produkty ANKY

OMG... chyba po raz pierwszy CHCĘ jakiś czaprak. Szmaty z zasady po mnie spływają, ale te nowe Anky szalenie mi się podobają. 😵 😡
Chcę to srebro na karego 😡
Ten marone jest super. Kupiłabym kilka czapraków z tej kolekcji. 😍
dla mnie must have to black brokat, pine bark i silver grey...  😍  teraz tylko oszczędzać i szaleć..  🏇  🤦
Livia   ...z innego świata
14 września 2016 13:51
tuch, dokładnie, na karego byłby idealny... a miałam kurka wodna oszczędzać 😵 I jeszcze ten airflow piękny...
najpierw musze ozbaczyc na żywo albo na koniu ten silver grey zanim go popełnie. 😁
Do mnie dotarło właśnie sreberko  😍 cudowna kolekcja
Swiezutki heraldic blue

Livia   ...z innego świata
14 września 2016 20:11
kitty, proszę o zdjęcia na koniu! 😉

FirstLight, ładny - ale po twoim zdjęciu przeszła mi na niego ochota, wygląda jak zwykły niebieski... 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
15 września 2016 14:56
Livia, widziałam go na żywo, nie wypada jak zwykły niebieski, jest to bardziej taki niebieski pomieszany z petrolem albo coś  😉
Livia   ...z innego świata
15 września 2016 17:04
Racjonalna, pewnie kwestia zdjęcia 🙂 Ja teraz w ogóle mam fazę na stypę, same czarne czapraki ostatnio kupowałam - a mam dwa karusy 😂
Fryzia (żeby była kara jeszcze z miesiąc trzeba poczekać 😁 ) pozuje w Anky Black i Pine Bark 🙂
Pady docelowo są na innego siwego konia, ale on zupełnie nie nadaje się na modela. O dziwo pine bark bardzo fajnie wygląda na ciemnym siwku.









W Anky Black super! Uwielbiam taką stypę  🙂
Livia   ...z innego świata
18 września 2016 14:36
tuch, Black przepiękny! Ale z Pine Bark na moje czarnuchy mnie wyleczyłaś 🙂
tuch, jeśli czarny ma być docelowo na innego konia, to zdecydowanie musisz sprawić fryzce kolejny!
A na beż trzeba poczekać do czarności sierści, też będzie super, teraz niestety trochę konia jeszcze bardziej zażółca.
Tuch, a dałoby się wyprosić jednak Pine Bark na niemodelowym siwym? : D Z daleka wygląda prawie jak złoto z Caballa.
Da się zrobić zdjęcie na Siwym, tylko nie wiem co ja zrobię, żeby on normalnie na nim wyszedł. Bardzo ładny koń angloarab xxoo, a na zdjęciach wygląda jak ostatnia sierota. Nie wiem dlaczego, zawsze pacnie jakąś minę. Tego się nie da logicznie wytłumaczyć 😁
Piekny ten Pine Bark, dobre mam odczucie ze na gniadym bedzie szal?
tuch jejku jejku jak ladniutko :-) jak dla mnie jeden i drugi super:-)
A ja czekam na swoje sreberko i juz sie doczekać nie moge 😜
Quanta Fryzia chodzi w westernowym sprzęcie i w bryczce. Więc nie ma "problemu" z brokatowymi padami 😁 Ubrana była na klasyka do zdjęć, w zamian za siwego.
Livia   ...z innego świata
18 września 2016 18:23
Julita, to jak już dostaniesz, koniecznie wrzuć zdjęcia 🙂

faith, mnie się ten Pine widzi bardziej na kasztanach, ew. na jasnych gniadych - na ciemnych będzie tak, jak na tuchowej fryzi... 🙂
Da się zrobić zdjęcie na Siwym, tylko nie wiem co ja zrobię, żeby on normalnie na nim wyszedł. Bardzo ładny koń angloarab xxoo, a na zdjęciach wygląda jak ostatnia sierota. Nie wiem dlaczego, zawsze pacnie jakąś minę. Tego się nie da logicznie wytłumaczyć 😁

To już wiesz, czemu forum nigdy nie zobaczy moich szmat na moim koniu. : P Bo zawsze a to wygląda, jakbym mu krzywdę robiła, a to stanie tak, że miednica wystaje, jakby zrzucił 50 kilo w jedną noc, a to oczy zamknie lub stwierdzi, że teraz to on nie będzie stał. Albo zwiesi łeb jak muł i weź tu pokaż go takiego. : P
Livia dopiero za ok.2 tygodnie będzie:-(
Nie byłam wielką fanką Anek ale jak kupiłam olive brown to strasznie mnie te błyszczące wkręciły;-)
Livia   ...z innego świata
19 września 2016 14:33
Julita, to cierpliwie poczekam 🙂 Ładny ten Olive! Świetny kolor na gniade 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 września 2016 10:24
Dziewczyny doradźcie proszę  :kwiatek: Na siwą Manti od Faith, waszym zdaniem lepszy będzie Black Brokat czy Silver Grey?  👀 Srebro jest piękne, ale czy się nie zleje?
Livia   ...z innego świata
22 września 2016 10:35
martva, ja bym szła w Blacka - srebro może by było ok, jakby Manti już była całkiem siwa. A ona jest jeszcze jabłkowita, więc moim zdaniem kolor padu się z nią zleje. A czarny pasuje do każdego konia 🙂
martva Na Siwą to Black, Heraldic Blue albo Marone 😉

Ja dziś zgrzeszyłam i też kupiłam Ankę Black, będzie fotka na Rudym....kiedyś 🙂
Hmmm, właśnie do mnie dotarł pad Powder Print cognac. I jestem zaskoczona, bo to niby miał być pad z nadrukiem... A nie ma żadnego nadruku. Za to ma brokat - taki sam jak pine bark. Nie wiem czy mi się uda zrobić dziś zdjęcie (tak, jeśli będzie słońce), ale:
- pine bark to kawa z mlekiem + srebrny brokat
- cognac to koniakowy rudy + piękny miedziany brokat.

Następny, który mi się podoba ehhh... Muszę poprzeglądać szmaty i zrobić wyprzedaż.
Silver grey na zdjęciach konika wygląda zupełnie inaczej niz na zdjeciach Anky  🙄 i jak tu podjąć decyzję?
Czekam na wasze fotki.
Przyszedł moj silver gray i.... Trochę rozczarował...
Raz, że myślałam, że będzie taki jak olive Brown cały błyszczący, a on ma tylko błyszczące srebrne kropki na ciemnym tle a dwa.... Jego krój "skokowy" to jakieś nieporozumienie.... Wyglada prawie jak ujeżdżeniowy.... Jak otworzyłam paczkeę byłam przekonana, że zaszła pomyłka i wysłano dl...
Jutro zobaczę jak to wyglada pod skokówką i będę myśleć czy zostawić czy odsyłać 🙄 🙄
Quanta, nie ma w ogóle tego antypoślizgowego napisu?

Julita, jak to "kropki"? Oo Na zdjęciach producenta wygląda jak w... twarz strzelił, że cały brokatowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się