KOCHAM KINO :)

Camp X-Ray - troche sie nudzilam na tym filmie, za malo akcji, jednak nie jest taki zly, daje 6/10

World War Z - sredni, dla tych co lubia zombie, dla mnie 5/10
Na jakich stronach oglądacie filmy po angielsku? Coś jak cda czy kinoman.tv tylko zagraniczne? :kwiatek: :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 lutego 2016 20:00
bylam wczoraj na Ave Cesar. Specyficzny jak na Cohenow przystało ale jak ich lubię i film mi sie podobal. Spodziewalam sie moze odrobiiiiine wiecej ale i tak warto obejrzec 😀
Weselna goraczka - a taka komedyjka romantyczna, bez rewelacji.

Whitney - hmmm ciezko mi ocenic ten film, spodziewalam sie czegos lepszego
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 lutego 2016 12:34
Jak ktoś lubi kostiumowo historyczne polecam trylogię Nierządnicy
bylam wczoraj na Ave Cesar.

Ja też byłam wczoraj 😁

Super! Trzymają poziom i klasę. Oczywiście mają lepsze filmy, ale ten rewelacja.
Ktoś gdzieś napisał, że pan od pląsów przeszkadza, a ja się pytam w którym momencie? Pląsa idealnie, za dużo nie mówi, przerysował postać jak zapewne miał przerysować.
Moim zdaniem całość nie ma żadnych minusów.
No i pani Frances! O matulu! Scena poezja 😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 lutego 2016 18:34
Ktoś był na Zwierzogrodzie ?
Ja 🙂 fajny, nie nudziłam się wcale.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 lutego 2016 18:44
ok 😀 dzieki
Był taki film, gdzie gostek wymyślał jakieś nowinki, wynalazki dla jednego koncernu a potem kasowali mu pamięć, dostawał mnóstwo hajsów 🤣 . Później chciał to zatrzymać i uciekał gdzieś na jakimś lotnisku? miał kilka przedmiotów pozornie bezużytecznych, które pozwoliły mu jakoś pokonać tamtych ludzi, dla których wymyślał. Tylko tyle pamiętam, zna ktoś tytuł? 😁
Oglądał ktoś Pokój? Jak wrażenia?
Chemik - kawal dobrego kina🙂
Spotlight - świetny film. Wreszcie Oskar w pełni oddający klasę dzieła.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 marca 2016 21:14
ChemiK Pokoj bardzo dobry film.
maiiaF - Paycheck, z Benem Affleckiem 🙂
szoszonka, taaaak, dzięki! Oglądaliśmy kiedyś z kumplem i jemu teraz się przypomniało, żebyśmy dokończyli 😁
Bylam na premierze Historii Roja - cudowny
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 marca 2016 20:28
Zwierzogród absolutnie genialny, tyle smaczków z kina i seriali <3
Deadpool - dokładnie taki jaki się spodziewałam, warto obejrzeć, można się i odmóżdżyć i posmiać  😀
Dla mnie Spotlight to wielkie rozczarowanie. Dobry temat, ale realizacja moim zdaniem kiepska.
Z oscarowych to zachwyciłam się Big Short.


Za to moim numerem jeden jest... Lobster 😍 😍 Co za poryty film 😀
Ja machnelam Carol w weekend, bardzo przyjemne kino 🙂 no i te pieeekne lata 50te, idealna stylizacja dla Cate Blanchet  💘
amnestria, no co Tyyy! Dla mnie miszczostwo 😉

Dziewczyny, polećcie jakiś wyciskacz łez na babski wieczór 🙂 Coś jak Gwiazd naszych wina albo inny smut/romansidło. Byle nie za głupie i byle nie Pamiętnik 😉
Mistrzynia jestem od takich filmow, bo czesto organizuje babskie nasiadowy:P

Słodki Listopad
Ps. Kocham cię
Miasto aniołów
Szkoła uczuć
One Day
Stalowe Magnolie
Joe Black
Wyznania Gejszy
Dying Young
Dom na jeziorem
Noce w Rodanthe
Najdłuższa podroz

Cos jeszcze?;P
faith, 👍 👍 większość widziałam, ale nie wszystkie, więc coś wybiorę 🙂
Hahahahhaa, spoko  😜 Jakby co to krzycz, znajde jakis pakiet rezerwowy  :kwiatek:
Dzionka, może coś z tego: Dziewczyna z portretu, List w butelce, Wciąż ją kocham, Pamiętnik?
Czas na miłość  😍 Brzmi strasznie, ale jest fajowe. To znaczy ja lubię taki typ delikatnego romansidła z lekkim humorem i dystansem do świata. Wyciska łzy. Poza tym kocham dobre brytyjskie kino.
Dzionka Ostatnio widziałam Take this waltz, jakoś wcześniej mi umknął a zrobił na mnie duże wrażenie.
Dla mnie Spotlight to wielkie rozczarowanie. Dobry temat, ale realizacja moim zdaniem kiepska.


O rany, dla mnie tak samo. Ponad 2 godziny filmu i zero akcji 😲 Tylko chodzą i gadają :P
Dzionka Doktor Żywago, stara jak i nowa wersja 😉
dzieki dziewczyny 🙂 sciagnelam 4 filmy, ale zagadalysmy sie i niczego nie obejrzalysmy 😀 beda na pozniej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się