Howrse gra :)

W poprzednich planszówkach były podwójne rzuty w zestawach?

edit: w którym miejscu jest grani?
Nancy z prawej strony na 6 planszy.
I co tam ten boski ma robić ? Coraz gorsze te boskie.
Jeśli dobrze zrozumiałam, to raz na miesiąc daje on Harmonię dla tego naszego osła, który jako pierwszy w danym miesiącu dostanie od nas jabłko. Tyle, że swoim koniom ich dawać nie można... Chyba, że jakaś zmiana się szykuje. A dla VIPów dochodzi możliwość dania koniuchowi Pandory do 30 roku życia, zamiast 25. Szału nie ma... 🙄
konirka jak dla mnie lepszy niż te koniki ziemniaczki z Magicznej Przejażdżki.
A mam kilka koni 29 latków, które nieumiejętnie ubiłam przed 30  😂
Tak więc mi pasi jak zj daje czy inne harmonie. Zdecydowanie zamawiam !  😀iabeł: Wszelkie info o promocjach proszę kierować szybciutko tutaj na forum.
Ale on daje tak ogólnie czy tylko osłom ?
TheWunia możliwe że to wyjdzie w praniu. I jak idzie Ci zbieranie boskich ? Ja żałuje że tak dużo wydałam kuponów ale kto wiedział że aż 3 razy będą zestawy. Pewnie na takie badziew było mało chętnych.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2015 23:15
Utknęłam... od wczoraj nie mogę trafić w niebieskie pole, żeby przejść na drugą stronę czwartej planszy... zła jestem, bo mogłam to olać, a dziś jeszcze próbowałam i 3 kupony i 100tys poszło :/ Chyba pierwsza promocja, w której tyle wydałam i nic mi to nie dało...  ech.
No nic, czas znów zbierać.
Zdobyłam wczoraj graniego i sobie resztę darowałam. Raz w miesiącu te kilka diamentów się przyda. Choć gra nie warta świeczki. 11 kuponów i 600 tys.....
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2015 23:20
To wydałaś tyle, co ja... ech. Bez sensu ta promocja. Albo zgarniasz wszystko, albo nic...
TheWunia - jeśli dobrze zrozumiałam, to właśnie tylko osłom :/ Dla mnie kicha, bo tylko parę ich maści mi się podoba, więc jak trzeba będzie wywalić kupę kuponów, a pewnie tak będzie, to podziękuję...
Nancy jak chcesz podam ci link do osoby która ode mnie kupiła 5 ż za 4 kupony i mówiła że kupi jeszcze 🙂

gracz  :    777
Sprzedałam DJ. W sumie to i tak nic nie daje tak na prawdę ale jednak szkoda.
karla158, dzięki bardzo 🙂 Ale do jutra muszę poczekać, bo właśnie mi wymiany wyszły
mam pytanie, skąd wiadomo co ktoś wygrał z tych prezentów- czy to już jest wiadome? czy dzisiaj trzeba było to wysłać czy jak? niby już się skończyło, dziś nie zdążyłam na rzut kostką a nic mi w powiadomieniach nie przyszło, że mam coś więcej... myślicie, że przepadło?  🙁
Sprzedam CR Mogę sprzedaż x3 sztuki na raz
-Zestaw Hery - 1 kupon
-Zestaw Harmoni - x2 ZJ
-Objęcia Morfeusza - 2 kupony
-x2 Różdżka Płodności - 1 kupon
-Zestaw Nyks - 3 kupony
-x2 Krew Meduzy - 1 kupon
-x3 Lira Appola - 1 kupon
-x2 Zestaw Posejdona - 1 kupon
-x3 Woda Młodości - 1 kupon
-x3 Chmurka - 1 kupon
-x3 Muśnięcie Filotes - 1kupon
Zainteresowanych zapraszam na howrse -Haffek-
Powiem Wam szczerze, że nie wyobrażam sobie gry bez VIPa. Mam go aż jeden dzień  😂
Co prawda ledwo ściułałam te 50 kuponów i aż trzy razy bawiłam się z rankingiem rozet, ale było warto.
Nie wiem jakim cudem kiedyś oporządzałam po 600-800 koni w ciągu jednego dnia nie mając nawet Pegaza  😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 stycznia 2015 19:14
mam pytanie, skąd wiadomo co ktoś wygrał z tych prezentów- czy to już jest wiadome? czy dzisiaj trzeba było to wysłać czy jak? niby już się skończyło, dziś nie zdążyłam na rzut kostką a nic mi w powiadomieniach nie przyszło, że mam coś więcej... myślicie, że przepadło?  🙁


Nie rozumiem, nie otworzyłaś ani jednego prezentu?  👀

Od prezentów był specjalny odnośnik z prawej strony planszy.  Prezenty można było na tej stronie otwierać od 25.12 do dzisiaj.
Mógłby mi ktoś przetrzymać na PL 267 tys? :kwiatek:
Właśnie zrozumiałam ,że wszystkie prezenty mi przepadły 😵 nie wiem po co tyle czasu zmarnowałam na to . Czy coś wiadomo na temat tych nie otwartych ?
konirka, babo przebrzydła, jeśli dobrze kojarzę to ty wyłapałaś dzisiaj boskie za 500 equus?!  🤬
Ja moge przetrzymać 😉
Machowa - ale tylko trzy 😁

TheWunia - dzięki ^^ To możesz dawać koniucha 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 stycznia 2015 21:33
Machowa- Jakie boskie  👀
konirka  🤔 i zieloną falke też ?
bodajże 2 Falki i coś tam jeszcze.
Sprzed nosa mi zabrała.  🤬 🤬 🤬
To "coś tam jeszcze" to trzecia falka 😉 Ale aż dziw, z moim wolnym Internetem... 🤣

Koka - nie, zielonej nie trafiłam XP
Czemu mnie takie dobroci nie spotkały 🙁
konirka to wex mi jeszcze powiedz jaki ty masz nick bo nie moge sie doszukać 😉 szczęściaro ty 😀
Cooo jak to, gdzie były? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się