wrzody żołądka

Juz idzie do potrzebujacego takze pani nadgorliwa sie spoznila 🙂 wszystkich zbanowac za wymiane miedzy nami abprazoli i info w tym watku ! musimy chyba zalozyc grupe dla wymiany... i jaki podzial jedni dostaja ostrzezenie inni nie tylko pogratulować 
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2016 07:56
Nie, nie przesadzam, lekami się nie handluje. Nie uważam, żebym była nadgorliwa - reaguję tylko kiedy mam powód.

maxowa, kto twoim zdaniem nie dostał ostrzeżenia, a powinien? Zgłosiłaś to?
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 08:03
Livia, czy jeśli w tym wątku ktoś zapyta czy ma nadwyżkę omeprazolu bo potrzebuje na cito a ktoś inny odpowie że ma i sprzeda się podzieli to zareagujesz  ????

odróżniasz handel od sprzedaży nadwyżki albo że komuś zostało nie do wykorzystania  ????
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2016 08:28
famka, to naprawdę nie jest moje widzimisię. Prawo zabrania handlowania lekami i nawet takie sprzedanie nadwyżki pod to podchodzi. Przykro mi, ale tak właśnie jest.
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 08:32
ja mam inne zdanie w tym temacie i proszę żeby inni się też wypowiedzieli łącznie z adminami

w tym temacie, jednym z niewielu nie ma sprzeczek obrażania kłótni, tylko wymiana doświadczeń i pomoc w leczeniu koniowatych, i trudno możesz mi zasunąć bana ale uważam że nie potrzebnie robisz tu zamęt idź proszę pilnować innych tematów, tam gdzie jest to potrzebne, bez obrazy 
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2016 08:36
famka, również mi przykro, ale będę zaglądała do każdego tematu, włącznie z tym (bo jak widać jednak jest potrzeba), i pilnowała każdego tak samo. Bez obrazy oczywiście 😎 Z mojej strony koniec tematu.
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 08:41
brak mi słów, skoro kręci Cię temat, gdzie przy poprzedniej administracji problemów nie było  👍
Livia poniosło Cię i to ostro. Życzę Ci żeby koń nigdy Ci nie zachorował i żebyś nie musiała nigdzie szukać pomocy...
Livia to ty jestes moderatorem. To nie wiem dlaczego mam odwalac twoja robote i wskazywac kto powinien dostac ostrzezenie, dla mnie te ostrzezenia za yo sa smieszne i je przezyje. Za zbiorowe zamowienia na forum tez bedziesz dawac ostrzezenia, ze sie ludzie tu umawiaja kto po ile szt chce?Poza tym wskaz gdzie napisalam, ze SPRZEDAJE omeprazol. No tak usunęłas post ale nawet slowa sprzedam nie bylo...
ja mam inne zdanie w tym temacie i proszę żeby inni się też wypowiedzieli łącznie z adminami

Twoje zdanie nikogo nie interesuje, ponieważ ten tema reguluje ustawa.
Lekami handlować nie wolno i gwarantuje ci, że dokładnie takie jest stanowisko administracji.
Jeśli chcecie faktycznie załóżcie sobie tajną grupę na fejsbuku i tam sobie po kryjomu handlujcie.
Na forum re-volta ogłoszenia sprzedaży leków były, są i będą usuwane z każdego wątku i ogłoszeń również.
Dziękuję za uwagę.
Osoby kontynuujące offa będą karane ostrzeżeniami.
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 09:39
katija, no błagam Cię  😵
proszę Cię wskaż jedną osobę w tym wątku która handluje, HANDLUJE

w takim razie proponuję od dziś pisać "oddam dla dobra konia", rozumiem że wtedy się nie uczepisz

i to nie jest off tylko dyskusja nad rzeczami "dla niektórych w tym temacie WAŻNYM" i ostrzeżenie pffff 
GAZETA PRAWNA O OBROCIE LEKAMI W INTERNECIE
Tym linkiem ostatecznie kończę dyskusję na ten temat i informuję, że następna osoba próbująca ją ciągnąc otrzyma wypowiedź moderowaną na 2 tygodnie.
Przecież Abprazol dziewczyny sprowadzają ze Stanów bez recepty - produkt jest dostępny DLA KAŻDEGO W POLSCE BEZ OGRANICZEŃ. Polskie prawo nie zabrania kupowania i sprowadzania Abprazolu w dowolnej ilości. Moderatorki, które powołują się na przepisy, informuję: W momencie wejścia Polski do Unii Europejskiej, na mocy obowiązującego w niej ustawodawstwa, stało się możliwe dostarczanie drogą wysyłkową produktów dostępnych bez recepty (OTC). Zgodnie z prawem, obrotowi w Internecie mogą być poddawane wyroby farmaceutyczne, które są lekiem wydawanym bez recepty, parafarmaceutykiem, produktem leczniczym homeopatycznym, produktem medycznym, testem stosowanym w diagnostyce – w tym do mierzenia poziomu glukozy, lub kosmetykiem medycznym.
Omeprazol można zamówić w dowolnych ilościach bez recepty.
[quote author=BaŚ link=topic=1307.msg2556723#msg2556723 date=1465809657]
Przecież Abprazol dziewczyny sprowadzają ze Stanów bez recepty - produkt jest dostępny DLA KAŻDEGO W POLSCE BEZ OGRANICZEŃ.
[/quote]
Nie. Jest dostępny dla każdego W STANACH bez ograniczeń. A w Polsce jest niezarejestrowany.
Dodatkowo tak się składa, że żadne z obecnych modów nie jest weterynarzem.
Ogłoszenia sprzedaży/ oddania leków będą nadal usuwane.
[quote author=Miśka123 link=topic=1307.msg2556060#msg2556060 date=1465651452]
Cześć  🙂 Jakie polecacie elektrolity dla konia wyczynowego  z wrzodami?
[/quote]
🤔
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 czerwca 2016 13:15
Dziewczyny nie ma co się kłócić, bo moderatorzy już postanowili.

Proponuję faktycznie założyć grupę na facebooku, gdzie będziemy mogli sobie pomagać w pilnych przypadkach, gdy koń potrzebuje abprazole na cito. Co Wy na to? Wtedy co najwyżej osobę poszukującą abprazole będzie się tam kierować.
A już całkiem poważnie pytam, grupowe zamówienie wolno nam ugadywać tutaj, czy też będzie to moderowane?
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 13:23
xequus, jestem za !

i myślę że swoim pytaniem zabiłaś klina bo niby na jakiej podstawie ma być moderowane  ????  🤔wirek: 😁
ja jestem za i bardzo proszę o dołączenie mnie do grupy jak tylko taka sie pojawi, albo info na pw gdzie was szukac.
moderatorkom rzeczywiscie trzeba zyczyc szczescia, zeby nie musialy czekac kiedys miesiac na lek ze stanów, kiedy pilnie potrzebny  🙄
a to, ze mamy kraj jaki mamy, zostawiam bez komentarza  😎
Też za, bardzo proszę o info gdzie co i jak.
i myślę że swoim pytaniem zabiłaś klina bo niby na jakiej podstawie ma być moderowane  ????  🤔wirek: 😁

Nie zabiła żadnego klina. Umawianie się nie będzie moderowane bo jak słusznie famka, zauważyła, nie ma żadnej podstawy do tego.
I bardzo mi przykro, że nie dociera do was, że nikt tu wam nie robi na złość.

Dziewczyny nie ma co się kłócić, bo moderatorzy już postanowili.

nie postanowili moderatorzy tylko POLSKIE PRAWO.
Mogę prosić o dodanie do grupy? Albo info? Koleżanka ma konia wrzodowego a kto wie kiedy może lek być potrzebny...
katija może dlatego nikt tego nie ogarnia bo do tej pory nigdy takie pytania nie były przez moderatorów kwestionowane tutaj?
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 13:57
katija, ale nikt nie mówi o robocie na złość, tylko o czepliwości, wystarczyło napisać "proszę zmienić opis" a nie próbować naprawiać internety przez Livię,

BaŚ, chyba jasno napisała czego przepis dotyczy, to tyle w temacie, ja już nad tym nie dyskutuję
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 czerwca 2016 14:03
Dziewczyny grupa już założona Revoltowi końscy wrzodowcy. Jest co prawda zamknięta, ale każdy może ją wyszukać i poprosić o dołączenie. Niestety nie znam Was z imion i nazwisk, więc musicie dołączyć. Tylko pytanie, czy chcecie, żeby każdy potwierdzał np. na PW, że on to on, czy nie będziemy robić cyrków i dodawać wszystkich.
famka   hrabia Monte Kopytko
13 czerwca 2016 14:08
jeśli będzie otwarta to będzie kupę spamu jak w innych grupach, najlepiej jakby działała pocztą pantoflową
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 czerwca 2016 14:14
Okej, czyli niech będzie miała status grupy zamkniętej, czyli takiej w której trzeba poprosić o dołączenie i tylko członkowie widzą posty, a reszta jedynie grupę może wyszukać.

Więc jeszcze raz, grupa to Revoltowi końscy wrzodowcy

Prosząc o dołączenie do grupy na facebooku należy również napisać PW na revolcie do mnie lub famki z imieniem i nazwiskiem jakie macie na facebooku. Wtedy będzie wiadomo, że wy-to-wy i tylko zainteresowani tematem dołączą i nie będzie spamu.


Jak wypada olej ryzowy/ otreby ryzowe w diecie wrzodowca?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 czerwca 2016 15:44
Jest ok  🙂
no ale zeby poprosić na fb o dołączenie, musi sie wyświetlic grupa. a mi nie wyszukuje fb niczego takiego ;(
Mi też nie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się