KOCHAM KINO :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 maja 2016 23:43
No ja teraz to oglądałam w oryginale, w sumie dało radę(co było dla mnie szokiem, bo mój angielski ssie po całości 😉 ). Ciekawa jestem polskiego dubbingu!
Kung Fu Pandę oglądałam, też się uśmiałam 😀 Choć czegoś mi brakowało, czułam leciutki niedosyt.
O "Sing" nie słyszałam, zaraz sobie trailer obczaję 👀
Księgi też jeszcze nie zaliczyłam, choć akurat ta tematyka nie bardzo mnie fascynuje 😉 Nigdy nie byłam fanką Mowgliego. To chyba mocno ""efektowne", nie? W sensie dużo komputerowo zrobiono?
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2016 23:53
Dubbing jest w porządku (w Polce mamy jeden z najlepszych jak wiadomo) ale to nie to ;D
Księga Dżungli - poprowadzona inaczej niż Disneyowska wersja, więcej głębi, brutalniejsza. Też nie była to moja ulubiona bajka ale ta wersja jest super! Wszystkie zwierzęta 3D ale... Kurcze, NIGDZIE nie widziałam tak zanimowanego ruchu zwierząt. Shere Khan skaczący po skałach - odlot! No i świetna obsada głosowa - Idris Elba jako Shere, Scarlet Johansson jako wąż, Bill Murray jako Baloo, Ben Kingsley - Bagheera no i Walken jako król orangutan (postać ma jego mimikę, można dosłownie poznać po 'pysku'!)
śpiewający Walken -

Myślę, że warto obejrzeć, ciekawe widowisko, Baloo rozbraja (nie jest jak w bajkowej wersji 'płaskim' charakterologicznie kumplem Mowgliego), no i pewnie lepiej w kinie, efekty zrobią większe wrażenie
krótkie video z obsadą dubbingu orginalnego


🤣

edit: byłam na Zakładniku z Wall Street, bardzo przyzwoity, warto obejrzeć
w końcu obejrzałam Wenecję J.J. Kolskiego. Przepiękny film  💘  znacie cos w podobnym klimacie? 🙂 bo mi jak na razie na myśl przychodzi tylko Jasminum i Wino truskawkowe 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2016 18:59
Historia kina w Popielawach i w sumie cały Kolski jest podobny (swoją drogą, kupiłam książkę Kolskiego z sympatii do filmów i się rozczarowałam mega 🙁 )

no właśnie po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, ze widziałam więcej jego filmów i wszystkie są w podobnym klimacie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2016 19:39
ta poetyka to realizm magiczny
tu są filmy w niej utrzymane:
http://filmaster.pl/tag/realizm magiczny/

edit: Zmruż oczy i Angel-A są super 🙂
Historia kina w Popielawach i w sumie cały Kolski jest podobny (swoją drogą, kupiłam książkę Kolskiego z sympatii do filmów i się rozczarowałam mega 🙁 )



12 czegoś tam (nie pamiętam tytułu 😁 )? Też się zdziwiłam.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2016 14:31
nie, Egzamin z oddychania. ale może dwie napisał. a nie powinien!
Dwanaście słów - musiałam sprawdzić w necie.
Widocznie napisał więcej.
Wichurkowa   Never say never...
31 maja 2016 20:14
Wiem że mam spóźniony zapłon bo film z 2014r,ale dopiero teraz zobaczylam film "Gwiazd naszych wina" ,płakałam na nim jak głupia... na prawdę polecam bo każdemu.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2016 08:08
pokemon, na lubimyczytać ma tego więcej. zajrzę po sesji z ciekawości, ale wiele się nie spodziewam.

byłam na nowej Alicji. Podobała mi się!
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 czerwca 2016 12:18
aaaaaa, ja właśnie kombinuję kiedy na nią pójść  😀iabeł:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2016 12:24
moim zdaniem, lepsza od pierwszej 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 czerwca 2016 12:37
Nie lubię tego typu filmów, ale pójdę ze względu na Johnny'ego  😁

Ostatnio:  Ed Wood - bardzo mi się.
Mój ulubiony to Truposz, nie dość, że kocham Jarmuscha, to jeszcze Depp...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 czerwca 2016 12:43
Truposz to mój numer jeden wszechczasów. Do tego genialna muzyka Neila Younga!
Absolutnie mój gust.
A Jarmusha bardzo podoba mi się także Inaczej niż w raju. Ja lubię strasznie takie klimaty beznadziei.
Za najgorszy jego film uważam ten, który sam wyreżyserował.
Na szczęście potem się już nie brał 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2016 13:07
ja tam chyba najbardziej lubię "Co gryzie..."  🙂
Ja niestety przestałam lubić Deppa po serii tych słabych filmów dla dzieci, które nie wiedzieć czemu ciągną się za nim od lat.

Czekam za to bardzo mocno na drugą część "Now you see me". 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2016 13:36
e tam, ja tak nie oceniam aktorów. praca jak praca. ja też do niektórych swoich zdjęć raczej wolałabym się nie przyznawać. zapłacone, zrobione. no cóż 😉

dlatego niektóre pozycje w filmografii Deppa czy Oldmana po prostu omijam.
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 czerwca 2016 13:46
Nie ma aktorów idealnych, każdy ma jakąś gafę w swojej filmografii (no, chyba że Meryl Streep... 😀)
Dla mnie to nie jest praca jak praca, którą można odbębnić, wziąć kasę i mieć z głowy. Aktor to jednak artysta. No chyba, że ma gdzieś budowanie kariery i pracuje dla kasy.
Dla mnie kiedyś Depp i DiCaprio byli aktorami tej samej klasy, a jednak ten drugi pokierował swoją karierą zupełnie inaczej.
Depp propozycji na pewno dostaje wiele, raczej ma w czym wybierać. A od dawna gra tylko w (imho) szajsach nie wartych uwagi.
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 czerwca 2016 14:50
CzarownicaSa mały offtop wracając do Zootopii!
http://9gag.com/gag/aE7rQK9
http://9gag.com/gag/aNnxqXr
Szukam fajnych, ciekawych filmów dokumentalnych o Wielkiej Brytanii - ktoś, coś? :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2016 19:12
Smartini 😍

Szukam filmu na wieczór, najlepiej czegoś schizująco-psychoogicznego, czegoś w stylu "Musimy porozmawiać o Kevinie", "Mechanicznej Pomarańczy" czy "Lśnienia". Polecicie coś? :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 19:31
A Mr Nobody? Stay albo Only God Forgives z Goslingiem, Numer 23 (dziwny, nadal nie wiem co myśleć o Carreyu w takiej roli), Skóra w której żyję. Tak bardzo luźno związane z tym co wypisałaś ale co tam
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 czerwca 2016 20:32
obejrzałam Hunger games. część 1, 2, i I część 3ciej. szukam Mockingjay part 2. online nie ma, ok. ale kupię to gdzieś? empik nie ma 🙁
Jak nie ma, jak jest? klik
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 czerwca 2016 14:54
o dzięki, zapomniała o zalukaj, bo szukałam po angielsku.  😡 ale są napisy i spoko jakość, więc super :kwiatek:
Nie ma sprawy :kwiatek: Nie wytrzymałam i obejrzałam "Iluzję2" w podłej kinowej jakości. 😍 😍 Ale do kina też pójdę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się