Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Orzeszkowa nie ma za co, mogę jeszcze coś przerobić jeśli chcesz 😉
Kantarek rzeczywiście fajny no i bardzo ładnie mu w nim.
Idealny dla mojej delikatnej księżniczki, którą wszystko obciera  🤔wirek:

Sumire No oczywiście że tak! Nie wcisnęłabym podkładki bez potrzeby- ot, takie moje fantazje 🙄
wątek zamknięty
anai obawiam się że konik już wrzucił.....
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
01 listopada 2015 08:04
Orzeszkowa, jaki fajny, mam w końcu towarzysza niedoli. Ja moje kolorowe ubieram w brązy, beże, czerwienie, ale wszystko stonowane. Ładnie też w szarościach. Ja przyjęłam zasadę stonowany czaprak+ trochę szaleństwa na owijkach.
wątek zamknięty
Sumire wiadomo, nikt (?) podkładki dla lansu pod siodło nie będzie pchać, ale jak się ma wybór żel/futro, to przyznam że mnie się bardzo podoba efekt naturalnego futra wystającego spod siodła 😉
anai w koniku już jest - ten niebieski 😵
Rudzik, no właśnie tak sobie pomyślałam że Dream jest trochę odcieniem do Twojej podobny. Czerwienie chyba odpadają, w ogóle nie lubię czerwonego na ciepłych maściach, toleruję tylko chilli i darkred na siwkach. Twoja za to w różowym mi się podobała 🙂 Lecę zaraz jeździć to wrzucę na Kropka czekoladowy komplet i zobaczymy - zginie czy nie zginie 😉
wątek zamknięty
kitty, Orzeszkowa, dzięki,  na razie  nie mają  tam jeszcze wszystkiego ; ) ceny niestety masakryczne, a chciałam dwie rzeczy  z serduszkiem  😉
wątek zamknięty
W Mustangu jest też NG już i dużo rzeczy jest - www.sprzetjezdziecki.com
wątek zamknięty
anai, fakt, ceny z kosmosu trochę, ja chyba zostanę przy cottonie royalblue, bo kolor jest tak obłędny że nawet to pikowanie przeboleję 😉

Mam Dreama w czekoladzie - IMO dupy nie urywa, kolor zlewa się z koniem, więc pewnie z brązowymi ochraniaczami czy ogłowiem byłoby podobnie - pójdziemy w klasyczną czerń.

BTW stwierdzam że nie umiem zawijać takich długich nóg, po zrobieniu foty chyba jeszcze z dwa razy przewijałam, żeby było dobrze 🤔
wątek zamknięty
Orzeszkowa, że Ty nie będziesz, to się domyślam... ale znam takich, co naprawdę uważają, że futro to tak dla lansu, bo ładne. 😉
I też wizualnie wolę futerkową podkładkę niż żele - ba, właśnie sama muszę taką zamontować póki co i przeglądałam oferty pod kątem koloru ("byle nie róż"😉. 🤔wirek:
wątek zamknięty
Orzeszkowa, fakt owijki się nieco zlewają, ale i tak wg mnie jest całkiem nieźle, szczególnie pad 🙂 Ale takie połączenie się na nim pogryzie z brązowym sprzętem, więc przyklaskuję czerni 😉
wątek zamknięty
sumire, a wiesz, że miałam kiedyś różowe futro?  😂
Chyba jeszcze za czasów starej volty, zestaw moich marzeń to był fioletowy cottage craft z różową lamówką i różowe futro do tego 🤔wirek:
harja, też mi się tak wydaje - a już miałam wypatrzone takie piękne brązowe ogłowie 🙁
wątek zamknięty
Orzeszkowa, Kerbl w ogóle jest fajny 🙂 ja bym szła w klasykę- biały, krem, ciemna czeko, czarny plus futro na stopy 🙂
wątek zamknięty
Orzeszkowa Ja bym widziała w ogłowiu o takim kolorku, mega oryginalnie i zlewać się nie będzie!  😁
(Zdjęcie zapożyczone z konika.com.pl ) Musiałam dać jakieś zdjęcie bo brakło mi słowa aby opisać 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2015 18:32
Orzeszkowa, też bym szła w czarny sprzęt - brązowy musiałabyś dobrać tak, żeby się z maścią nie gryzł, i odpadają wtedy brązowe czapraki 🙂 W tym brązie jest stonowanie, fajny ten odcień 🙂

Obejrzałam sobie fotki NG i na szczęście nic mnie nie woła 😉 Ceny dość wysokie, ciekawe co będzie przy Niciakach...
wątek zamknięty
Hej, wie ktoś tu może jak duża jest różnica pomiędzy eskadronowym deep pink'iem a berry? Bo nie wiem czy musze koniecznie kupować następne owijki jeśli są o pół odcienia inne xd
wątek zamknięty
Orzeszkowa czarny zdecydowanie
Livia no mnie niestety ta kolekcja rusza.... ale mam absolutny brak środków....

Ukochany niciaczek smurf
wątek zamknięty
kitty, Twój koń aż taki czorny czy ciągle lekko pod światło? 😀 pięknie w tych futrach na stopach 🙂
wątek zamknięty
Burza on tak zawsze na zimę  🙂 myślę, że może jeszcze ściemnieć, bo nie wymienił całej sierści
wątek zamknięty
A mi się Maniek w tym niciaku nie podoba. Anki lepsiejsze  😎
wątek zamknięty
ejjjj Manolo synolo ślicznie w niebieskim 😀
wątek zamknięty
Słuchajcie mam takie pewnie dość nietypowe pytanie. Strasznie podobają mi się ochraniacze z futrem, chciałam sobie kupić takie na zawody, ale zastanawiam się czy nie będzie to źle wyglądało na potężnej nodze mojego konia. Jak myślicie, będą się takie ochraniacze komponować z nogą rozmiar spore L (ochraniacze Veredus L tak akurat da się zapiąć, kaloszki pasują XXL, podkowa euro 4 ciasnawa), czy nie bardzo ?
wątek zamknięty
Klami, IMO takie ochraniacze wyglądają właśnie najfajniej na konkretnej nodze, bo na drobnych czy krótkich to trochę jak [url=https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAwbymrdadBwYrVILQL-LMrQAubVHVXNOR8jK7aqeKCWtKmz7vvw]takie buty 😉[/url]

kitty, fajne futro na stopach, przez Ciebie i Burzę będę teraz takie chciała 😁

Vendettka, wow, takiego jeszcze nie widziałam, ale to chyba nie mój styl jednak 😉

Livia, w takim razie musiałabym znaleźć toffee/london jakieś, żeby na nim nie znikło, ale czy się nie będzie gryzło? 🤔

Burza, w białym mu paskudnie, widziałam foto eks właściciela i nie podobało mi się wcale, ale krem to może być to 🙂
wątek zamknięty
Orzeszkowa trochę się boję, że na jego gabarycie nogi to będzie wyglądać zabawnie.

wątek zamknięty
kitty, oho trudna sprawa. I też mi się niciak nie podobaju 😀 ale stopy w futrze owszem 😀

Orzeszkowa, pokaż 😀
wątek zamknięty
Klami ja mam pół shire... więc znam duży gabaryt. Wyglądają mega super
wątek zamknięty
Burza, mówisz masz 😉 Wiadomo że jakby to była biała Anka albo Platinium to efekt też byłby inny, ale i tak jestem na nie 😉
wątek zamknięty
Orzeszkowa, a widzisz a dla mnie ślicznie 🙂 czysto i jasno 🙂 wystarczyłoby zdjąć te sznurki z nosa i zawinąć na podkładki 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 listopada 2015 22:15
kitty, wygląda jakby miał mega pluszową sierść. 🙂
Orzeszkowa, moim zdaniem w bielu super, ale wszelkie żywe kolory, oprócz czerwieni będą wyglądały super na tym koniu moim zdaniem. W brązie też moim zdaniem ok, ale ja to lubię jak się wszystko zlewa.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 listopada 2015 06:36
Orzeszkowa, ja moją uwielbiam w hibiscusie, ale zakładam do tego brązowe owijki. Myślę teraz nad Anką crimson, albo bordowym z caballa. Wybrałaś sobie maść, którą najtrudniej ubrać.
wątek zamknięty
Trochę wcisnę się z moim narzekaniem 😉
Mianowicie strasznie zawiodłam się na owijkach HKM (najzwyklejsze, chyba nawet nie mają nazwy). Polar się rozłazi i rozciąga.
Są gorsze jakościowo nawet od Yorkowych, nie mówiąc o tych z tej samej póki cenowej (Waldhausen czy Busse).

wątek zamknięty
Milla tak samo jak horze... były dosłownie na jeden raz....
emptyline aktualnie ma 😉 on był wcześnie golony i tak śmiesznie odrasta  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.