Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Burza, ale czad  😍
wątek zamknięty
palemka, groszki rządzą <3
wątek zamknięty
Burza, milutko, co to za grochy? Caball? 🙂
wątek zamknięty
Burza, - cooo to? Jako absolutny fan wszystkiego co w groszki jestem zakochana 💘
wątek zamknięty
Livia, bardzo dziękuję za poradę kolorystyczną 🙂 Chyba jednak stanie na niebieskim, ale jeśli chodzi o połączenie fiolet/szary, to też już coś wymyśliłam i za jakiś czas mam nadzieję zrealizować 😀
lizzy, 😁 niech się przyzwyczaja 😀
marlin1990, dlatego pytam, nie oceniam :kwiatek: a czasem ktoś, kto stoi z boku może zauważyć rzecz, której my nie zauważamy 🙂 też mam jeden czaprak (glamour Caballa), który strasznie wyjezdża, bez względu na to, jak osiodłam i jak go ułożę... Żaden inny nigdy jeszcze nie wyjechał.
Burza, a jednak go masz! 😀 Tak jak na sucho nie zrobił na mnie wrażenia, tak na Piorku jest całkiem ujmujący!:-))
wątek zamknięty
quantanamera, keirashara, zaskoczę was- Mustang 🙂

harja, kupiły mnie te ich boskie groszki i w zasadzie się nie brudzi 😀
wątek zamknięty
Burza, to w sumie dobrze, że cię kupił, bo na koniu bardzo zyskuje! 😉
ja przez ciebie męczę się nad tym kantarem...  🤣
wątek zamknięty
harja, nie męcz się, bier 😀
wątek zamknięty
Burza, Mustangi są nie do zajechania 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 czerwca 2016 06:40
Burza, jak fajnie w tych groszkach! Są takie wesołe na Piorku 🙂

wątek zamknięty
Burza szał  :kwiatek: jestem w szoku, że to Mustang 🤔 to oni robią takie czapraczki? 😉

harja dzięki :kwiatek: niestety czasem popada się w rutynę i przestaje się zauważać niektóre rzeczy 🙄
wątek zamknięty
Puma, widzę po egzemplarzu ze stajni- a teraz czuję, że ich ilość na m2 się ostro zagęści 😀
Livia, dziękuję 🙂
marlin1990, poczekaj...




To tylko przykłady ich wesołej twórczości. Pociuram dłużej to będę mogła więcej powiedzieć, na pewno ich DR są wielkie jak nowe cottony.

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 czerwca 2016 08:32
Burza czad  🙂 Zaraz se poszperam w necie, gdzie takie cudo można dorwać  🙂
wątek zamknięty
Burza świetne  😍 nie spodziewałam się po nich takich wesołych czapraczków  😉 szkoda, że wypadają takie wielkie, dla nas dwa w jednym- czaprak z derką  😂
wątek zamknięty
marlin1990, bo to zależy ile mają materiału itp, puszczają serię i znika kolor najczęściej. Są mocno elastyczni, pewnie krótszy też by uszyli- myślę nad tym, a ja czuję że to dla mnie rewelacyjna alternatywa dla drogich spierających się cottonów- a coś muszę mieć na lato.

Nasturcja-Renata, 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 czerwca 2016 13:47
Burza, ten w kwiatki jest mega uroczy 💘
wątek zamknięty
Livia, jest strasznie szalony.. 😀
wątek zamknięty
Burza one takie na maxa sztuczne jak zwykle z tej firmy? Kropeczki szał  😍
wątek zamknięty
kitty, zależy co zamówisz. Może być poliester a może być bawełna, ja wolę poliestrowe. Normalnie przepuszczają pot, nic zdrożnego się nie dzieje. 🙂
Te wzory to akurat poliester. 🙂
wątek zamknięty
Ja ich nie lubię... ale mam często w pralni, 4 rok te same sztuki i wyglądają idealnie, to jest fakt  😉
wątek zamknięty
Burza omamo, ten brązowy w różowe groszki jest IDEALNY!  😜 😍 😵
wątek zamknięty
Burza, - zgiń, przepadnij, uroczyście obiecywałam sobie żadnych więcej szmat w tym roku, a Ty mi tu z takimi fajnymi kropkami w miłej cenie wyskakujesz!  😜 No ładnie to tak kusić ludzi? 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 czerwca 2016 13:55
A ktoś wie, czy Jarpol ma w tym roku nową kolekcję? 🙂
wątek zamknięty
Livia, ma 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 czerwca 2016 14:02
anai, a jest gdzieś całość? Pamiętam tylko te fajne, świecące czapraki - było coś poza tym? 🙂
wątek zamknięty
Livia, dopiero będzie. Wczoraj robiliśmy fotki na stronę. Ale nie wiem, kiedy  pojawi się nowa kolekcja, to już deborah musi napisać 🙂
edit. A te bling są na żywo piękne, prawdziwy swarovski!
wątek zamknięty
W sumie to już byłam bliska, żeby porozstawiać się z wszystkimi Stripe-Inami (za dużo mam zdecydowanie końskich szmat), ale na cukiereczku wyglądają śliczne, szczególnie srebrna śliwka. No więc będą leżały i graciły 😁





wątek zamknięty
quanta cukiereczek  😍

Burza poratuj jakimś linkiem do czapraków mustanga, bo poza czarnym w białe grochy nic nie znajduję  😵 szczególnie ten brązowy wpadł mi w oko 😉
wątek zamknięty
quantanamera Kochałam te pady ze względu na świetnej jakości materiał. U mnie stripe-in po sporadycznym ale 5 letnim użytkowaniu wyglądał jak prawie nowy. Strasznie trudno było mi się z nim rozstać.

Szukam mega okrojonej wersji czapraka na lato, zatem pytanie do Was :kwiatek:

Czy czaprak łezka sprawdzi się pod siodłem ujeżdżeniowym? (tybinka standardowa ok 40cm) Jeśli tak, to jakiej firmy?

Rozważałam SR Eskadrona lub łezkę HKM (bo jest w promocji) 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 czerwca 2016 13:54
tuch, u mnie tak wyglądała łezka pod Luckiem - tybinka ok. 38 cm:
http://re-volta.pl/galeria/foto/111427
Tybinka 40 cm powinna jeszcze dać radę, ale dłuższa już na pewno nie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.