Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Mi eskadrony się przesuwają, a caballe ani trochę 🙂
wątek zamknięty
Czy ktoś ma pomysł jakie nauszniki zakupić do czapraka eskadron neonpink? Niekoniecznie różowe, ale może podobny odcień granatu, lub po prostu coś pasującego 🙂
wątek zamknięty
Białe z różową lamówką <3  😍
lub coś w tym stylu
http://agroarm.pl/pl/p/Nauszniki-Air-Mesh-szaro-rozowe/23083910
wątek zamknięty
Czy ktoś ma pomysł jakie nauszniki zakupić do czapraka eskadron neonpink? Niekoniecznie różowe, ale może podobny odcień granatu, lub po prostu coś pasującego 🙂

Zerknij na nowe ng,  masz tam różne kombinacje z różem  (mi się podobają  czarne z różowym  sznurkiem  lub cieniowane ).
wątek zamknięty
Z granatem fajnie, ale nie kombinowałabym z innym odcieniem różu.
wątek zamknięty
Ja z takim pytankiem ma ktoś może pomysł na owijki do Eskadrona Darklime ? Udało mi się dorwać czaprak ale na owijki Eskadronowe nie ma nadziei więc śmigamy w granatowych pod lamówkę ale marzy mi się komplet  🙁 🙁 
wątek zamknięty
Livia, evczii, dziękuje :kwiatek: ciagle szukam jeszcze fajniejszych materiałów 😉
wątek zamknięty
Rudalle, najbardziej zbliżone będą chyba hkmy olive, w każdym razie czaprak gently w tym kolorze (5771) jest baaardzo podobny.
wątek zamknięty
Od roku mam tę derkę w ogłoszeniach, chętni byli, ale ostatecznie nikt jej nie kupił, więc postanowiłam sprawdzić, jak wygląda na siwym:
wątek zamknięty
anai wygląda jak słoneczko  😀  akurat na jesienne dni
wątek zamknięty
anai - no nie, ona jest prze-przepiękna, a ja mam faze na pomarańcz i 100 tysięcy potrzebniejszych rzeczy do kupienia. Tak się nie robi 😉 Ślicznie siwemu w pomarańczce, idealny kolor na wszechobecną szaruge 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 października 2015 16:48
anai, cudnie Szarak w tym pomarańczu wygląda! Idealnie na jesień 💘
wątek zamknięty
Dziewierz, Livia, keirashara, dzięki! Faktycznie kolor mocno jesienny 😉
wątek zamknięty
Anai całkiem spoko w takim pomarańczu!
Ja ostatnio wpadłam na podobny pomysł, bo mój rozbudzony szmatoholizm wymaga zrobienia selekcji w obecnych szmatach 😉 No i pomyślałam, że na odstrzał może pójść silver. Założyłam, żeby zrobić foty i teraz już nie jestem przekonana, czy się go pozbywać...

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 października 2015 12:36
Libella, ja bym go odstrzeliła. Nie ma szału, "tylko" ładnie 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny ratunku, w co ubrać taranta? Na razie rozkminiłam granat z limonką i nawet mi się podoba, ale nie mam pomysłu co dalej 🤔
No i jaki sprzęt na tego pana - brązowy czy czarny?



Przepraszam za bajzel na zdjęciu, strzelałam na szybko puki jeszcze było coś widać  :kwiatek:

Libella, imo też do odstrzału 😉
wątek zamknięty
Orzeszkowa, jaki słodziak!  Ja bym go widziała  w granatach  właśnie,  w fiolecie,  w pomarańczowym. Wydaje mi się,  że  mocne  kolory będą  dobrze wyglądać.
wątek zamknięty
Dzięki za opinie 🙂 Może faktycznie nie ma szału, ale kiedyś tak mocno się cieszyłam z upolowania go, że jakoś ciężko mi się z nim teraz pożegnać 😉 W ogóle ciężko mi się rozstawać ze szmatami - dobre dwa miesiące temu zrobiłam zdjęcie wszystkim czaprakom, żeby minimum dwa wystawić na sprzedaż i zrobić miejsce na nowe (bo obiecałam sobie nie zwiększać ilości szmat 😉 ) no i nie mogę się zdecydować... Chyba muszę się pogodzić z tym, że czapraków nigdy za wiele 😉

Oszeszkowa
ja też bym stawiała na mocne kolory - limonka, może intensywny niebieski, capri?
wątek zamknięty
anai, dzięki! O widzisz, nie pomyślałam o fiolecie - chyba nawet nie mam żadnego czapraka w tym kolorze poza jakimś liliowym w kucykowym rozmiarze 😀
Libella, limonka myślę że super, spróbuję Ankę Grass na niego wsadzić i Wam pokażę. Capri to chyba za duży hardcore dla mnie, bo ja poza pomarańczem na moim Łosiu to głównie stypę preferuję... Chyba że komuś by się chciało ubrać Dreama w capri w fotoshopie? :kwiatek:
Też kiedyś miałam mega fazę na odcienie szarości i srebra na gniadych, a teraz jakoś tak... no nic mi nie staje na ten widok 😉

No i dalej nie wiem, co z siodłem i ogłowiem 🤔 Brać brązowe, czy zginie na nim całkiem?
wątek zamknięty
Orzeszkowa wrzuciłam Ci Capri - na tym zdjęciu chyba nie wygląda zachwycająco, ale mam wrażenie, że na tym foto katalogowym Capri jest bardziej oczodajny, niż w rzeczywistości 😉
wątek zamknięty
Libella, moim zdaniem to zdjęcie akurat dobrze oddaje kolor capri, który w rzeczywistości jest mocno oczodajny  🙂
Orzeszkowa, ale zupełnie mi się nie widzi na Twojego konia. Chyba też bym była za ciemnym fioletem. Albo jakimś czekoladowym.
wątek zamknięty
Libella,Moona, dzięki! Dziwnie zielono tak.
 Faktycznie, nie bardzo na nim wygląda. Poszukam chyba raczej czegoś w stylu lavendera 🙂
wątek zamknięty
anai, aż nie poznałam Szaraka, serio! Wygląda super, taki jesienny kolor mu pasuje 🙂
Libella, mi się podoba, choć chyba też puściłabym go w świat.
Orzeszkowa, celowałabym w beż, czekoladę, ciemny fiolet (oberżyna, może purpura), burgund lub granat właśnie 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 października 2015 17:37
Orzeszkowa, beże, ciemny brąz, fiolet taki lavenderowy, ewentualnie delikatny pomarańcz - to by były moje typy 🙂
wątek zamknięty
To ja sie pochwale Jarpolem bordowym na siwej  😍
wątek zamknięty
faith właśnie podziwiałam na fb i miałam pytać co to za piękny jesienny kolor  😍
wątek zamknięty
Orzeszkowa ja bym go widziała w granatowych, czarnych zestawach, najlepiej eskadronach 😜
Jeśli postawiłabyś na brązowy rząd, to tak samo, ale z naciskiem na czarne i beżowe + podkładka z naturalnego  😍
Koniecznie LamiCell Royal, piękny jest a no i mu pasuje. Ja ostatnio wyłowiłam nówkę, jeszcze z metką, prosto ze sklepu za 100zł  😅

Co do kolorów to podobałyby mi się na nim eskadrony square, co do jednego!
No.. zastanawiałabym się nad banana, ale w sumie też nawet dość mi się podoba  😁
wątek zamknięty
harja, Livia, jutro spróbujemy z czekoladą, jak będzie ładnie to się pochwalimy 😉

NeonGreen, super! Myślałam nieśmiało właśnie nad jakimś popcornem albo gelbem, ale nie umiałam sobie tego wyobrazić, więc wielkie dzięki za przeróbkę :kwiatek:

Teraz wiem już mniej więcej na co polować 😎

Tak przy okazji limonki i granatu, zobaczcie jakie Kerbl robi ładne kantary z polarem 😍



wątek zamknięty
faith, pięknie wygląda 🙂 😉
Orzeszkowa, o, o bananowym zapomniałam 😉 ja bym została przy czarnym sprzęcie, bo nie lubię jak sprzęt ginie. Ale w brązowym też źle nie będzie. Wydaje mi się, że masz spore pole manewru.

(kiedy wchodzi Next  Generation?)
wątek zamknięty
Jeśli postawiłabyś na brązowy rząd, to tak samo, ale z naciskiem na czarne i beżowe + podkładka z naturalnego  😍
Wszystko fajnie, ale używanie podkładki ma konkretny cel. Zakładanie jej tylko dlatego, że "ładnie wygląda"... Cóż, ja bym wolała mieć konia, którego nie będą rypać plecy, bo zapragnęłam mu wcisnąć podkładkę z futrem pod dopasowane siodło. 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.