Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Chcę zrbić większe zakupy w pasi-koniku, dysponuje ktoś jakaś zniżka? 🙂
Ja mam 7% ale musiałabys robic zakupy przez moje konto na Pasi 😉
Averis   Czarny charakter
18 marca 2015 16:16
Dworcika, czad!🙂
Dworcika a ja mam tez pytanie, bo nabylabym w zel w promocji u was chetnie, ale widze ze acavallo macie front-riser i back-riser, a middle-risera niet? 🙁
Dziewczyny, robicie okropny off-topik. Już prosiłam o to Dworcikę, ale mnie olewa 🙁 Jaki związek z wyprzedażami tudzież promocjami w sklepach mają gadki o tym, że fanty są gotowe do wysyłki? Albo czy w sklepie można kupić żel?
To taki wielki problem, żeby użyć PW?

To jest moja ostatnia prośba o utrzymanie porządku. Naprawdę.
Dworcika   Fantasmagoria
18 marca 2015 18:55
Prrrrr! Dziewczyny, bo dostanę baty 😉 Ja chętnie odpowiem, pomogę, ale na PW.

faith, sprawdzę jutro. Pewnie da się ściągnąć.
Tydzień promocji w warszawskim sklepie Stajnia

ja już się przyczajam na promocję HKM - czy ktoś posiada zniżkę stałego klienta do gnl?  👀
Jesli ktoś zainteresowany, to w Deca na Zakopiance mamy jeszcze derki allweather, te co na promocji były - rozm.125 i 135, derki siatkowe za 99,99, kantary z uwiązem i czapraki 🙂 juz niedużo zostało, ale zawsze coś, hehe.
No i ciuszki, ale raczej bez szału jak dla mnie.
i jeszcze jedno pytanie - myślicie że na świeta wielkanocne też będą jakieś promocje?  🤣
Czy zauważył ktoś kaloszki Kentaur cortexim żeby jakiś sklep miał na stanie lub w promocji?
drabcio, mam, chyba 5%
Dziewczyny szukam kaloszy magnetycznych w promo? Jakby komuś się rzuciły w oczy to proszę na PW  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Z góry bardzo bardzo dziękuję!
drabcio, mam, chyba 5%



a czy ten Twój rabat łączy się z innymi promocjami?
własnie w opisie rabatów na stronie gnl napisali że się łączy, jeszcze się muszę zastanowić bo będę miała strasznie mieszane zamówienie ma moooze ktoś ma 7%? :>
alexiss, jeśli coś jest w dziale "promocje" to tak 😉 sprawdziłam i mam 6% rabatu. W zeszłym roku kiedy był kod "rokkonia" to łączył się ze stałym rabatem - to było super, niestety w tym roku z "2015" już się nie łączyło.
Wiosenna promocja w Cavalloshop :p
- 5 %
Kod rabatowy:    WIOSNA     
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 marca 2015 12:20
Info z facebook'a  🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/134317
Nasturcja-Renata, fajnie , ale którego sklepu to dotyczy?
anetakajper   Dolata i spółka
20 marca 2015 12:22
Nie czasami koński świat ?
Dworcika   Fantasmagoria
20 marca 2015 12:23
W tytule jest - Koński Świat.
przepraszam, nie zauważyłam
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 marca 2015 12:34
Tak, koński świat. Teraz sklep się nazywa salon koński świat  😉
W pasi-koniku -15% na wszystkie preparaty do pielęgnacji sierści. Niestety nie widzę do kiedy, bo na tablecie ciężko odczytać 🙁
Info z newslettera pasi-konika:

Już najwyższy czas zacząć doczyszczać nasze konie po zimie. Aby temat stał się prostszy zachęcamy do zakupu nowych szczotek, skrzynek lub całych zestawów, które teraz możesz u nas kupić aż o 15% taniej. Zapraszamy do zakupów!

Składając zamówienie wpisz kod rabatowy 'SPA'.
Promocja trwa do 24 marca 2015 (wtorek).
Promocje nie łączą się.

😉
W Equishopie -10% 🙂
Może ktoś poratuje jakimś kodem promocyjnym do yard-equites ? szykują się duże zakupy  :kwiatek:
Widział ktoś jakieś fajne promocje na derki polarowe 145? :kwiatek:
Bo mój właśnie wczoraj z jednej zrobił puzzle  🤬
jakby ktos słyszał o promocji rękawiczek poprosze o info.
Time, w equishopie cały czas jest wyprzedaż Eskadrona. Szczerze polecam ich polary 🙂
Gnl -10% na wszystko z haslem wiosna ale nie łączy się ze stałym rabatem ;(
Edit:ale  promocja hkm ma się łączyć 🙂
Gnl -10% na wszystko z haslem wiosna ale nie łączy się ze stałym rabatem ;(
Edit:ale  promocja hkm ma się łączyć 🙂


obawiam się ze sie nie łaczy bo ta promocja -10% jest 21-22 marzec a ta na hkm 23-28 marca wiec nie wiem jakim cudem :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się