Westernowa Rewia Mody

Livia   ...z innego świata
29 maja 2015 10:12
Euphorycznie, Muchozol, dzięki 🙂 Czyli sleazy to ta piżamka 😁 I to się normalnie przez głowę koniowi zakłada?
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 maja 2015 10:15
albo całkowicie przez głowę albo z zapięciem na szyi
.
Livia   ...z innego świata
30 maja 2015 16:57
Dzięki dziewczyny, człowiek się całe życie uczy 🙂

Kocyk na zawody już zamówiony, koszula zamówiona, resztę chyba mam, na podwórkowe super szału mi nie trzeba - damy radę 🙂
.
Livia   ...z innego świata
30 maja 2015 17:27
Koszula ta czarna z Kraemera, którą wstawiałam - strasznie mi się podobała 🙂 A kocyk w gwiazdki, tylko nie czarny, a turkusowy (czarnych nie było akurat dostępnych) 🙂

Potrzebowałabym też fajne, niezbyt wymagające przebranie na freestyle, macie może jakieś  pomysły? 🙂
A Pani testuje pady Caball. Poznałam konia i czankę.
Jak wrażenia?
.
Livia   ...z innego świata
31 maja 2015 07:23
maluda, testuję 🙂 Ale nie wiem, czy mogę póki co coś więcej napisać - więc tylko powiem, że ogólnie wygląda to bardzo obiecująco 🙂

Muchozol, hahaha, w sumie ciuchy nawet mam 😂 Chociaż mało kto chyba by nas poznał, raczej tolkienowców tam nie będzie 🙂
.
Livia   ...z innego świata
01 czerwca 2015 10:18
Muchozol, póki co mi powoli kiełkuje inny pomysł, ale Nazgul zawsze zostaje w odwodzie 🙂 Ładne to ogłowie, chociaż wydaje mi się, że Mucha wyglądałaby lepiej w ciut delikatniejszym - cieńszym. Ale zdobienia ma piękne 💘
.
Livia   ...z innego świata
02 czerwca 2015 08:28
Muchozol, to, że ogłowie się świeci, widać naprawdę z daleka 🙂 Pomysł dopiero dojrzewa, więc póki co nie chciałabym zdradzać - ale ma być wesoło i na luzie 🙂
.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
02 czerwca 2015 08:47
Muchozol, trafiasz w me gusta!
Ja od zawsze uwielbiałam tą tandetną westernową srebrzystość. Sama jak tylko mogę wybieram zawsze najbardziej świecące cacka 😉
Przepraszam za jakość zdjęcia, ale tylko to aktualnie mam 😉
.
Livia   ...z innego świata
02 czerwca 2015 10:26
sepia, ale fajny zestaw, co masz za kocyk / pad na tym zdjęciu? Wydaje się cały srebrzysty 😜
najlepsza fota -widok z zawodów 😀

pozniej postaram sie o jakas relacja szmatoholiczą. tylko kurcze nie mam zdjec z pleasure ;/ znajomych aparatem robilam i nie zgrałam ;.
Już Ci mówiłam, ale napiszę jeszcze raz - szał w ciapki!  😜
Dokładnie tak jak tamta koszula czarna z różowymi kwiatami... 😍
Livia   ...z innego świata
03 czerwca 2015 12:12
horse_art, o jaa, szczena opada 😜 Ten róż taki zły nie jest 😀
O fuj! Różowy...
Nie!
horse_art gdzie bylas na EWU? 🙂

Zestaw rzuca sie w oczy, tak samo jak team go reprezentujacy. Niestety, obrazki pozostawione po ostatnich reiningach moga budzic niesmak, podobnie, jak kolor auta 😉  🚫
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
08 czerwca 2015 10:39
sepia, ale fajny zestaw, co masz za kocyk / pad na tym zdjęciu? Wydaje się cały srebrzysty 😜

Własnej roboty, ze srebrnego materiału. Potem jeszcze go trochę poprawiłam żeby się nie giął za tyłem siodła.
Livia   ...z innego świata
08 czerwca 2015 11:20
sepia, boski jest 🙂
Takie coś wpadło mi do komputera http://issuu.com/hobbyhorseclothing/docs/2015hobbyhorsecollectioncatalog Jakby któraś z kowbojek szukała inspiracji
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2015 09:33
TomC, o rany, ależ tam jest piękności! I nawet jeden fryz na zdjęciu 😜

A ja z pytaniem - szukam takiego ogłowia, ktoś może coś widział? :kwiatek: Zdjęcie pożyczone od forumowej mega5.

Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2015 09:54
Tuffy, o, dziękuję! Zaraz do nich napiszę 🙂
.
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2015 11:35
Muchozol, ja założyłam, że to jeden i ten sam, ale faktycznie mogą być dwa. Tak czy siak, super że są w takim katalogu, bo to chyba ostatnia rasa, której bym się tam spodziewała 😜 Dzięki za link, szukam na dwa ucha (tak to się odmienia?), ale jak coś to na jedno też będzie ok 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się