Howrse gra :)

proszę o gratulacje na rosolowa na com  :kwiatek: plisss potrzebuję 14 osób
Już mi się ten labirynt nie widzi. Pewnie pełno kuponów pójdzie na skończenie go 😵
też mi się nie widzi
Diewczyny potrzebuję jeszcze 5 kliknięć znajomych, wiszą nie kliknięte a szkoda żeby sie zmarnowały  :kwiatek:
A jaki masz nick? Bo ja nic nie mam do kliknięcia 😉
TheWunia, wabankowa to wabankowa 😉
Haha to mogłam się w sumie domyśleć 😉 aczkolwiek.. czarownica=kermitek, cierpienie=rosołowa, libeerte=majgaa...  😁
a wiecie, nie ogarniam jak to się stało, że zostałam rosołową 😀
Otworzyłam dziś 4 ro wpadły objęcia zestaw harmonii woda młodości i chmurką.  Chyba otwieram aż trafię smieciowe ro

5 śmieci
6 łzy
7 złote jabłko
8 i 9 śmieci
A kiedy ogólnie zaczynają wchodzić zimnokrwiste?
o mamo - jakie śliczne..  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2015 15:32
a wiecie, nie ogarniam jak to się stało, że zostałam rosołową 😀


Może obiad? 😁
W labiryncie będzie do wygrania ta niebieska klacz. Czy Shiny Yellow może oferować pokrycia innym graczom czy może to robić tylko w obrębie swojego konta?
Bo w sumie jakbym się wysiliła to mogłabym zawalczyć o żółtego, ale chyba większy sens byłoby wydać kupony na klacz i wyhodować źrebaka 😉 Czyli zyskać dwa bościaki
TheWunia, pozostałe boskie ogiery mogą kryć obce klacze, więc Żółty na pewno też 😉 a wygrywając Żółtego, po drodze zgarniesz Graniego - więc ostatecznie trzy w jednym 😉
Sprzedam OM i KF! Cena do uzgodnienia.
Róg obfitości schodzi teraz po 300 tys.
Nie ogarniam takich cen. Jeden kupon w przeliczeniu na kupno 30 letniego konia to jakieś 170 tys. wiec skąd cena dwa razy taka? Rozumiem jakby rogów nie było na czarnym rynku, no ale są  🙄
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
07 maja 2015 21:39
Jestem jak zwykle milion kliknięć za wszystkimi i nie czaję o co chodzi z labiryntem ani z RO  🙄
phiii skompletowałam wszystkie Grani i nie dostałam w zamian nic :/
No przeciez możesz mieć satysfakcję  🤣

Czy w labiryncie tez jest RO jako pomoc?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2015 22:08
Gdzie jest ten labirynt? 🤔
Cierp1enie, przecież 1 dnia miesiąca można zamienić zwykłego konia na Sleipnira jak ktoś ma wszystkie Grani 😉
Gdzie jest ten labirynt? 🤔


Następna promocja to będzie właśnie jakiś kuponożerny labirynt 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2015 22:10
Aaa dzięki :kwiatek:
No przeciez możesz mieć satysfakcję  🤣

Czy w labiryncie tez jest RO jako pomoc?


no, ale chyba się coś dostawało za całą kolekcję, czy nie??


Nie wiadomo ale coś czuję, że tym razem będą kupony, tak jak w planszówkach

Czarownica - dopiero będzie


Libeerte, ale dostaje się przypomnienie czy nie? W sumie brakuje mi tylko Speipnira palomino który jest na sprzedażach ale za 120 k, więc nie realne do kupienia 😀
Cierp1enie,
Raz w swojej grze, jeśli posiadasz co najmniej po jednym żywym każdego rodzaju, pierwszego dnia miesiąca, będziesz mógł zamienić jednego z nich w Sleipnir Palomino na jego stronie. - tak jest napisane przy granim 😉 ja tego nie robilam, mam az jednego Graniego 🤣
aaaa no faktycznie haha ale ciemnota ze mnie 😀
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
07 maja 2015 22:30
z ciekawości: na której piniacie jesteście? bo ja ledwo na 12. Przegapiłam sporo klików jak byłam we Wrocławiu i już chyba nie mam żadnych szans na te piniaty 🙁
Kaprioleczka, ja mam 14, ale u ChemiK robiłyśmy większość kliknięć i kończymy 15 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się