Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Tylko ich materiał przy dłuższym użytkowaniu pozostawia wiele do życzenia. Stare partie się mechacą, nowe rozklejają. Natomiast w kwestii wygody nie można nic zarzucić
alexy1987, ja mam Animo i dla mnie wygodną wyrównuje im tylko najnowszy Equiline. Póki nie obrałam Animo to też mówiłam że cena chora. Ale warto 😉 Ja mam właśnie model Lilium
Czyli lepiej zainwestować w Animo. Ten Lilium jest jedynym modelem na tą chwilę który mi se wizualnie podoba i chyba jednak dołożę parę groszy więcej i kupię . Właśnie słyszałam że Spooksy się strasznie mechaca :/
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 października 2015 16:09
Czy ktoś orientuje się co to za frak?  :kwiatek:



Zdjęcie ze strony na facebooku Dressage Horses from Poland - For Sale

Czy ktoś z Was jest w stanie polecić ciepły jeździecki płaszcz na zimę? Skusiłam się na płaszcz z Decathlonu za 389zl, przysłali go i jest cienki :/ potrzebuje czegoś w czym nie zmarznę 🙂
Horze Alessa albo puchowy Lauria Garelli. Ten pierwszy sporo tańszy 😉
Płaszcze ze Spooksa są przecenione w Equirex, sprawdź  :kwiatek:
equi.dream i oli330 dziękuje za odpowiedź 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 października 2015 16:17
dziewczyny, czy macie jakieś pomysły na fryzurę pod kask? mam w sobotę hubertusa, najpierw gonitwa, a zaraz potem impreza z tańcami do rana. Szukam jakiejś inspiracji, fryzury która będzie jakoś wyglądać po zdjęciu kasku i nie będzie to zwykły warkoczyk. Macie może jakieś zdjęcia?
Rudzik, - jak długie masz włosy? Może jakiś koczek, tak, żeby móc tą magiczną siatką na włosy objąć - kosztuje grosze, a ładnie wygląda. Ja wpycham w 2 siatki, w tym jedną z kokardą i spinką, ale jakoś mieszcze całkiem długie kłaki, takie do połowy pleców. I ładnie to wygląda po zdjęciu kasku nawet. Jak miałam dłuższe, to czasałam np. warkocz wplatany od boku. W sumie bez podanej długości włosów ciężko kombinować 😉 Z warkoczy można różne cuda ukręcić.
Macał ktoś? Widział ktoś ten fraczek?  👀
http://www.gnl.pl/frak-konkursowy-hkm-gloockler-golden-royal.html
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 października 2015 17:26
keirashara włosy mam za łopatki, gęste i grube. Siatka odpada, zwinęłam córce na przymiarkę. Jak założę kask to strasznie mnie wkurza jak majta po karku. Ponadto, siatka taka jakaś zwyczajna mi się wydaje, jak zdejmę kask po gonitwie to będę wyglądała jak przylizana dziunia. Myślałam o jakimś nisko upiętym koczku, ale google wyrzuca mi tylko fryzury dla koni, nie dla ludzi.



Może coś takiego??? Ewentualnie później podwinąć warkocz w takiego niskiego koczka 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 października 2015 18:42
o! O! dzięki, fajne. Czy jest gdzieś wątek z takimi zdjęciami? Ewentualnie pod jaki hasłem szukać w necie?
Odwrócony warkocz / warkocz holenderski - krok po kroku 🙂
Nie sugeruj się "fryzury dziecięce" ja miałam taki fryz na imprezie w stylu dzikiego zachodu 🙂

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 października 2015 19:28
Dzięki, przetestuje
Zimowa kurtke bomberke ze sciagaczami niekoniecznie ze 500zl ktos cos?😉
Szukam ostatnio kurtki zimowej... i przeglądając internet wpadła mi w oko jedna - SPOOKS Sina

z racji tego że nie mam okazji zobaczyć jej nigdzie na żywo, mam pytanko - nada się na zimowe mrozy czy jest to bardziej kurtka przejściowa jesień/zima?
I jak wypada rozmiarówka? Noszę rozmiar 36 i mam już jedną kurtkę tej firmy w rozmiarze 36 i jest mi troche za duża...
Ma ktoś kurtkę  SCHOCKEMOHLE unisex ?? Powinno sie brać rozmiar mniejszą niż normalnie, czy dwa rozmiary mniejszą ?
Mam kamizelkę unisex i jest rozmiar mniejsza, tj. XS, a noszę S normalnie.
Czy ktoś widział gdzieś bryczesy w kolorze podobnym do tego? Szukam i szukam i niespecjalnie znajduję. Gacie są prze-przepiękne, ale 900 zł to dla mnie gruba przesada 👀

futura

Euro star miał coś w ten deseń - kolor 'vivid viola'
budyń jaki rozmiar ? Vivid Viola to całkiem inny kolor, ale aubergine był bardzo podobny
budyń, - FP miał podobny kolor w swojej ofercie, w różnych modelach. Przynajmniej w internetach wygląda podobnie.
Szukam 34/36, coś właśnie w kolorze takim burgundowo-fioletowym. I nie markowe, bo na metkę mnie nie stać 😁 Chyba że używki w przyzwoitej cenie.
keirashara, o, sprawdziłam pobieżnie i faktycznie na fotkach dosyć podobne kolory, dzięki 😀
gdzie kupię taki frak ?

😀
Rozne firmy robia takie modele, cavallo np, albo w wersji ekonomicznej harrys horse.
Czy ktoś ma zdjęcie, jak wygląda granatowy frak i brązowy kask?
Otóż mam mega problem, bo mam swój ukochany kask uvexa i nie chce go zmieniać, lecz ostatnio zachciało mi się kupić frak pikeura granatowy, ozdobiony gwiazdeczkami <3. Problem taki, że jest tylko granatowy kolor 🙁
Jak myślicie?
Ja mam swój softshelowy brązowy, ale jakoś mi sie znudził.
Cześć, wracam do jazdy i poszukuję nowych bryczesów i rękawiczek. w rozsądnych cenach, ale żeby nie zniszczyło się za pierwszym razem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się