Promocje i wyprzedaże - centrum informacji


Decathlonowa 145 ma rowno 150cm po grzbiecie, ale pasuje na konie noszace typowe 145


Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem kaptura FS do tej derki - jest ogromny po prostu. I dedykowany raczej dla koni o rozmiarach derki 165 ....
Tak też mi się wydawało że ogromny..
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 lutego 2015 15:47
Czy ktoś ma rabaty do Horse-trade (większy niż 6%) i Yard Equites?  😡 😵 :kwiatek:


👀

Ew. do horse.shop.pl?  😁
desire- jaki rozmiar 🙂? Jestem na etapie szukania takiej derki  dla swojego ogóra , więc przy okazji może i tobie znajde 🙂.
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
21 lutego 2015 19:46
Widział ktoś może popręg 75cm neoprenowy lub skórzany z gumami z jednej strony w promocji?
Czy rzuciła się komuś kamizelka, raczej nie za cienka w promocji? Najchętniej z paskiem...
desire   Druhu nieoceniony...
22 lutego 2015 10:41
figaro2046, 145 :kwiatek:
[s]Widział ktoś może jakieś fajne nie za drogie ochraniaczki na promocji(lub nie) szczególnie rozmiar COB? Ewentualnie proszę o jakiś sklep z darmową przesyłką ogólną lub powyżej 150 zł(tak jak na koniku lub podobnie) 🙁[/s]

Nieaktualne.
Widział ktoś jakiś fajny kask w dobrej cenie 🙂
Hej, ma ktoś jakieś kody zniżkowe do gnl?

A no i szukam hippiki butów i sztybletów w dobrej cenie, ktoś coś? 🙂
Drogie Panie, czy ktoś poza equishopem robi -40% na eskadrona?
Saganek, wprawdzie bez pasków ale Grene ma na wyprzedaży kamizelki VILLA HORSE po 49,99.

Wyłapałam jeszcze w fajnych cenach:
- derki przeciwdeszczowe z podwyższonym kołnierzem  TITAN do 140zł
- półderki treningowe na polarze full po 69,99zł (tylko pytanie co to full)

I derki przeciwowadowe z pasami za podejrzanie niską cenę 49,99  👀
McBetka to jest stara wyprzedaż, trwa od bodajże sierpnia 😉 zamawiaj śmiało, sklep sprawdzony 🙂
[s]Ma ktoś kod rabatowy do konika?[/s]  🙂
Już nie trzeba :p
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 lutego 2015 19:22
Czy rzuciła się komuś kamizelka, raczej nie za cienka w promocji? Najchętniej z paskiem...


klik, klik
asds   Life goes on...
23 lutego 2015 20:07
W Febro jeszcze kilka fajnych rzeczy dla konia i jeźdźca z zimowej wyprzedaży 🙂.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 lutego 2015 20:31
Ogłowie munsztukowe w promocji w [url=http://sklepagar.pl/promocje-all/2002-oglowie-munsztukowe-busse-comfort.html#/kolor-czarny_crystalchain_10_14_dni/rozmiar_glowy-full]Agarze[/url]
http://karol434.wix.com/konskitargwesola hmm co sądzicie? uważam że będzie można coś upolować fajnego
http://karol434.wix.com/konskitargwesola hmm co sądzicie? uważam że będzie można coś upolować fajnego


Ja na pewno będę. Mam trochę sprzętu na zbyciu. 🙂
kujka   new better life mode: on
25 lutego 2015 12:52
w ktorym amerykanskim sklepie internetowym dorwe najtaniej prof choice? wysylka nie wazna, bo za nia nie zaplace 😉 chodzi mi o same ceny produktow.
natknę się gdzieś jeszcze na cottona navy z cs 2014?? koniecznie VS  😀
Alexiss, na Koniku 🙂
w ktorym amerykanskim sklepie internetowym dorwe najtaniej prof choice? wysylka nie wazna, bo za nia nie zaplace 😉 chodzi mi o same ceny produktow.


Z tego co pamiętam najtaniej jednak było na ebay-u.
DJka mi chodzi o promocje :P bo tam są w regularnej cenie 125 zł, chyba ze posiada ktoś kod rabatowy?
alexiss, sprawdź amigo i cavalloshop 😉
Ma ktoś może kod rabatowy do konika?  👀
Chciałabym kupić Likit Holder konikowi, albo może ktoś wie gdzie dostane w dobrej cenie?
Z góry Dziękuję!  😀
Chce pilnie i szybko zamówić (czekać pewnie będę długo na ściągnięcie...) patent FreeJump Collar Nylon.
Znalazłam go w sklepie Just Riding oraz Arcus.
Ma ktoś tam jakieś zniżki?
Albo może sprzedaje ktoś używany lub wie o jakiejś tańszej propozycji w innym sklepie o której ja nie wiem? 😉
Patentu potrzebuje bardzo (na moje problemy z ręka na wrażliwej kobyle jest niemalże niezbędny!) bo pożyczam od koleżanki a nie lubię korzystać z czegoś nie Swojego...
Moge pozyczyc Ci moj 🙂 naprawde zaden problem.
Nie chcę pożyczać 😉 Mam w stajni dwa do pożyczania 🙂 Chcę WŁASNY bo widzę współpracę z tym pantentem na dłuższy czas i nie tylko na jednym koniu gdyż moja ręką naprawdę szaleje jak zaczynają się problemy techniczne na wskoku nie wspominając... 🙂
Ale chcę kupić w dobrym stanie albo nowy. Ale już coś używanego przyuważyłam zobaczymy może wyjdzie 😉

Dzięki za propozycje Crazy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się