Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Dzis,najpozniej jutro zrobie odpowiednie zdjecia i podeśle 😉
wątek zamknięty
Caball burgund w końcu na koniu 😀 + owijki jump tec

I kantar z decathlonu 😉

wątek zamknięty
Dziewczyny burgundowy niciak w kropki czy burgundowy cotton ? Bo kurde nie wiem, nie mogę się zdecydować  😵
wątek zamknięty
Libeerte pięknie! Czy kolor owijek w realu jest taki, jak na zdjęciach? Szukam owijek, ktore będą mi pasowały do Euro-Star Plum a te wyglądają podobnie.'
Wabankowa moim zdaniem Niciak 😉 jest piękny i wesoły za razem 😀
wątek zamknięty
Libella, dzięki :kwiatek: ciężko je dobrze złapać na zdjęciu, jak wrócę do domu to wyślę Ci lepsze zdjęcie 🙂

wabankowa, nici 😀
wątek zamknięty
Obydwa niciaki tylko nie wiem czy pad w kropki czy zwykły cotton 🙁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2015 15:43
w kropki  😉
wątek zamknięty
Szukam owijek, ktore będą mi pasowały do Euro-Star Plum a te wyglądają podobnie.

czy to nie będą te?
wątek zamknięty
Weeerka, wszystko super, oprocz padziku z chocochip/pink  😍

wpadam z łezką capri i dralonikiem z najnowszego cs  💘
wątek zamknięty
lalasatan  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 lutego 2015 17:25
Wabankowa, kropki zdecydowanie, są przeurocze 🙂

lalasatan, bosko!
wątek zamknięty
No dobra to zamawiam kropki  😀

lalasatan wow, naprawdę super !  💘
wątek zamknięty
Czy mógłby mi ktoś zmierzyć z każdej strony czapraki eskadron rozmiar pony DL?  :kwiatek:
wątek zamknięty
[quote author=Libella link=topic=96724.msg2286579#msg2286579 date=1423320562]
Szukam owijek, ktore będą mi pasowały do Euro-Star Plum a te wyglądają podobnie.

czy to nie będą te?
[/quote]
Chyba tak, dzięki!
Już nawet dostałam cynk, gdzie są do dostania 🙂

Lalasatan przepięknie w tym komplecie!
wątek zamknięty
lalasatan, przytył trochę, co? 🙂

Popłynęłam właśnie w Caballu. Wszystko przez zdjęcia nowego modelu derki na facebooku. 🤬 Planowałam derkę i owijki plus doszycie pojedynczej owijki do kompletu, który nadgryzł mi koń. Tylko że... planowałam derkę Standard. 🙄 Niepotrzebnie "ubrałam" konia w psie w tego chabrowego Adamanta... Cóż, nie mogę mieć Brillanta Blue, to będę miała tą kolorystykę w innej postaci... 😉
wątek zamknięty
Met   moje spore
07 lutego 2015 19:23
Burza, zdjęliśmy nachrapnik, próbujemy dopasować ogłowie... We wtorek jeździmy w ujeżdżeniówce dla odmiany. Ciekawe, co z tego wszystkiego wyniknie 🏇

zoriczkowa, wintec :kwiatek: ruda cudna! znam podobny typ 😁

tulipan, kibicujemy! zbiorowo na 17 ogonów!

Orzeszkowa, wstyd się przyznać 😡 ale dziś mieliśmy pierwszą jazdę pod okiem (kolejna we wtorek) i normalnie się zaczynam nakręcać w zupełnie inny sposób! Nie planujesz wizyty w Niepołomicach?

Cobrinha, podziwiam za samozaparcie 👍

faith, cuuudne - zimowe foteczki!

Precelek, plany są, a naziemna pomoc mówi, że potencjał też! Kolorowy charakterem mocno Twojego karego przypomina 😍

darolga, ale przemiana!

Strzyga, też zaliczyłam poniesienie stępem - ależ był ubaw na hali 😉 my zamiast wolty zaliczyliśmy... takie jajo-coś...

Dzisiaj zaliczyłyśmy jazdę obie, ja i moja młoda. Jutro oko będzie spoczywało jedynie nad młodą. Za to planujemy zabrać aparat
wątek zamknięty
Met, ha, będzie dressur 😀 nachrapnik założ tylko lepszy 😀
wątek zamknięty
Met, no jak kolejne jazdy to może zasypiesz nas zdjęciami - w końcu te lata zaległości trzeba nadrobić :P
wątek zamknięty
lalasatan, ależ pięknie!
wątek zamknięty
To teraz zadam trudne pytanie, czy któraś już próbowała dopasować burgundowe/bordowe owijki do niciaka ? Bo te w kropki, mimo tego iż są słodkie nie za bardzo mi odpowiadają a owijki chcę mieć do tego czapraka.
Ma któraś pomysł co by mogło pasować ?
Livia Ty masz ten pad, nie spotkałaś gdzieś owijek co by w miarę pasowały ?  👀
wątek zamknięty
wabankowa, na moje te burgundowe jumptec są bardzo zbliżone do niciaka.
wątek zamknięty
To ja pokażę Hrabi w nowej kiecce 😉 Wybaczcie za jakość zdjęć, ale nie miałam przy sobie aparatu.


wątek zamknięty
Manti jaka zazdrosna 😀
wątek zamknięty
No dziadówa od razu przybiegła i zaczęła wąchać nowy ciuszek zdziwiona, że to nie dla niej 😁. A potem gdy Hrabi pracowała na lonżowniku, na bezczela ustawiła się pod płotkiem i za każdym razem gdy szara przebiegała obok, próbowała ją dziabnąć 😉.
wątek zamknięty
Hrabi slicznie! Super kolor Xymena🙂  a tej mojej zazdrosnej malpce trzeba bylo powiedziec ze petrol jedzie a drugi eskadron w przyszlym tyg!:P Sobie z nia pogadam w poniedzialek😉
wątek zamknięty
Jakieś niuuusiki z eskadrona? wiem, że sklepy już znają całą kolorystykę  🙁 ciekawe jaki niciak w tym roku...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lutego 2015 09:41
kitty część Eskadrona była wstawiona tutaj  😉 No chyba, że chodzi Ci o resztę
wątek zamknięty
kitty, ale niciak to na zimę wyjdzie dopiero  😉
wątek zamknięty
xymena, kurczę, jaka świetna dera, dobrze widzę, że to yorkowa? Super wygląda na Hrabi 🙂
wątek zamknięty
Libeerte caball ma świetną ofertę, bogatą kolorystykę. Za mną krąży imperial, najlepiej w kolorze lilia - piękny na zawody ... 🙄
lalasatan Wasze szmatki świetne i zawsze fajnie wyglądają na koniu 😉
xymena śliczna derka! Z wyglądu niczym nie odbiega od droższych firm, a jak z jakością?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.