NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

To wyślijmy mu te siodła jedną paczką  😁 😀iabeł:


🤣  😵 Będzie taniej
Prosze państwa ci którzy wpłacili na konto pieniądze podesłać swoje dane i co było kupione najlepiej w temacie podać co było kupione moja mama zajmuje sie wysyłaniem rzeczy a juz jedna pani zamiast dostać kurtkę dostała kamizelkę z tego względu ze czekają państwo długo na paczkę wysle wszystko kurierem który w przeciągu dwóch dni dostarczy paczki prosze o wiadomości
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 sierpnia 2015 10:21
Przecinki, z okazji początku szkoły, poszły na balangę  😎
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2015 10:22
Pożyczam, ale oddaj!
,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, 
Mama wyśle wszystko jedną paczką, resztę się podzielcie  🤣
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.  😉
AgnieszkaQ, pomyślałam o tym samym. 😂
Chcialabym ostrzec osoby ktore maja oferty kupna sprzetu od osoby z USA, ktora przedstawia sie jako Peter. Prawie dalam sie oszukac, zreszta jak kiedys wiele osob, przez Scotia bank a raczej pseudo Scotia Bank. Odezwal sie do mnie rzekomy Peter ktory zaoferowal mi za siodlo wieksze pieniadze za siodlo niz byly w ogloszeniu. Jak podalam namiary na moje konto 5 min pozniej dostalam maila z informacja ze pieniadze na mnie czekaja, ale musze wyslac w pierwszej kolejnosci potwierdzenie nadania paczki. Osoba zainteresowana nie chciala sie zgodzic na nic innego, lacznie z propozycja PayPal, wiec jak powiedzialam ze bez pieniedzy na kocie paczki nie wysle kontakt urwal sie na dobre. Sadze ze gdyby byla to osiba uczciwa odpisala by chociaz na maila skoro teoretynie przelala pieniadze🙂
sumire  😁

wikaa1507 parę wiadomości wyżej zapraszam 😉
Znana pani Flis skad pochodzi? Na fb na jednej z grup pojawila sie Patrycja Flis z Lublina, to ta sama osoba?
Monika, z Bilgoraja.
wika1507, a oprócz paru wiadomości wyżej - wątek o przekręcie nigeryjskim. Polecam uwadze. 😉
zelka2303 2 strony wstecz wrzucałam link do jej profilu z fb, możesz podejrzeć 😉
Wielkie NIE, dla aleksandra0102. To oszustka, miała się wymienić ze mną - ja dla niej wedzidło pelham, a ona mi prawie nowe wodze gumowe i wedzidło zwykle pojedynczo łamane w dobrym stanie. Moja paczka jej doszła, jej do mnie niestety już nie, nie chciała wysłać mi numeru nadania twierdząc, że wyrzuciła kwitek. Urwał się kontakt. Dopiero jak zaczęłam straszyć policją to się odezwała. Powiedziała, że wyśle mi drugie wodze i wedzidło, faktycznie wysłała- stare buble, które przy pierwszym kontakcie z koniem by pękły, wedzidło z dziurą. Do paczki dołączyła karteczke o treści mniej więcej takiej: wysyłam Pani drugie wodze i wedzidło, wedzidło w gorszym stanie niż poprzednie, ponieważ koń je gryzł. Gdzie jest poprzednia paczka może Pani zachować dla siebie, bo ja już wiem gdzie jest. Ale cóż są ludzie i parapety. Proszę się już ze mną nie kontaktować, chce już o tym zapomnieć, nie będę odbierać od Pani telefonów ani odpisywać na re-volcie, ponieważ zmieniłam tam status.
Czy takie rzeczy pisze osoba "niewinna"? Z jednym miała rację, są ludzie i parapety. Podaję na wszelki wypadek imię i nazwisko tej dziewczyny, ale nikt się nie dał oszukać Aleksandra Misiak z okolic Teresina.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 sierpnia 2015 22:00
🚫 do mnie też napisał Peter z pytaniem ile w $ chce za siodło.  Nawet nie odpisałam, szkoda czasu
Do mnie też pisał w związku z tabletem. Czy nadal aktualne i ile w dolarach. 😉
Usunełam ogłoszenie i nie odpisałam.Szkoda czasu
Minus dla użytkownika myszowiec. Kupiłam od niej sztyblety, które w ogłoszeniu widniały jako rozmiar 39. Fizycznie przyszły 38, co jak byk stoi na podeszwie. W związku z tym, że są na mnie za małe, napisałam, że odeślę buty a w zamian proszę o zwrot pieniędzy. Po mojej wiadomości przynajmniej raz się logowała, a mimo to odpisać nie raczyła.
ktos moze robil transakcję z uzytkowniczką NIKITAA ?
5 sierpnia zrobilam jej przelew i nadal nie mam czapraka 🙁 powiedzcie ze nie stracilam pieniedzy 🙁
Plamkakochanie, NIKITAA jest kilkukrotnie wpisana na listę nieuczciwych
Po to właśnie jest ten temat aby unikać nieuczciwych - warto jednak sprawdzać przed zakupem...
_Gaga no właśnie zawsze wpisuję nick w wyszukiwarke ale dawno juz nikt sie tu nie pojawial i tej osoby akurat nie sprawdzilam 🙁
Moja głupota ale nie mam zamiaru dać sie oszukać i będę próbować dotrzeć do niej wszelkimi sposobami także jakby ktoś coś to będę mega wdzieczna  :kwiatek:
Chciałabym poinformować o oszustce pod nickiem pAsiczek , wpłaciłam jej 350 zł za ogłowie ponad 3 tygodnie temu. Zbywała mnie , że nie może znaleźć powiadomienia nadania paczki, potem , że paczka do niej jakoś wróciła , źe nada ją kurierem i do tej pory ogłowia nie mam. Podany przez nią mail nieistnieje.
Proszę o kontakt jeśli mieliście też taką przykrość z tą re- volucjonistką i jak się dalej sprawa potoczyła
mój mail : amarcol2@op.pl
Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę/cofnąć się o 1 stronę - sama pAsiczek się tam wypowiadała.
No niby ma problemy zdrowotne, ale jeśli wiem , że nie jestem w stanie wysłać zakupionych przedmiotów , to o tym piszę do nabywców lub nie podejmuję się sprzedaźy.
Ja mam zamrożone 350 zł i nie wiem co dalej, od tygodnia echo , bez kontaktu
Jest to moim zdaniem nieuczciwe
Najlepsze będzie zgłosić na policje. Jest jeszcze kilka osób oszukanych przez nią na nie małe pieniądze .
amarkol nie ulega wątpliwości, że to osoba nieuczciwa 😉. Chodziło mi tylko o to, że prosisz o kontakt, jeżeli ktoś jeszcze miał z nią problemy - a wystarczyło troszkę poszperać, żeby się dowiedzieć, że niejedna osoba miała 😉.
amarkol mam identyczną sytuację z użytkowniczką pAsiczek
Od 18 sierpnia czekam na przesyłkę, na konto wpłaciłam 400zł za kilka rzeczy. Przesłała mi tylko ochraniacze, twierdząc że nie znalazł większego kartonu, resztę miała przesłać kurierem. Do tej pory nie dostałam paczki, ani odpowiedzi na wiadomości.
Supra, czyli jest już nas 5...  🤔
Weźcie sobie dane podajcie z jakiej miejscowości jesteście i podajcie dodatkowo na policji.  Nie liczcie nawet, że dostaniecie jakieś paczki, jak się nie odezwała to się nie odezwie .
W przyszłym tygodniu zbieramy swoje dane i zgłaszamy na policję ! dorwiemy ją . Ja nie odpuszczę.
EDIT: Nie ten wątek 😀
Kupilam podkladke.Najpierw sie pieklila zeby jej wyslac potwierdzenie przelewu za podkladke a potem juz zaczela bajki opowiadac ze juz wysyla a za dwa dni sie pyta co mialo byc w paczce...no bez kitu nawiedzona jakas.Poki co ani kasy ani podkladki ale ja to na policje zglaszam bo to jet smiech na sali.Oszustka je***a.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się