Westernowa Rewia Mody

.
Livia   ...z innego świata
24 marca 2015 18:53
anai, dziękuję :kwiatek:

Muchozol, cudnie Musze w niebieskim! To już twój pad czy jeszcze pożyczony? 🙂
.
A to może ja cokolwiek też wstawię 😀
Wybaczyć mi proszę ogon ale me lenistwo nie zna granic i mi sie nie chce na jazdy rozplątywać 😀
Ogłowia nie ma bo jeszcze nie posiadamy,  kapelusza też nie ale ten jest śmieszny 🙂
Takie bardzo duże początki na razie, ale może jeszcze coś z nas będzie.
.
Dziękuję baaardzo 😀
Na nogach limonkowe Eskadrony 🙂
Siodło firmy Deuber bodajże od Horse Passion  :kwiatek:

dzisiaj doszedł do nas jeszcze taki pad  (mam nadzieję że będzie pasował) :
.
Livia   ...z innego świata
27 marca 2015 08:04
Raqel, fajnie wyglądacie! Ale przepadłam za kolorem twoich włosów, super rudy! 💘
pfff to nie rudy !!!!  😤 😤 😤 😤 😤 😤 😤
to czerwony 😀

A pad z siodłem wygląda tak :
Zamówiłam sobie pomarańczowego Stonedeek'a.  💃
Jeśli popręg 36" okaże się za mały chyba się rozpłaczę...
.
Euphorycznie, fb sie zacina, nie moge przeslac:P ale ze pasuje do watku i tu  o tym piszesz, to ja mam taki:
http://www.valleyvet.com/ct_detail.html?pgguid=e1c5853c-718d-45eb-842b-92cb0856e429
i jest cudowny 😀 i w dzialaniu i macaniu i wyglądzie :P
ogólnie kocham ta firmę :P

Regel, ale to siodlo to raczej na konia nijak pasuje 🙁
i...jak to nie masz oglowia? w ogole? kilka lat treningów i nie masz? przeciez do podstaw westu, na podwórku nie potrzeba nic ani speclanego w pysk, ani ozdobnego westowego oglowia... zwykle wedzidlo, zdjety nachrapnik i tyle... (a sa takie "z" tez)
.
Muchozol, na sam samiusci poczatek i klasyczne starcza - da sie zeby kon z nosem i przy ziem szedl, za koniec trzymac . lepeij takie niz bez - na kantarku i lekkiej lince w lonzowniku bo kon ponosi...
.
Livia   ...z innego świata
30 marca 2015 10:15
Euphorycznie, fajnie, pokaż zdjęcia padu jak dotrze do ciebie 🙂 A popręg 36" to najdłuższy możliwy, ja mam dużego konia ale na niego on był za długi 🙂 Więc nie ma opcji żeby był za krótki, prędzej w drugą stronę 😁

Muchozol
, ja też zaczynałam na normalnych wodzach klasycznych (i całym ogłowiu), potem dopiero zdobyłam westowe i w sumie koń się odnalazł w obu wersjach 🙂 A horse_art chodziło tylko o to, że jak Raqel ma jeździć bez ogłowia, to lepiej jednak z, choćby i było klasyczne 🙂
Livia - bardzo bym chciała żebyś miała rację... 32" był dużo za maly i na prawdę się boję, szczególnie, że ze wzorów wyszedł mi popreg 38". Boooję się jak nie wiem.  😵
horse_art - no własnie problem w tym że ostatnio poszło całe jak się zrolowaliśmy, a tego "zawodowego" mi szkoda i czekamy na cokolwiek 😀 Ja nie mam za dużo sprzętu w sumie bo nie zbieram.
A siodło jest dopasowane, tylko ten pad jest dość taki hmm miękki i gruby za to nie wyprofilowany i dlatego bez jeźdźca na górze tak wygląda, ale mogę zrobić zdjęcie samego siodła. Jak już się siądzie jest dobrze, koń po jeździe wyglądał bardzo w porządku.

Livia   ...z innego świata
31 marca 2015 15:23
Raqel, a kto ci to siodło pasował? Bo naprawdę nie wygląda to najlepiej.
nooo
mocno leci przednim łękiem w dół i chyba pad za nisko położony?
Livia - Horse Passion 😉

Mamy wreszcie ogłowie, szkoda że znów zima -_-
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2015 18:05
Nie wiem, czy już o to pytałam, ale na wszelki wypadek - jak często powinno się prać westowe pady? Jak często pierzecie swoje? 🙂
.
ja też mam jedno uszne, moje ukochane (nie do sprzedania niezależnie od stylu, w którym aktualnie jeżdżę 😉) Tu akurat na Miltonku:

Z tym, że jeśli jeździ się na snaffle to powinien być niestety podganasznik...
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2015 18:46
Muchozol, dzięki! A jak z filcowymi padami? 🙂 Super, że Reinsman już przyszedł 🙂

kasiakliczkowska, bardzo ładne to ogłowie, takie nienachalne 🙂 Co to? Szukam akurat czegoś w tym stylu właśnie 🙂
Livia to western imports z tej droższej serii- z lepszą skórą 🙂
z tych nienachalnych to te też są b ładne:
http://horsepassion.pl/kon-jezdziec/oglowia-wodze/oglowia-na-jedno-i-dwa-ucha?product_id=916
http://horsepassion.pl/kon-jezdziec/oglowia-wodze/oglowia-na-jedno-i-dwa-ucha?product_id=915

no i przede wszystkim są na rzemyki, nie te cholerne śrubki 😉
.
Muchozol, dzięki! A jak z filcowymi padami? 🙂


Moje znajome czyszczą swoje pady tym takim pumeksem do siwków.  😁
Czy i jak piorą to nie wiem szczerze mówiąc.
Livia   ...z innego świata
03 kwietnia 2015 07:46
kasiakliczkowska, dzięki, poszukam 🙂 Takie zwykłe-zwykłe ogłowie mam, ujęły mnie te ćwieki - ogłowie wygląda elegancko, a nie ma ryzyka że ćwieki ściemnieją od oleju (jak białe kulki w moim obecnym ogłowiu :wysmiewa🙂.

Euphorycznie, mogłabyś je podpytać? :kwiatek:
Odnosnie siodla raquel - na pierwszym zdjeciu (i to nawet pod jezdzcem) lezy ok, bo jest gruby pad. Co zreszta widac po ruchu konia - dobra rama, wyglada na rozluznionego. Na drugim zdjeciu siodlo nie lezy perfekcyjnie, bo pad jest zbyt cienki. Niestety czesto majac ograniczony budzet trzeba stosowac korekcje padem  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się