Jack Russell Terrier

prawie ja 😉 moi rodzice, ja mieszkam w bloku 😉 no aaaaale podejrzewam że nie ominęłoby mnie posiadanie co jakiś czas takiego lokatora :P no i na wycieczki ze mna by jeździł
Mój tzn taty miały do dyspozycji ogródek no i towarzysza w postaci mojego boksera Grafa.. Założenie jest jednak takie,że psiak miałby jeździć z moim ojcem niemal wszędzie- nawet do pracy 😉
u nas to nie przejdzie raczej
Może wiecie w jakiej hodowli maja aktualnie szczeniaki?
Zajrzyj tutaj http://www.russell-terrier.pl/ - dział ogłoszeń. Warto też odwiedzić ich forum bo wielu hodowców się tam udziela 🙂

Poza tym jak w Google wpiszesz np "Jack Russell Terrier hodowla" to wyskoczy Ci ich mnóstwo.. Wystarczy odwiedzić kilka stron.. Z tego co zaobserwowałam to sporo jest teraz maluchów 🙂 Tak na szybko to pamiętam że maluszki są w hodowlach: An-ramora,  Frifro Figlarski, Drapichrust,Złoty Błysk, Happy Hunter, Byczko, Z Herbu Sapały i chyba Gang Staff.. Ale to na bank nie wszystko..
Poszukaj..
SHREK


Kocha kamyczki, tylko one się liczą 🤔wirek:
Santoska
ja naprawde nie wiem jak twoj shrek sie tak zgadza z kotem i jeszcze razem spia, a jak mi powiesz ze z jednej miski jezdza to juz w ogole nie uwierze... 🙂
moj jack jest pierwszy do lapania kotow juz nie wspominajac o tym ze zazwyczaj nie wychodza zywe z takiego starcia
dlatego jestem pod wielkim wrazeniem🙂
Jedną znam co kocha kamyczki.. 🤔wirek:
Santoska, wszystkie Russelle które znam kochają kamyczki 😁
kacha Shrek jak pojawił się w naszym domu to kotka już była,więc to on musiał sie do niej przyzwyczaić, bo ona rządziła. Teraz jest tak, że on nią rządzi ale jest ok. Poza tym wszystkie inne koty też gania, ale nie tak groźnie jak Twój.
Carmen te które ja znam kochaja piłeczki i patyczki  🤣
Bischa   TAFC Polska :)
06 stycznia 2010 13:48
Wiedzieliście , że jest podział w Russel Terierrach ? Koleżanki trenerka w niedzielę mnie o tym poinformowała - są Jacki i Parsony . Parsony są wyższe , na dłuższych nogach i bardziej w prostokącie .

A to psiak owej trenerki Parson Russel Terrier - Gaspar





Cuuuudneee są te psiaki  😍 !!

Mój D sobie takiegio zamarzył ale niestety sporo kosztują (w Warszawie nawet do 3 tysięcy) a nie ma takich finansów i musiałby odkładać z dobre kilka miesięcy... Więc namówiłam go na psiaka ze schroniska 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
06 stycznia 2010 14:09
Koleżanka ma kundelka ze schroniska , a wszyscy myślą że to JRT  😀 Także w schronisku też można znaleźć coś podobnego  😉
Faktycznie nawet jednego w typie widziałam ale juz zakochał się w lekko bullowatej i tylko tą jak nie jacka 😉
In.   tęczowy kucyk <3
06 stycznia 2010 23:40
Wiedzieliście , że jest podział w Russel Terierrach ? Koleżanki trenerka w niedzielę mnie o tym poinformowała - są Jacki i Parsony . Parsony są wyższe , na dłuższych nogach i bardziej w prostokącie .
Wiedzieliśmy ; )

Ja strasznie chciałabym mieć JRT, ale niestety właściciel mieszkania sie nie zgadza... Bo szczeka 😵 Ale w każdym marzeniu sennym on sie pojawia i na pewno kiedyś jakaś sunia będzie moja 😀iabeł:
Ja mam trzy psy Jack russel teriera. Są to wspaniałe  i  bardzo inteligentne psy ale też charakterne niesamowicie. Należy zapewnić im dużo ruchu i zajęcia. Doskonale sprawdzają się  w stajni bo nie boją się koni i wg.moich spostrzeżeń są dość posłuszne. Wobec innych psów agresywne i dlatego na spacerach kłopotliwe. W stosunku do "swoich" psów są bardzo przywiązane. Mam jeszcze Onka, dwa azjaty i kundelka więc wiem co mówię🙂.
Nie ulega wątpliwości, że to pies dla aktywnych. 😀
Bisha---> co to za derka?
Moja mała:
Poszukuję właścicieli dla 2 suczek jack russel terriera. Są cudne, śliczne, mają 6 tygodni!
montana   małopolskie
05 maja 2010 17:26
ja jestem zauroczona jackami absolutnie, zostałam wierną fanką
Moja suka żywe srebro , z kotami sie bawi całymi dniami, myszy z nimi łapie i przynosi, doły kopie, za końmi goni, za ptakami, bociana chce za nogi złapać....Uwielbiam ją obserwować w jej codziennych zmaganiach ; )
Do innych psów w porządku, to znaczy z daleka to nawet ujada, ale potem szybko cichnie, do większych ma respekt
I uwielbia samochody, jeździć, albo siedzieć na siedzeniu, do tego stopnia, ze jak tylko sie gdzies drzwi do auta otworzą na 3 sekundy ona juz jest w środku ( nasz wet miał okazje sie przekonać 😉 ) Koniem tez jeździ 😀
Poza tym jest dość niezależna, jak jej sie nudzi, to gdzieś znika, a kładzie sie tylko w nocy, w dzien nie ma czasu na spanie

Rozglądam sie w sumie za drugim takim skarbem, jakby był gdzies okazyjnie do wzięcia, dajcie znać

Mój skarbek jak była mała







Dżaki są świetnymi końskimi kumplami  😉
egzamin  PT 196 p  😀iabeł:
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
06 maja 2010 12:51
To ja może się pochwalę, że w Jagodnym urodziło się 10 szczeniaków  😁 A dokładnie- dwie suki urodziły w sumie 10 szczeniaków  😜
Rezerwacje już są robione, ale chyba jeszcze kilka na sprzedaż zostało  😉
Jakby ktoś miał ochotę to szukajcie telefonu kontaktowego albo u mnie na pw, albo na stronie głownej www.jagodne.pl  🙂

Pozwolę sobie wstawić zdjęcia:









I reszta w linkach, co by śmietnika nie robić  😉










A dlaczego one maja poucinane ogony?
zaba   żółta żaba żarła żur
06 maja 2010 22:23
A dlaczego one maja poucinane ogony?


A nie jest tak,że się jacki kiedyś kopiowało i co niektórzy hodowcy przy tym zostali?
Pytam się,bo nie znam się na jackach  😉  Wiem tylko,że z wyżłami tak właśnie jest  🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
06 maja 2010 22:30
Jest chyba dokładnie tak jak mówi zaba. Kiedyś był wymóg, dziś to już sprawa indywidualna. Psy moje nie są, więc rzecz gustu właścicieli  😉
Myslalam ze jest ogólny zakaz.. Sama jednego 5letniego mam bez ogona, a  roczniaka juz z ogonem..
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
06 maja 2010 22:44
Szczerze przyznam, że kompletnie się nie znam na przepisach dotyczących ogonów u Russelli... ale gdyby ktoś z Was miał jakieś pewne info to chętnie przekażę hodowcom co i jak  😉
zaba   żółta żaba żarła żur
06 maja 2010 22:55
Myslalam ze jest ogólny zakaz.. Sama jednego 5letniego mam bez ogona, a  roczniaka juz z ogonem..


Jest i nie ma  😉

W sumie dla mnie na plus,bo nie "przeżyłabym" wyżła z długim ogonem!  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 maja 2010 18:44
Przedstawiam Carl'a, Jack'a mojej współlokatorki:





(Pidżamka pooperacyjna)
No cóż, przepisy może i są, ale akurat w Jagodnem nimi się nie przejmują i nie muszą- te szczenięta są niestety bez rodowodu, więc nie będą przechodziły przeglądu miotu w ZKwP... Tak więc okwiat promujesz tutaj pseudohodowlę... lub rozmnażalnię jak kto woli 🤬
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
07 maja 2010 23:30
mac oj tam, zaraz promujesz  😁 bywam tam kiedy tylko mam czas, więc skoro urodziło się tyle szczęścia to chciałam się podzielić w wątku  😁
Lotnaa dwa ostatnie zdjęcia są... no brak słów  😂 zapisałam sobie na dysku  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się