Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

xymena, teraz jest o wiele lepiej! 😀
wątek zamknięty
xymena - świetne logo! 😀 Mega eleganckie
wątek zamknięty
Dziękuję :kwiatek: Prosze jednak duże brawa kierować także do darioroxi, bo to ona wymyśliła ten kapitalny pomysł z głową konia w cylindrze i dopracowała go na potrzeby loga 😅, więc to wspólna praca wielu rąk 🙂
wątek zamknięty
Bardzo sympatyczne logo  🙂! Podziwiam Was za chęci, bo prowadzenie takiej strony wymaga dużo pracy.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 lutego 2015 17:32
xymena, ja na takim malym logo widze Jrendy a nie Trendy.
wątek zamknięty
xymena, super to logo!! bardzo mi się podoba🙂 a macie już jakieś info kiedy rusza strona? :kwiatek:
wątek zamknięty
xymena, logo świetne 🙂 aż muszę się wziąć za porobienie szmatofotek.
wątek zamknięty
xymena, superowe  🙂
Ale tak jak pisze kujka, ja bym poprawiła daszek od "T", bo go po prostu nie widać.
wątek zamknięty
Jeszcze jest mała szansa, że stara galeria szmato będzie reanimowana. Także cierpliwości 😉
wątek zamknięty
harja, świetna wiadomość... osobiście mam sentyment do starej i chciałabym żeby została 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2015 19:46
Na ten moment udało nam się nawiązać jakiś kontakt z quantą 🙂 Będziemy robić "sprzątanie" dotychczasowej galerii szmatoholików, i pilnować jakości wrzucanych do niej zdjęć. A jeśli by coś nie wypaliło, to mamy dobre podstawy już zrobione i możemy w razie czego działać z osobną stroną 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lutego 2015 20:48
A ja z innej beczki, Euro-Star wraca z padami Stripe-In i Max. 🙂
wątek zamknięty
Super wiadomość  😀 Mam nadzieję, że będą chociaż zbliżone jakością do starych 😉
wątek zamknięty
emptyline, od tej kolekcji  czy  dopiero  zimowej?
wątek zamknięty
ooo, trzymam kciuki, żeby wypuścili coś super - dawno marzę o maxie albo striple in, a te szmatki z ich ostatnich kolekcji ani trochę mi nie podchodziły  😅
wątek zamknięty
emptyline masz jakieś foty?  👀
wątek zamknięty
A ja z innej beczki, Euro-Star wraca z padami Stripe-In i Max. 🙂


Super wiadomość, no może nie dla portfela. A coś wiadomo od kiedy?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lutego 2015 22:49
Od zimowej. Fot nie mam.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 lutego 2015 23:54
emptyline, ło matko jak cudnie!!  💃
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2015 07:50
emptyline, oo, będą wreszcie fest porządne pady z powrotem 🙂 Po wycofaniu tych i impulsów wszystko to takie szmateczki były 😉
wątek zamknięty
dziewczyny, nie będzie żadnych nowych maxów czy stripe-inów.
Tylko to, co cały czas dostępne jest na magazynach euro stara (ze starych kolekcji), w nowej zimowej kolekcji na 100% w ogóle nie ma stripe-inów czy maxów.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 lutego 2015 16:17
no właśnie empty,  skąd takie informacje?  👀
wątek zamknięty
zamawiając nową kolekcję przewinęły sie maxy i stripe iny (do tej pory nie były zamawiane przy nowych kolekcjach - w sensie, że nie zwracano na nie uwagi, że one cały czas są). Niestety i to bardzo niestety nie ma tam nic nowego, ot kilka cudeniek ze strarych kolekcji, które są cały czas dostępne w magazynie Euro Star (jedynie co to chyba szary max rzucił mi sie w oczy i nie jestem pewna czy on nie wszedł niedawno do standardów, reszta stara..)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2015 19:30
minerwa, ee, to kiszka... ale lepiej że sprostowałaś teraz niż żebyśmy się ponapalały 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 lutego 2015 09:07
Proszę o pomoc. Szukam dla mojego rudzielca granatowego czapraka pod skokówkę(sprzęt brązowy)
przypominam rudzika(teraz jest częściowo ogolony)


wpadły mi w oko te czapraki

fotka z gnl


fotka ze sklepu końskiświat.pl

A może jeszcze jakieś pomysły ?
Rajtrok będę miała granatowy z brązowymi dodatkami(kołnierzyk)

wątek zamknięty
milusia, może któryś z tych eskadronów? Mi się bardzo podoba ten fikuśny po prawej pod cottonami. Odcienie świetne.
Albo caball glamour?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 lutego 2015 09:49
budyń-chyba stanie na caballu, bo eskadronowa jakość i cena nie idą w parze  🙄 Co do czapraka HKM z pierwszej fotki, to mam taki ujeżdżeniowy i polecam z całego serca, są świetnej jakości i na żywo na koniu wyglądają na prawdę fajnie. Pod spodem ma siatkę, koń się nie poci, czaprak szybko schnie i sierść się nie wczepia. Super czaprak na codzienne treningi.
wątek zamknięty
milusia ten Schockemohle jest śliczny i dla rudzielca bomba, ale jakościowo chyba nie powalają. Szkoda...
wątek zamknięty
milusia, te HKM to okropne ściery... brzydkie jak noc na dodarek 😉
Zdecydowanie brałabym Caball.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 lutego 2015 12:28
Burza-Haha widać wszystko rzecz gustu bo mi się ten hkm podoba i na pewno daleko mu do jakości scierki  😉 Ale stanęło na caballu i myślę, że to najlepszy wybor.
Sivens-no właśnie tak się obawiam o jakość tego czapraka...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.