Stajnie: kujawsko-pomorskie

Orientuje się ktoś czy w naszym regionie jest trener(stajnia), który uczy metodą RWYM.?


Stajnia Janowo Młyn - Danuta Gwizdała
POOLEECAAAAM.  🏇
Wie ktoś coś o zawodach w skokach przez przeszkody? Nie ważne czy oficjalne czy podwórkowe. Coś ma być w Jarużynie chociaż nie wiem do końca czy to jest kujawsko-pomorskim.  😂
Dramuta12, Jarużyn jest koło Bydgoszczy 😉 18.04 są ZT w Kaszczorku (Toruń) klik
Dramuta12, na stronie KPZJ jest aktualny kalendarz - całkiem spory wybór w tym roku 🙂
I do tego będzie na pewno sporo towarzyskich 😅 Muszę się w końcu porejestrować, nie mogę się doczekać tego sezonu 😀
Czy istnieje szansa na znalezienie w Bydgoszczy jakieś fajniej stajni, w której można by było jeździć WKKW?  👀
Frania, nie znam ośrodka w kuj-pom, gdzie jest cross 🤔 Z tego co wiem, to najbliżej w Kwidzynie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 marca 2015 20:15
W Bydgoszczy nie znam. Kolo Torunia, w Sasiecznie jest stajnia gdzie trenuja WKKW synowie wlasicicieli.
Wybiera się ktoś w sobotę do stajni dąb na zawody? 👀
Uuuu, źle to wygląda 🙁
Planuję w październiku przenieść się do Bydgoszczy ze względu na studia i mam nadzieję, że da się to jakoś sensownie zorganizować... 🙄
Dramuta12, ja dopiero do Kaszczorka 18.04, będziesz? 🙂
Libeerte, wtedy akurat jedziemy z młodymi na czempionat do Jarużyna 😉. Ale fajnie by było gdzieś się spotkać, masz zaplanowane coś jeszcze na kwiecień? 🙂
Dramuta12, na kwiecień to chyba niee, ale ten sezon chcę spędzić dosyć aktywnie 😉 No i na pewno u nas (Chełmno) będzie kilka 🙂
Frania, noo, ciężko, jedynie Sąsieczno może mieć jakąś namiastkę crossowych przeszkód, ale to z Bydgoszczy będziesz miała bardzo daleko z dojazdami więc na studiach obawiam się że nie wyrobisz się czasowo. Pozostają ci stajnie pod Bydgoszczą albo między Bydgoszczą a Toruniem żeby wstawić konia a na crossówki będziesz musiała raz na jakiś czas dojechać, np do Rakowca k.Kwidzyna.
poszukuję namiary na jakiegoś sensownego kowala z okolic Torunia lub Grudziądza, sprawa dość pilna ktoś coś wie  👀
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
26 marca 2015 13:49
Sławek Leśniak z Inowrocławia
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 marca 2015 15:25
Michał Kotkiewicz, jest w bazie
Czy istnieje szansa na znalezienie w Bydgoszczy jakieś fajniej stajni, w której można by było jeździć WKKW?  👀


Na pewno nie. Stajnie ,w których uprawia się WKKW, to tak jak napisano powyżej w Sąsiecznie koło Torunia, i u mnie, koło Ciechocinka
smartini, o kurcze! Będę na pewno 😀

Malina_M, mogę Ci podać numer na priv na najlepszego (jak dla mnie) kowala w Toruniu. 😉 Jeśli chcesz coś więcej wiedziec to pisz, bo juz ten temat przerabiałam 🙂
Jeździł ktoś pod okiem Pani Ojczenasz? Jakie opinie?
martinaa, ja bylam raz na treningu tam 🙂 odczucia pozytywne, ale wtedy nawet nie skakalam jeszcze. Mysle, ze jesli masz możliwość, to warto spróbować
dzięki dzięki za info o kowalach, a o jakiej bazie mówicie?
Malina_M, chyba chodzi o wątek (przyklejony w dziale konie) "wazne telefony"
Jakie w Jarużynie stawiają parkury pod względem trudności (miniLL i LL)? Myślę czy by się z młodą nie wybrać na jej drugie zawody właśnie do Jarużyna. 🙂 Będzie ktoś tam 19.04?
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2015 18:18
Dramuta12, mi się może przytrafić towarzysko tam wpaść.
Trudno nie jest 😉
Na LL to chyba nawet nie ma zabudowy pod przeszkodami (w sensie mury, rowy itp.)
Post pod postem, ale to dla mnie i może dla kogoś ważne.

Jeśli macie/słyszelicie o tym, że ktoś ma źrebaka, którego matka zmarła i chcielibyście, aby ten źrebak wychował się z klaczą, to proszę o kontakt. Mamy klacz, której źrebak niestety umarł, może uda nam się chociaż komuś pomóc.
Współczuję... U nas w stajni urodziła się we wtorek śliczna, zdrowa wielkopolanka 🙂 Mamusia też, tfu tfu, póki co w porządku...
Daihla Sławek przeprowadził sie do bydgoszczy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się