Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Masakra..... rozstawiony czworobok plus przeszkody wzdłuż powodują, że wielka hala robi sie super zatłoczona już przy kilku koniach. Kurka no, mają druga halę całą dla siebie, bo nikt tam praktycznie nie jeździ. Żeby nie było tej drugiej hali, no to jeszcze, ale jest. Cała prawie cały czas wolna hala, na której sporadycznie ktoś wystawi ze dwa stojaki. Wrrrr...

Ktoś, jutro mnie nie ma, ale w czwartek idziemy się zabawić.  😁
Moon   #kulistyzajebisty
04 stycznia 2015 21:08
Tym bardziej, że na rozprężalni mają tak bardzo ceniony i niezbędny spokój i ciszę!
Moon, haha dobre 🙂
Ano właśnie. Zero muzyki, otwierających się drzwi, ludzi "o zgrozo poruszających się czasami po trybunie", "o zgrozo szybko i głośno galopujących koni"  itd. maja te swoje sterylne warunki.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 stycznia 2015 21:12
i nie ma galopujących po trybunach dzieci 😁

jedyną rzeczą która tak na prawdę wkurza mnie na Hipo, jest brak miejsca, gdzie w kulturalnych warunkach, można wylonżować konia 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2015 21:04
Ogłoszenia parafialne:

1. zawody mają się odbyć - info od małoletniego, ale raczej dobrze poinformowanego pingwina 😉

2. W weekend od piątku do niedzieli do 18 odbywają się konsultacje z Birgitt van der Eijken.

3. czworobok będzie rozstawiony od czwartku do wtorku do 15 włącznie, środa i czwartek normalnie są drągi, a potem od następnego piątku są zawody i wracają drągi na hale.
Jak Anai była w biurze to też powiedzieli że zawody mają być "bo nikt nie powiedział inaczej". Byłoby miło gdyby dali propozycje, bo chciałabym wiedzieć jakich czworoboków trza się naumieć 😉 Podziwiam drechów, to wszystko takie do siebie podobne, raz volta jest raz nie, raz tylko łopatka, raz te trwawers, raz w lewo raz w prawo :P toć ja nie wiem jak to zapamiętać :P
Nie ten wątek

Propozycje na HZRA

Chyba, że jest ktoś,  kto wyjaśnił by mi o co chodzi z rundami na tych zawodach.
:kwiatek:
qaz, patrząc na wyniki z poprzednich zawodów Runda to są 2 czworoboki tej samej klasy, tj jeden przejechany z sobotę drugi niedzielę.
Czyli np: L2 i L3
N6 i N7
P1 i P4

Ale mogę się mylić 😉
qaz, patrząc na wyniki z poprzednich zawodów Runda to są 2 czworoboki tej samej klasy, tj jeden przejechany z sobotę drugi niedzielę.
Czyli np: L2 i L3
N6 i N7
P1 i P4

Ale mogę się mylić 😉

Tak też myślałam  :kwiatek: dzięki
W Sopocie na skokówki 200 koni i zgłoszenia juz wczoraj były zamknięte. Zawody dopiero 24-25 stycznia. Heh
Klami, a sie ze mnie śmiali jak zapisywałam sie chyba 2,3 dni po otwarciu panelu zgłoszeniowego :P
xxagaxx, ja tam się zapisałam chyba jeszcze tego samego dnia sądząc po numerku zgłoszenia.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 stycznia 2015 19:30
ciekawe kto tym razem będzie miał nr ponad limit przyjętych 😉 😁


ja tym razem nie nr 1 tylko 39 😉
Ja jak się zgłaszałam miałam 21 😀😀😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 stycznia 2015 17:19
231 koni?? WOW

Ja natomiast teraz czekam na rozpiskę godzinową na jutrzejsze zawody ujeżdżeniowe a tu nic ;/ Ja rozumiem że ze skokami układanie list może dłużej trwać, ale ujeżdżenie?
Jakby ktos jeszcze szukał, listy na ujeżdżeniówki co jutro startują: http://www.hipodrom.sopot.pl/pl/imprezy/zawody/zr-a


Ktoś, mam nadzieję, że nie będzie az tak źle. Osobiście czekam na rozpiskę godzinową, jak miałabym startowac w nocy, to sobie odpuszczę.
Mogę troszeczkę ponarzekać? :/
Mam nadzieję, że jutro coś wywalczę... Najpierw zapisali mi dziewczyny do regionalnych Lek zamiast towarzyskich...
A teraz jak opublikowano listy okazało się, że inaczej niż w propozycjach zrobili niby tylko L-2 towarzyską i regionalną... Mam nadzieje, ze sie kropnęli i przez przypadek zdublowali klasę L-3 a wsyztskich towarzysko jadących i "regionalnie" połączyli w jedno...
Masakracja... 🙁
BlueHorse, w razie co, weź wydruk propozycji i walcz. Powodzenia!
Patrze tak na te listy i wydaje mi się, że mimo wszystko pomylili się w opisach konkursów i druga lista to L-3 i po prostu połączyli razem tych co jadą regiony i tych co jadą towarzyskie...
Mam taka nadzieję...
Mi też się tak wydaje. 🙂
Wyniki online, ale chyba coś utknęły w pewnym momencie.
https://zawodykonne.com/zawody/hipodromsopot/28
o jezusie.. odbiło mi naprawdę, już się skokówek doczekać nie mogę, boli mnie każda część ciała po dwóch czworobokach :P
Mam nadzieję ze się dzisiaj pojawi rozpiska godzinowa na jutro o w miarę logicznej godzinie.
Nawet jak nie są online kocham fakt istnienia takich wyników 😉
Dzięki Klami  :kwiatek:
xxagaxx na jakim koniu jechałaś? 😉
Fokusowa, haha na tym co mam 😉 My się z Siwym na chwilę przerobiliśmy na chińską podróbkę dresiarzy 😉 Jak dojechałam do płotków w pierwszym czworoboku Siwson chciał skakać. Ale już za tydzień wracamy do normy i jedziemy standardowo skokówki.
xxagaxx ahh to nie widziałam Waszego przejazdu akurat, ale we wcześniejszej klasie kobyła też chyba skoczek bo wyskoczyła z czworoboku 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się