Kartki Wielkanocne 2015

Mam ostatnią kartkę, od gabb! Pięknie dziękuję za życzenia! :-)
Czyli u mnie 3:2, jeszcze jedna osoba czeka na kartkę ode mnie  😀
u mnie już 3:3 🙂
A ja już nawet nie pamiętam czy adres deksterowej wysłałam... jak nie to nie mam co się smucic, że kartek brak a jeśli wysłałam to u mnie sytuacja z kartkami jak z BN...

Moje wysłane były ale nie dotarły jeszcze :/


Kochana wysłałaś! Jeśli nie dostałam od kogoś adresu, pisałam pw i wszyscy zalegli podali .

Nie wiem dlaczego tak sie stało... pamiętam, ze przy kartach BN miałas zawirowanie adresowe ale rozesłałam potem zainteresowanym, teraz też wszyscy dostali po 3 adresy.
Poczekaj troszkę jeszcze, mieszkasz za granicą, może kartki dłużej idą? 🤔
Do mnie doszły dwie, ode mnie żadna. Strasznie mi przykro, że nikt nic ode mnie nie dostał. 2 wysłałam za granicę, a 1 w kraju ... Może moja poczta dała d***? Gdyby coś doszło dajcie znać! :kwiatek:
flosia już po świętach, więc powiem - ja Tobie wysyłałam. Sprawdzałam 3 razy adres, i do tego wysłałam szybszą opcją (pocztą lotniczą) jako pierwszą z kartek... Miała być u Ciebie na czwartek przed Wielkanocą 🙁 Tak strasznie mi przykro...
flosia, ja też wysyłałam do Ciebie. I to jest ta jedna, która ode mnie nie doszła 🙁
flosia a dostajesz czasem jakąś korespondencję z Polski? Są wtedy jakieś problemy czy opóźnienia? Bo to w takim razie wygląda tak, jakby u Ciebie z pocztą był jakiś problem
Ode mnie dalej nic i u mnie nadal nic :/ W edycji kartek wakacyjnych było to samo :/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 kwietnia 2015 15:14
Ja wysyłam ponownie jutro. Bo mnie już targa.
No właśnie w edycji BN było okej. 4 dostarczone zostały,  do mnie przyszła tylko jedna.
Teraz wysłałam i nic.
Ale wiecie cico ja się nie zdziwię jak ktoś mi te kartki pokradl bo pakole nam skrzynki pocztowe okradają ;/ tylko czemu ode mnie nie przyszły ? 1st class wysłałam i każdy powinien dostać. Fakt kartki idą po tydzień czasu do Polski i z Polski ale no kurde.. strasznie wkurzona jestem :/
W ramach przeprosin za niedoszłe wyślę drugie, również śliczne. Może po tym szale przed wielkanocnym przylecą całe i zdrowe 🙂
W takim razie ja też dziś wyślę ponownie. :kwiatek: Do mnie doszły 2, ode mnie żadna ...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 kwietnia 2015 10:55
Do mnie doszła od Chess i gabb.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się