Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
28 lutego 2015 14:28
milusia, zdecydowanie Caball albo Jarpol w takiej kolorystyce jak ten Szokmol 🙂
wątek zamknięty
a widzieliście na fb malutką zajawkę kolekcji wiosennej Jarpola? Mój portfel planuje chyba ode mnie uciec, bo coś czuję że będzie bankructwo :P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 lutego 2015 14:44
xxagaxx, widziałam! I już się zastanawiam, co to będzie, bo herb wygląda fantastycznie 🙂
wątek zamknięty
dziewczyny, przepraszam namieszałam.
Właśnie dostałam robocze szkice, że jednak coś nowego pojawi się zimą w euro starze (nową-przyszłą kolekcję zimową oglądałam w pt i nie było nic nowego)
będzie 6 nowych maxów, 5 stripe-inów 🙂  😅
wątek zamknięty
nosz cholercia, jednak portfel ucierpi :c  😅
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 lutego 2015 15:25
Ale super 😀
wątek zamknięty
nowy piękny Eskadron, nowy Jarpol, nowe Maxy.. no to pozamiatane 😵.
wątek zamknięty
milusia- wrzuć zdjęcia tego Hkma co masz. Ją bardzo lubię ich czapraki i nie mają nic wspólnego ze scierkami, prawda? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 lutego 2015 17:07
Zaczynam się naprawdę cieszyć, że w weście nie ma takich kolekcji co pół roku 😂
wątek zamknięty
Też widziałam zajawkę nowego Jarpola! I jestem baaardzo ciekawa, co będzie dalej 🙂
A tymczasem Suchoklates w Red (wiosna/lato 2013)

wątek zamknięty
Harja- kolorek bardzo bardzo dla Was: )
wątek zamknięty
Dziewczyny, ma któraś z was porównanie capri do petrola z 2010 roku? Bo nie wiem czy jest sens brać capri.
wątek zamknięty
szachowa, poszukaj może w KRM 2014, bo pamiętam, że ktoś wrzucał 🙂

harja, ale on duuuży *.* piękny kolor dla was 🙂

edit
zapomniałam, logo nowej galerii jest super!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 marca 2015 07:55
harja, pięknie mu w tej czerwieni 🙂 Chyba tylko Lind na nim nie bardzo wyglądał, cała reszta jak milion dolców 😉
wątek zamknięty
palemka, dzięki, długo na niego polowałam!
Libeerte, dziękuję :kwiatek: wcale nie taki wielki 😉
Livia, :kwiatek: to był Blassgrun 😀
wątek zamknięty
harja jak zwykle cudownie, aczkolwiek myśle, że w dużej mierze to zasługa modela  😍
wątek zamknięty
Czy ktoś mógłby mi podać wymiary Caballa wszechstronnego, chodzi o pad Classic?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Szerokość po grzbiecie 58 cm, bok  w najdłuższym miejscu (na "bule"😉 70 cm, wysokość 51 cm na środku.
wątek zamknięty
budyń dziękuję bardzo  :kwiatek:
wątek zamknięty
TheWunia, bardzo dziękuję w jego imieniu za miłe słowa 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 marca 2015 15:40
harja, faktycznie, Blassgrun 🙂

Udało mi się dzisiaj złapać trochę słońca 😀

Polopad Nici Dots Anthrazit:




I z derką Dots z kolekcji:

wątek zamknięty
harja super mu w czerwieni, każda szmatka na nim świetna! On jest przeeeeboski! 😍 a w blassgrunie Was nie widziałam, więc dla mnie ZAWSZE wygląda przepięknie! ... no to się nasłodziłam 😁 pamiętaj - jak Suchy zaginie to znaczy, że jest w Kołobrzegu! 😁
Livia rety jakie to nici słodziutkie! Derka wygrywa wszystko, widziałam na żywo - obłęd! 😍
wątek zamknięty
Livia, piękny komplet, idealny na karego 😍 Chociaż on chyba nie jest zachwycony 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 marca 2015 15:53
srokate, dziękuję 🙂 Nie byłam początkowo do kropek przekonana, ale zostałam kupiona 😁

kortina, dziękuję 🙂 On akurat drzemał w słońcu, i wcale nie chciał przestać 😁
wątek zamknięty
Livia kroooopy  😍

Tak swoją drogą, ciekawe kiedy ujawnią rąbka tajemnicy niciaków?
wątek zamknięty
re-votowicze ratujcie, bo nie mogę spać 😲 szukam czapraka (CHYBA) eskadrona szarego a'la jeans, pasującego do stylu tej derki
Kiedyś miałam go w ręku i teraz nie mogę go znaleźć  😕
wątek zamknięty
Livia, świetne kropy! Ze zdjęcia na zdjęcie co raz bardziej mi się jednak widzą 😉
srokate, dzięki, będę pamiętać 😁
moneczka, może grey melange?
KLIK
edit.zmiana na link
wątek zamknięty
moneczka http://konik.com.pl/potnik-czaprak-eskadron-cotton-next-zima-2014-grey-melange
myślę, że tego szukasz, tylko lamówka inna
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 marca 2015 16:23
kitty, dziękuję! Nowe Niciaki pewnie pokażą gdzieś w listopadzie dopiero...

moneczka, chodzi o ten na 99%: http://konik.com.pl/eskadron-cotton-greymelange 🙂

harja, dziękuję! Kubie w kropkach byłoby super, szczególnie w bordowych 🙂 (Swoją drogą, ile się nałaziłam dzisiaj za miejscem na foty, albo mega błoto, albo słońce nie tak pada, albo kiepskie tło, a jeszcze wcześniej kombinowałam, jak zrobić fotkę czapraka bez targania siodła do stajni, bo w stajni mam teraz tylko westówkę :wysmiewa🙂.



wątek zamknięty
Livia, haha, teraz każdy się będzie głowił, jak ulepszyć swoje zdjęcia, żeby pasowały do galerii 😁
my w kropki nie pójdziemy jednak, ale kto wie, czy by nie podpasowało 😉 Pewnie wyglądałby jak kucyk, masz szczęście, ze Sanderowi to nie grozi 😀
Widzę, że niby tutaj west, a do klasycznych szmatek ciągnie 😁
moneczka, o właśnie, tak jak pisze Livia - moze też chodzić o cottona 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.