Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

xxagaxx, tak, o tej 🙂 Bardzo ładna ta twoja! Dobrze się trzyma?
profit co  to za sklep możecie podesłać linka  :kwiatek:

jak by ktoś jeszcze chciała rabat do pro line c575E8BFEA
Dzionka, była robiona na Eda, i na nim leżała super. Siwson trochę węższy i w ogóle dość dziwnej budowy i na nim tak se leżała. No ale ja miałam robioną specjalnie na wielkokonia, więc nie powinnam sie dziwić 😉
ktoś wspominała o rabacie na pasze do tego sklepu na jakiej zasadzie ?🙂
parę postów wyżej są podane kody rabatowe. Litości  🙄
trzeba też nie pisać głupot że jest rabat na paszę bo go nie obowiązuje. Litości  😎
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
14 lutego 2015 16:01
W Słupskim Decathlonie są bryczesy dziecięce przecenione z 59zł na 19,99, różowe, fioleowe i jasne-brązowe 🙂 nie wiem czy we wszystkich są, bo na stronie juz ich nie ma. na 14 lat- wypadają jak xs/s 🙂
W pasi koniku jest -20% na ochraniacze, owijki i kaloszki  🙂
trzeba też nie pisać głupot że jest rabat na paszę bo go nie obowiązuje. Litości  😎

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lutego 2015 22:35
vanisek, zakupiłam w gdańskim. S myślę spokojnie. Do roboty już drugą parę mam, bo są bawełniane i można w nich cały dzień chodzić.
byłam wczoraj w decathlonie Piaseczno już nic nie ma na wyprzedaży są tylko czapraki shetty po 40zł i jakieś dwa full czapraki vs po 50-60zł 🙂
ja się załapałam na bawełniane bryczeski z deca :P  za 19 zł to nie miałam się na czym zastanawiam i wziełam dwie pary. Szału nie ma , jak leginsy z "lejem" kolanowym ale na lato jak znalazł 🙂
horse_art co do próbek over horse, to ja mam dwie rozgrzewające, i nie wiem jak tam z końmi, ale na moje stawy działają bardzo dobrze  🤣
rabat 5% w pro linen E2A8BBD857
alexiss są tylko w stacjonarnych? w którym byłaś?  🙂
Znalazłam w promocji ogłowia firmy Start. co on ich sądzicie jak jakościowo??
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
15 lutego 2015 22:37
Widział ktoś może jakąś promocje na czapsy/sztylpy? 🙂
alexiss są tylko w stacjonarnych? w którym byłaś?  🙂


na Szczęśliwej 🙂 było jeszcze pare sztuk na 14 lat ale spokojnie na s wypada
Ma ktoś kod rabatowy do konika?
vanisek, w deca były na stronie . Może jeszcze są.
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2015 07:50
alexiss, ja te bryczki bawełniane z Deca mocno polecam - ich jedyną wadą jest płowienie, ale jakościowo fajne i są naprawdę super na lato 🙂 Też zawsze biorę 14 lat 😁
alexiss, ja te bryczki bawełniane z Deca mocno polecam - ich jedyną wadą jest płowienie, ale jakościowo fajne i są naprawdę super na lato 🙂 Też zawsze biorę 14 lat 😁


Tak jest! Pełny lej w upalne letnie dni nie jest niczym przyjemnym :p
Nawet jesli wypłowieja po jednym sezonie to za 20 zł było warto 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 lutego 2015 09:23
Ja też je bardzo lubię, takie właśnie fajne "dresy" końskie na lato 😉
a ktoś posiada kod rabataowy do sklepu koniarz.eu??? :kwiatek:
w Pegazie na Woli (Poznań) -40% na kurtki kamizelki bluzy t-shirty bryczesy Pikeur (model Lugana) oraz czapki i szale (osobiście jestem obrażona za te bryczesy, co jest z tum pikeurem ze sie w niego zmieścic nie da? Normalnie noszę 40,a tutaj w 42 się nie wcisnęłam, a takie śliczne ;((
Ja się ostatnio mocno zdziwiłam jak nie weszłam w Lugany 38  😵
Equishop wyprzedaje NG -20%  😉

edit: na cs -40  😀
Do 18.02- dzisiaj... (dopiero na to wpadlam :mad🙂 darmowa wysyłka od  Hooks- może ktoś zainteresowany jeszcze zdąży...  😜

(Sprawdziłam - działa)
tylko dziś i jutro w HORSETOWN -20% na wszystkie produkty horze
kod: horze
www.horsetown.pl

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się