hucuły.

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 maja 2015 09:26
Milwa, ale super! Zazdroszczę.
Marysia550 - na szczęście górek też jest u nas sporo, więc może do całkowitej zagłady świata jednak nie dojdzie 🤣  (a 20 km dalej są jeszcze 2 inne klaczki z Regietowa 😉) Pozdrawiamy !
Milwa Ale super! 😀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 maja 2015 21:01
http://www.ozhk.pl/majowka-w-regietowie---wyniki

wyniki  z  majówki w  Regietowie 
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 maja 2015 15:43
Huculska Ostoja, a nie wiesz czy już gdzieś jest jakaś galeria z Regietowa?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
27 maja 2015 19:39
nie widziałam nigdzie  galerii
tylko  kilka  zdjęć  zawodników i  z tego  co  widziałam pogoda nie  rozpieszczała 🙁
wątpię , żeby była  jakaś  konkretna  galeria 🙁

http://www.huculy.com.pl/pl/90452/0/MAJOWKA_2015.html
może  tutaj  jeszcze  dodadzą galerię

i Maja  Zdanowska robiła  zdjęcia 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 maja 2015 10:14
Dzięki!  :kwiatek:
No pogoda jak w tamtym roku na finale- pod zdechłym Azorkiem  🙄 Do tego stopnia, że płyta była na hali...
Kolejna wycieczka typu rowery+Granulat 😉 Kobyła pełen czilałt - położyła się na plaży :P
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 czerwca 2015 19:58
Nasza nowa klaczynka Bogusia



jeden Wadis


Oraz szanowny pan 20 letni
[img]https://lh6.googleusercontent.com/zsQi2WSUQtl6z54hfhAKdFQ3sLThgdMAbFt1ub2VIv64=w769-h577-no[/img]
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2015 15:39
Kastorkowa, pięknioszki  😀 Po czym ta pierwsza?
Ja pozdrawiam z moją sport kucynką 😉 Zakochałam się w hucułach i tak się poskładało, że jeden został mi udostępniony do ścieżek. Zgłoszenie na Hawłowice wysłane zaraz po 10, a po 13 już nie było miejsc  😵

Wiosna-W 😉
Fot. niezastąpiona Justyna Marek 😉
Śliczny pyszczek 🙂

My zamiast trenować i gubić brzucha, chodzimy na sesje  😂 Już niedługo kucyk będzie chodził co najmniej 6 razy w tygodniu po godzince dziennie 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2015 16:52
Haffek, pięknie  😀 My też walczymy z nadmiarem ciałka po zimie, także piąteczka  😎
Mozii, "niezastąpiona"? Dziękuję! 😡
A Wiosenka jeszcze pokaże swoją smukłą talię. 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2015 17:17
mundialowa dokładnie 😉 czekamy na kolejną wizytę foto-towarzyską 🙂
Odkopię się ze zdjęć z ostatniego tygodnia, naprawię autko i przyjeżdżam! 🙂 I musisz mi przypominać o ścieżkach, to postaramy się zjawić z aparatem. 😀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2015 17:27
Pierwsza na której będziemy to Hawlowice 4-5 lipca. Myślę, że powinniśmy się złapać, bo zgłoszenie poszło 20 min po powieszeniu propozycji 😉 ale potwierdzę Ci na facebooku 😉 a propos, kogo spotkamy w Hawlowicach? 🙂
Milwa- cudowne zdjęcia 🙂

W ogóle piękne wszystkie Wasze hucułki.

Ja dużo jeżdżę, ale trawa robi swoje. Musiałabym jej kaganiec kupić, żeby trochę brzucha wciągnęła. Trochę ją te długie "niehuculskie" nogi ratuję z bycia beczką :P

Mozii- ja tradycyjnie do Sielca jadę. Tutaj mam najbliżej.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 czerwca 2015 07:43
A w Warszawie ktoś będzie?
To ja znowu sobie pomarudzę, szkoda, że większość imprez jest tak daleko od Kujaw  🙄
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
09 czerwca 2015 10:04
filmu nie  ma  😉
trzeba  czekać  na  oficjalną  wersję 🙂







Huculska Ostoja, film u mnie nie działa. Napisane, że usunięty.
Bo go usunęli nie wiedzieć dlaczego. Miałem go na fb i nie ma...
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 czerwca 2015 21:50
Huculska Ostoja, a nie wiesz czy już gdzieś jest jakaś galeria z Regietowa?

dodali  małą  galerię  🙂


Protokół z III Regionalnej wystawy koni rasy małopolskiej, huculskiej, śląskiej
oraz polski koń zimnokrwisty
Szczyrzyc 6-7 czerwiec 2015r
Ranking oceny na płycie
http://www.ozhk.pl/sites/rankingszczyrzyc2015.pdf
m.indira   508... kucyków
13 czerwca 2015 07:45
Mozii zgłoszenia na Hawłowice były juz zamknięte po 11 bo o tej zgłaszała Aga i juz na rezerwowej jest... Ogólnie tylko ma być 40 koni wiec ścieżka mała i przede wszystkim próba, juz w ub roku widok tego miejsca był hmmm smutny, jak będzie obecnie zobaczymy...
W planach jest zamiennik na przyszły sezon i jesli dojdzie do skutku to będzie to jedna z najtrudniejszych ścieżek w kraju pod względem topograficznym ale i też technicznym
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
17 czerwca 2015 22:51
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 czerwca 2015 10:25
Huculska Ostoja, a tak zapytam z innej beczki, byłaś może na Dniach Huculskich w Gładyszowie w tamtym roku?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
19 czerwca 2015 07:54
Mozii  w  tamtym  roku niestety  nie  byłam 🙁
mieliśmy  na  Mazurach  próbę  dzielności   i musiałam  przygotować  swoje  2  konie 😉
ale  w  tym  może  się  wybiorę 🙂  waham  się  między  Rudawką  Rymanowską  , a  Dniami  Hc.  może  doradzicie  co  wybrać ? 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 czerwca 2015 13:03
Huculska Ostoja, i jedno i drugie fajne zarówno pod względem widoków jak i całej imprezy. Rudawka wygrywa tym, że jest wcześniej i powinna być ładna pogoda, w Gładyszowie zawsze pada. Z drugiej strony ja osobiście kocham Gładyszów i gdybym miała wybierać miałabym duży problem.
No w zeszłym roku właśnie Rudawka dała popalić. W Gładyszowie nie byłam na DH, tylko tak normalnie. Dla mnie klimat tam i widoki są mega.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 czerwca 2015 14:21
marysia550, ZAWSZE kiedy byłam w Gładyszowie, to pogoda była brzydka. Nieważne czy była to majówka, DH czy po prostu zwykły wyjazd. Tam zawsze leje 😉 Mimo wszystko miejsce jest magiczne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się