie kupiłam kantara jak był w sklepach i już nigdzie nie ma FULL 🙁
wątek zamknięty
emptyline, ale świetnie! z tej kolekcji właśnie ten czaprak podoba mi się najbardziej 🙂 super wygląda na modelu, bardzo zyskuje. To samo kantar 🙂
wątek zamknięty
empyline wyjątkowo mi się podoba Graffiti na twoim koniu  😉
wątek zamknięty
emptyline właśnie umieram z zazdrości  😍 cuuuudnie mu!
wątek zamknięty
Moze dopasował ktos owijki to banany jakieś inne niż eskadronowe? Ewentualnie są gdzieś jeszcze w jakimś sklepie do kupienia? Jak zwykle za późno się zdecydowałam. 😵


inter api żółte pasują idealnie  😀
wątek zamknięty
harja, emptyline, Livia, dziękuje i ciesze się że nie tylko mnie się podoba  🙂
emptyline, mnie ten czaprak sam w sobie jakoś nie za bardzo się widzi, ale temu pięknisiowi jak najbardziej pasuje  😍
wątek zamknięty
wiki15 Dziękuje 🙂  :kwiatek: jak u nich z jakością? Masz może zdjęcia na koniu/na sucho jak to razem wygląda ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.