KOCHAM KINO :)

Jesli lubicie  love story to polecam bardzo "zanim sie pojawiłeś". Dawno nie widziałam tak dobrego filmu! Koleżanka płakała strasznie, mnie rownież poleciały łzy. Nie jestem fanem tego typu filmów ale chętnie obejrzę go jeszcze raz w kinie 🙂
Trzęsienie w San Andreas (2015) biedny, taki komputerowy...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 lipca 2016 11:25
Gdzie jest Dory ? przyjemne do obejrzenia 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lipca 2016 11:28
Odświeżyłam staroć i obejrzałam sobie dziś Miasto Aniołów- piękne... spłakałam się jak głupia. Nie lubię smutnych filmów, ale raz na jakiś czas są ok  😍
Polecicie mi jeszcze coś w tym stylu? 👀
Kiedys robilam Dzionce taka lista na babski wieczor, jestem specjalistka od takich filmow ;P

Walk To Remember
Longest Ride
Sweet November
One Day
PS. I Love You
The Notebook
Meet Joe Black
Memories of GEisha
Dying Young
The Fault in Our Start
The Lake House
Dear John
The Age of Adaline

No :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lipca 2016 11:56
Dzięki, lecę poszperać i coś wybrać 😀 :kwiatek:
Gdzie jest Dory ? przyjemne do obejrzenia 😉

Tak. Na początku się poryczałam.
Tak potwierdzam "Gdzie jest Dory" cudowna bajka  😍 Ja, Jula i moja mama jesteśmy zachwycone.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lipca 2016 13:14
Faith zaczęłam oglądać "Najdłuższą podróż" i już jestem zakochana 😍 Kowboje, byki, country- moje klimaty 😍
A ja wczoraj oglądałam Pitbulla Nowe porządki i jeszcze bardziej pokochałam Ostaszewską, genialnie grała 😜 podobało mi się, chociaż momentami się dłużyło nieco. Czekam teraz na Niebezpieczne kobiety 😀
Obejrzałam dzisiaj "Pokój" i potwornie się spłakałam. Nie pamiętam już kiedy ostatnio jakiś film wycisnąłby ze mnie tyle łez. 😲
Maiia, gdzie oglądałaś Pitbulla?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lipca 2016 17:12
Me Before You, o jeżu jaki kiczowaty, a jaki śliczny  💘 ode mnie 8/10 :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 lipca 2016 18:04
Ja dzisiaj zaliczylam ciagiem Alicje i Gdzie jest Dory
Od pierwszego oczekiwalam troche wiecej, na Dory zryczalam sie nieprzecietnie...
anioleczek.97, na kinoman.tv jest, ja też widziałam i jest mega, jak nie przepadam za polskimi filmami to ten jest super! 😜 Nie mogę się doczekać kolejnej części

Czy ktoś oglądał "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" online i podpowie mi gdzie znajdę ten film?
Kurcze tyle jest opinii pozytywnych o Gdzie jest Dory że aż chyba usiądę z rodzinką i obejrzę  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 lipca 2016 07:39
Też bym chciała, ale nigdzie znaleźć nie mogę 🙁 A jeśli już to kinowa jakość...

Za to obejrzałam wczoraj Angry Birds i pozytywnie się zaskoczyłam! Spodziewałam się totalnej makabry a było w sumie całkiem śmieszne 😀 zdecydowanie dla dzieci ale fajnie sie oglądało, moim zdaniem całkiem nieźle zrobione 🙂 Tylko oglądałam po angielsku, nie wiem jak w polskiej wersji.
działa Wam kinoman.tv? zawsze odgladalam tam filmy bez rejestracji, wczoraj próbowałam odpalić dwa filmy i nic 🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 lipca 2016 11:41
Tylko przy Dory trzeba iść z myśla, że to nie jak epoka lodowcowa czy zootopia, ktore sa nafaszerowane wysublimowanym zartem dla doroslych widzów. To po prostu swietnie zrobiona, rozczulajaca bajka 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 lipca 2016 11:47
Mi kinoman dział normalnie, właśnie serial ogladam 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 lipca 2016 21:53
Tajemnica akuszerki poleecam.
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 lipca 2016 22:28
Ziarno prawdy - GENIALNY
Skóra w której żyję - no miałyśmy po tym filmie z koleżanką trochę do przemyślenia i ogarnięcia co się właściwie tam stało tak naprawdę.
Demon - kolejny polski świetny film
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 lipca 2016 09:15
Mi kinoman dział normalnie, właśnie serial ogladam 😉


a mi wcale 🙁 obraziłam się na Pitbulla i czytam książki :<
6 lat – 5/10 taki średniak, do obejrzenia jak się nie ma co innego.

Jurasic World – super 8/10

Zmartwychwstały – piękny film, dla mnie jako osoby wierzącej zrobił wrażenie  9/10

Oszukana – fajny film, tylko troche Angelina mi tam nie pasowała i jest kilka nieścisłości 7/10

Burzowy armagedon – beznadzieja, w połowie wyłączyłam 

Emelie – od taki średniak, 5/10 wiele scen bez sensu

Mama Tina – poruszający film na faktach o tym jak zwykli ludzie stają się bohaterami.
ashtray gdzie obejrzałaś "Pokój'? Bo nigdzie nie mogę znaleźć online
Kakela, jest gdzieś, ja znalazłam jakoś na cda jak wpisałem w Google "Pokój online pl cda" czy coś takiego.
Kakela albo na zalukaj albo na efilmy. Nie pamiętam dokładnie na którym, bo na obu mam konta wykupione. Ale na pewno na którymś z tych dwóch.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 lipca 2016 18:26
Tarzan - legenda: czad  😀iabeł:
Widoki, zdjęcia, pomysł no i polnagi John/Tarzan........ na babski wypad, bez facetów bo ich może szlag trafić, hihi 😉 no żartuje ale generalnie nie dość ze film super to jeszcze jest na czym oko zwiesic
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lipca 2016 20:35
Uuu, to chyba obejrzę 👀 😁

Obejrzałam w końcu film "Bogowie"- jestem absolutnie zachwycona! Zdjęcia operacji i serca były przegenialne. Spłakałam się... chce wierzyć, ze mój mega szacunek do lekarzy nie jest mrzonka...

Donnie Darko - niezmiennie mój ulubiony film. Obejrzałam bo dziś chyba 10-ty (?) raz i jestem pod tak samym wrażeniem. Nowe pytania, Nowe teorie...  no dla mnie mistrzostwo.
1000 lat po ziemi 5/10. Will to chyba lubi grać w takich film. Rola z synem jak najbardziej udana, ale film średniawy

Chemia - 7/10 początek mnie wkurzał, ale pod koniec kilka łez poleciało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się