Stajnie Świętokrzyskie

...
Nessy- może napisz co polecasz...
...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
Polecić na pewno mogę Brzezinki. Pan Krzysztof bardzo fajny, kompetentny człowiek i co najważniejsze na prawdę te konie lubi 🙂 jedyne do czego się można przyczepić to małe pastwiska... no ale idealny ośrodek niestety nie istnieje 🙁 aaa i jest taka fajna mała stajnia w Dyminach (chyba Staropolska się nazywa czy jakoś tak) i pensjonat też tam mają, niestety hali brak, ale za to duże pastwiska są i konie zadowolone i spokojne 🙂
Ja przez ostatnie 2 lata jeździłam z Oskarem Szrajerem, dużo mi pomógł, super trener. Obecnie stoimi w Brzezinkach. Pastwisk może i mało ale konie wyprowadzane codziennie, maja sporo ruchu. Przede wszystkim super atmosfera, mili ludzie.  😉 No i Oskar swoich koni w Bilczy nie ma z tego co mi wiadomo, BEN jest tam w dzierżawie a POranek juz nie jego 
Heh a ja uwielbiam jak ktos anonimowo obrabia innych na forum internetowym. Nigdy bym takiej osoby nie zatrudnila ani nawet bym nie poprowadzila jazdy. I cenie sobie kameralnosc w miejscu, w ktorym jestem z koniem.
marysia550...  dlatego nikt nie potraktuje wypowiedzi Nessy na poważnie dopóki sie nie przedstawi  😉 Swoja drogą Nessa robisz sobie dużą antyreklamę, szukasz pracy w Świętokrzyskim a obsmarowałas juz sporo stajni. Propo właścicielki Bilczy, to uważam że powinnaś sie wyrazić z troche wiekszą kultura.
...
...
...
Obrażasz inne osoby pracujące w tej branży i w tym momencie nie jest to tylko twoja sprawa. To zniesławienie.
Jak na Świetokrzyskie to sporo musisz pamiętać że ludzie ze sobą współpracują, znają się, rozmiawiaja na zawodach. Twoje opinie również nie zostana niezauważone. Wyrażanie opini ok, ja wszystko rozumiem, po to jest forum. Tylko pisanie że bez męża miałaby wielkie nic to juz jest po prostu brak kultury.
...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 października 2015 15:01
Nessy nie wzięli Cię tam do pracy, że tak im teraz opinię szpecisz?
Marysia550... możesz mi wyjaśnić w jaki sposób obrażam te inne osoby (pracujące w branży) ??
Derby... nie pracowałam tam i nawet nie mam takiego zamiaru nawet jakby sami mnie błagali :P opinię wyraziłam na podstawie własnej obserwacji.
Nessy musisz wziąść pod uwage że to forum czyta wiele osób. Szukasz pracy, więc powinnas się przede wszystkim dać poznać jako osoba kulturalna.  😉 Masz prawo wyrażać swoją opinię,ale wszystko mozna powiedzieć w bardziej odpowiedni sposób. Swoja drogą myśle że osobiście pani Justyny nie znasz więc nie wiesz skąd wzieła pieniądze na stajni. nawet jeśli to pieniądze jej męża to raczej nie twój interes  🙂
...
Nessy swoją drogą jesli chcesz się rozwijać , poszukaj konia do dzierżawy. W każdej stajni takiego konia znaqjdziesz. Rekreacja to tylko rekreacja, konie różne w wiekszości przypadków to masówka kiedy wsiada sie juz na konia osiodłanego z poprzedniej godziny.
ale ja nie szukam stajni, ani koni do dzierżawy....
Ale ubolewasz nad brakiem możliwości rozwoju, czy dobrych trenerów. Pomyślałam że szukasz miejsca dla siebie  😉
...
...
Jak to sie mówi "internet nie zapomina" i wbrew pozorom nikt anonimowy nie jest;-) bez względu na edycje postów, kto miał przeczytać to przeczytał, screeny tez sa;-) kupa śmiechu;-) Teksty odnośnie tego co kto ma i dzieki komu sa śmiesznei żałosne... czyżby zazdrość? O "zaniedbanym" psie juz nie wspominając... Hahah
Julita tu masz racje, ale mysle że Nessa mówiła to swiadomie i poniesie konsekwencje swoich wypowiedzi. Zreszta musi liczyć sie z konsekwencjami chocby prawnymi takiego zachowania
E tam, prawnych 🙂 Pracy już nie szuka przez forum 🙂
Hahah tak jak myślałam...całkowita edycja postów:-) Nessy serio jesteś tak "mądra" i myślisz, ze w necie mozna dowolnie kogos obrażać i wypisywać głupoty i robić to anonimowo? Całkowita edycja nic juz nie pomoże bo gdyby ktoś chciał to sa print screeny Twoich pierwszych wypowiedzi:-))
został tylko post o Brzezinkach. Może ukrytym zamiarem była reklama :P

Tak swoją drogą, o tym piciu piwa. Pamiętam ( dawno, dawno temu), jak dzieci z kolonii powiedziały rodzicom, że ja (pani instruktor) piłam piwo podczas prowadzenia jazd. Jakbym wypiła tyle tego piwa, co buskowianki ( jeszcze była w szklanych zielonych i brązowych butelkach) którą piłam w rzeczywistości to bym pod płotem leżała 🙂
Nie wiedziałam. nie chciałam nikogo obrazić, ale zrobiłam to nieświadomie... pod wpływem impulsu, złości. Usunęłam to, żeby wiecej osób sie nie dowiedziało, bo i tak już dużo o tym wie... nie wzielam pod uwage konsekwencji i jest mi strasznie głupio. PRZEPRASZAM !!!!!!
Miałyście rację... chyba teraz najlepszym sposobem będzie udanie się do tej Pani, ujawnienie wszystkiego. Należą się jej przeprosiny... jest mi strasznie głupio, nie wiem co ja sobie myślałam 🙁(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się